2019 Marathon Series - Race 2 (Woronora)

Saturday, March 23, 2019 10:45 (GMT+11) - Final results

Race info
Sport: Paddling
Location: Kingston, Australia
Start type: Interval wave start
Wave grouping: By distance
Racers: 143
Timed on: iPad
Timed with: Webscorer PRO 3.1
Team scoring: Points
Updated: Monday, March 25, 2019 22:11 (GMT+11)
Organized by: PaddleNSW
Race website: www.paddlensw.org.au

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

  • Team winners

  • right arrow imageClick on a green category name to see full results
 Div 1 20km Under 1:40 Winner Winning points Total teams
 Overall Manly Warringah 99 8
 Div 10 10km 1:00-1:04 Winner Winning points Total teams
 Overall Burley Griffin 99 6
 Div 10 Ranking Winner Winning points Total teams
 Overall Other 50 3
 Div 11 10km 1:04-1:08 Winner Winning points Total teams
 Overall Sutherland Shire 94 5
 Div 12 10km Over 1:08 Winner Winning points Total teams
 Overall Burley Griffin 50 1
 Div 12 Ranking Winner Winning points Total teams
 Overall Sutherland Shire 98 2
 Div 13 5km Winner Winning points Total teams
 Overall Sutherland Shire 91 6
 Div 2 20km 1:40-1:45 Winner Winning points Total teams
 Overall Lane Cove 99 5
 Div 2 Ranking Winner Winning points Total teams
 Overall Manly Warringah 50 1
 Div 3 20km 1:45-1:50 Winner Winning points Total teams
 Overall Central Coast 91 9
 Div 3 Ranking Winner Winning points Total teams
 Overall Lane Cove 50 1
 Div 4 20km 1:50-1:55 Winner Winning points Total teams
 Overall Manly Warringah 94 6
 Div 4 Ranking Winner Winning points Total teams
 Overall Manly Warringah 50 2
 Div 5 20km 1:55-2:00 Winner Winning points Total teams
 Overall Sutherland Shire 96 6
 Div 5 Ranking Winner Winning points Total teams
 Overall Other 50 1
 Div 6 20km 2:00-2:10 Winner Winning points Total teams
 Overall Sutherland Shire 93 7
 Div 7 20km Over 2:10 Winner Winning points Total teams
 Overall Penrith 50 5
 Div 7 Ranking Winner Winning points Total teams
 Overall Sutherland Shire 50 1
 Div 8 15km Winner Winning points Total teams
 Overall Hunter Valley 93 7
 Div 9 10km Under 1:00 Winner Winning points Total teams
 Overall Burley Griffin 97 9