1 |
Noni Wells
SUPWA |
12km
|
SUP |
Wave 1
|
27 |
F |
0:00 |
3 |
Ralph Herbort
SUPWA |
12km
|
SUP |
Wave 1
|
38 |
M |
0:00 |
4 |
Derek Cross
Indian Ocean Paddlers |
12km
|
SUP |
Wave 1
|
41 |
M |
0:00 |
5 |
Bob Cowan
SUPWA |
12km
|
SUP |
Wave 1
|
51 |
M |
0:00 |
9 |
Duke Taute
Rockingham Outrigger Canoe Club |
12km
|
V1 |
Wave 2
|
35 |
M |
2:00 |
10 |
Adam Fahey
Hurricanes OCC/IOP |
12km
|
OC1 |
Wave 2
|
47 |
M |
2:00 |
11 |
Deirdre Tempest
Hurricane |
12km
|
OC1 |
Wave 2
|
67 |
F |
2:00 |
12 |
Gordon Stimson
Hurricanes |
12km
|
OC1 |
Wave 2
|
54 |
M |
2:00 |
13 |
Hayden Russell
Rockingham Outrigger Canoe Club |
12km
|
OC1 |
Wave 2
|
36 |
M |
2:00 |
14 |
Justin Bloomfield
Hurricane |
12km
|
OC1 |
Wave 2
|
45 |
M |
2:00 |
15 |
Ky Walker
Kwillana Va’A Outrigger Canoe Club |
12km
|
OC1 |
Wave 2
|
47 |
M |
2:00 |
16 |
Lynette Paul
Mandurah Ocean Club |
12km
|
OC1 |
Wave 2
|
63 |
F |
2:00 |
17 |
Lynette Walker
Hurricances |
12km
|
OC1 |
Wave 2
|
62 |
F |
2:00 |
18 |
Marco Celenza
Hurricane |
12km
|
OC1 |
Wave 2
|
58 |
M |
2:00 |
19 |
Mary Erina Hall
Hurricanes |
12km
|
OC1 |
Wave 2
|
61 |
F |
2:00 |
20 |
Michelle Waddington
Mandurah Ocean Club |
12km
|
OC1 |
Wave 2
|
49 |
F |
2:00 |
21 |
Peter Caughey
Kwillana Va'a Outrigger Canoe Club |
12km
|
OC1 |
Wave 2
|
54 |
M |
2:00 |
22 |
Peter Meuwissen
Hurricane |
12km
|
OC1 |
Wave 2
|
61 |
M |
2:00 |
23 |
Rangi Taki
Rockingham Outrigger Canoe Club |
12km
|
OC1 |
Wave 2
|
33 |
F |
2:00 |
24 |
Riichard Schuster-Te Uira
Kwillana Va'a Outrigger Canoe Club |
12km
|
OC1 |
Wave 2
|
64 |
M |
2:00 |
25 |
Ruth Dennis
Fremantle Outrigger Canoe Club |
12km
|
OC1 |
Wave 2
|
69 |
F |
2:00 |
26 |
Stewart Tempest
Hurricane |
12km
|
OC1 |
Wave 2
|
70 |
M |
2:00 |
28 |
Tairia Hutton / Ivirua Ringia
Kwillana Va’A Outrigger Club |
12km
|
OC2 |
Wave 2
|
48 |
F |
2:00 |
29 |
Tori Vidler / Sharon Corsbie
Hurricane Paddling |
12km
|
OC2 |
Wave 2
|
25 |
F |
2:00 |
31 |
Amanda Bowman
IOP |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
40 |
F |
2:00 |
32 |
Angus McPhee
IOP |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
49 |
M |
2:00 |
33 |
Aya Okano
|
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
34 |
F |
2:00 |
34 |
Brendan Rice
IOP |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
30 |
M |
2:00 |
35 |
Chris Hollier
AKC |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
59 |
M |
2:00 |
36 |
Dallas Rodgers
Swan Canoe Club |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
57 |
M |
2:00 |
37 |
David Macaulay
CRCC |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
58 |
M |
2:00 |
38 |
Doug Hodson
AKC |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
64 |
M |
2:00 |
39 |
Eve Mcnicol
CRCC |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
63 |
F |
2:00 |
41 |
Gary Clarke
Ascot |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
49 |
M |
2:00 |
42 |
Greg Macham
AKC |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
49 |
M |
2:00 |
43 |
Harriet Brown
Indian Ocean Paddlers |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
17 |
F |
2:00 |
45 |
Jane Pankhurst
Ascot Kayak Club |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
22 |
F |
2:00 |
46 |
Jeremy Alderson
Bpc |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
18 |
M |
2:00 |
48 |
Julia Davies
Swan Canoe Club |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
62 |
F |
2:00 |
49 |
Julie Mcdonald
Ascot |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
51 |
F |
2:00 |
50 |
Katerina Vichou
Hurricane Paddling Crew |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
44 |
F |
2:00 |
51 |
Kristian Maliphant
CRCC |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
46 |
M |
2:00 |
52 |
Matt Hutchinson
|
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
36 |
M |
2:00 |
53 |
Matthew Dynon
AKC |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
43 |
M |
2:00 |
54 |
Matthew Jones
AKC |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
48 |
M |
2:00 |
55 |
Morgan Boldy
CRCC |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
17 |
M |
2:00 |
56 |
Morris Newton
N/A |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
50 |
M |
2:00 |
57 |
Natasha Leaversuch
Indian Ocean Paddlers |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
49 |
F |
2:00 |
58 |
Noah Boldy
Canning River Canoe Club |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
17 |
M |
2:00 |
59 |
Paul Covolato
Swan Canoe Club |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
65 |
M |
2:00 |
60 |
Peter Pawlow
MOC |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
68 |
M |
2:00 |
61 |
Ray E Smith
Ascot Kayak Club |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
80 |
M |
2:00 |
62 |
Ric Yeates
IOP |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
61 |
M |
2:00 |
63 |
Robin Jacob
Ascot Kayak Club |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
65 |
M |
2:00 |
64 |
Roland Bodt
Swan Canoe Club |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
61 |
M |
2:00 |
65 |
Simon O'Sullivan
Canning River Canoe Club |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
48 |
M |
2:00 |
66 |
Steven Stasiuk
AKC |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
43 |
M |
2:00 |
67 |
Stuart Tennant
IOP |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
67 |
M |
2:00 |
68 |
Tim Cornish
IOP |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
60 |
M |
2:00 |
69 |
Tom Canavan
Ascot Kayak Club |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
53 |
M |
2:00 |
70 |
Veronica Haarmamn
AKC |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
27 |
F |
2:00 |
71 |
William Lee
IOP |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
44 |
M |
2:00 |
72 |
Brett McDonald
Ascot Kayak Club |
12km
|
K1 |
Wave 3
|
51 |
M |
2:00 |
73 |
Garth Civil
Perth Paddlers |
12km
|
K1 |
Wave 3
|
50 |
M |
2:00 |
74 |
John Hilton
Ascot Kayak Club |
12km
|
K1 |
Wave 3
|
59 |
M |
2:00 |
75 |
Mark Alderson
IOP |
12km
|
K1 |
Wave 3
|
47 |
M |
2:00 |
76 |
Michael Booth
IOP |
12km
|
SS1 |
Wave 3
|
30 |
M |
2:00 |
80 |
Andrew Crothers / Jade Lane
Bayswater |
12km
|
SS2 |
Wave 4
|
39 |
F/M |
2:00 |
81 |
Anne Crouch / Ray Smith
ACK |
12km
|
SS2 |
Wave 4
|
55 |
F/M |
2:00 |
82 |
Cnthia & Steve Coward
CRCC |
12km
|
SS2 |
Wave 4
|
53 |
F/M |
2:00 |
83 |
Jane & Peter Liddle
AKC |
12km
|
SS2 |
Wave 4
|
59 |
F/M |
2:00 |
84 |
Josh Richards / Terry Bolland
AKC |
12km
|
SS2 |
Wave 4
|
32 |
M |
2:00 |
85 |
Richard Lang / Trevor Tilley
North Cottesloe SLSC |
12km
|
SS2 |
Wave 4
|
71 |
M |
2:00 |
86 |
Scott Lacklison / Nicky Taylor
Ascot |
12km
|
SS2 |
Wave 4
|
36 |
F/M |
2:00 |
87 |
Spencer King / Darryl Long
AKC |
12km
|
SS2 |
Wave 4
|
46 |
M |
2:00 |
90 |
Colin Scully
Swan Canoe Club |
12km
|
SK1 |
Wave 4
|
64 |
M |
2:00 |
91 |
Evelyn Ferrier
Swan Canoe Club |
12km
|
SK1 |
Wave 4
|
77 |
F |
2:00 |
92 |
Jocelyn Sisson
Swan Canoe Club |
12km
|
SK1 |
Wave 4
|
53 |
F |
2:00 |
93 |
John Breed
AKC |
12km
|
SK1 |
Wave 4
|
68 |
M |
2:00 |
94 |
Martin Wells
Swan Canoe Club |
12km
|
SK1 |
Wave 4
|
67 |
M |
2:00 |
95 |
Patrick Carmody
Swan Canoe Club |
12km
|
SK1 |
Wave 4
|
68 |
M |
2:00 |
96 |
Russ French
Swan Canoe Club |
12km
|
SK1 |
Wave 4
|
55 |
M |
2:00 |
97 |
Beau Jacob
Swan Canoe Club |
12km
|
K1 |
Wave 4
|
10 |
M |
2:00 |
98 |
Connor Jacob
Swan Canoe Club |
12km
|
K1 |
Wave 4
|
12 |
M |
2:00 |
99 |
Mitchell Tamblin
Bayswater |
12km
|
K1 |
Wave 3
|
16 |
M |
2:00 |
100 |
Brian McPherson
Ascot Kayak |
6km
|
SS1 |
Wave 4
|
50 |
M |
2:00 |
104 |
Shaun Christensen
Nil |
6km
|
SUP |
Wave 4
|
44 |
M |
2:00 |
105 |
Christina Murphy
|
3km
|
SUP |
Wave 4
|
49 |
F |
2:00 |
106 |
Corbin Olsen
AKC |
3km
|
Guppy |
Wave 4
|
9 |
M |
2:00 |
107 |
Khiani Taute
Rockingham Outrigger Canoe Club |
3km
|
V1 |
Wave 4
|
11 |
F |
2:00 |