2018 WWR #6 Geegelup Cup

Sunday, August 26, 2018 11:09 (GMT+8) - Start list

Race info
Sport: Paddling - kayak
Location: Saint James, Australia
Start type: Interval start
Racers: 30
Updated: Monday, August 27, 2018 18:57 (GMT+8)
Organized by: Wildwater WA
Race website: http://wildwaterwa.canoe.org.au/

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

  • Summary »
  • WildWater Championship
Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Gender Start time
2 Jason GARDNER Wavehopper  WildWater Championship Wavehopper 45+ M 0:30
6 Chris HOLLIER   WildWater Championship Wavehopper 45+ M 2:30
7 Maya ELSTON Wavehopper  WildWater Championship Wavehopper 55+ F 3:00
8 Jane LIDDLE Wavehopper  WildWater Championship Wavehopper 55+ F 3:30
9 Adam ROUJAE Wavehopper  WildWater Championship Wavehopper 35+ M 4:00
10 Kristopher SMITH Wavehopper  WildWater Championship Wavehopper 35+ M 4:30
11 Steven STASIUK Wavehopper  WildWater Championship Wavehopper 35+ M 5:00
12 Rafael AVIGAD Teamless - Wavehopper  WildWater Championship Wavehopper 35+ M 5:30
13 Demi O'BRIEN WWK1  WildWater Championship WWK1 Open F 6:00
14 George PANKHURST WWK1  WildWater Championship WWK1 u18 M 6:30
15 Neil LONG   WildWater Championship WWK1 55+ M 7:00
16 Lawrence GREED WWK1  WildWater Championship WWK1 55+ M 7:30
17 John DI NUCCI WWK1  WildWater Championship WWK1 65+ M 8:00
18 Warren SOUTHWELL WWK1  WildWater Championship WWK1 55+ M 8:30
19 Baillie LIDDLE WWK1  WildWater Championship WWK1 Open F 9:00
20 Peter LIDDLE WWK1  WildWater Championship WWK1 55+ M 9:30
21 Sam PILTON WWK1  WildWater Championship WWK1 Open F 10:00
22 John HILTON WWK1  WildWater Championship WWK1 55+ M 10:30
23 David BURDETT WWK1  WildWater Championship WWK1 u18 M 11:00
24 Christopher GREED WWK1  WildWater Championship WWK1 Open M 11:30
25 Kieran SIMPSON   WildWater Championship WWK1 Open M 12:00
26 Peter GIGENGACK Don’T Break The Shiny - WWK1  WildWater Championship WWK1 Open M 12:30
27 Michael LIDDLE WWK1  WildWater Championship WWK1 Open M 13:00
28 Matthew GREED WWK1  WildWater Championship WWK1 u18 M 13:30
29 Nicholas GREED WWK1  WildWater Championship WWK1 u18 M 14:00
30 Darryl LONG WWK1  WildWater Championship WWK1 55+ M 14:30
31 Ben MERCER WWK1  WildWater Championship WWK1 Open M 15:00
32 Luke DOOLEY WWK1  WildWater Championship WWK1 u18 M 15:30
33 Wayne MARTIN WWK1  WildWater Championship WWK1 45+ M 16:00
34 David WORTHY WWK1  WildWater Championship WWK1 45+ M 16:30