2020 WWR #6 Bridgetown Teams Race

Saturday, August 22, 2020 14:29 (GMT+8) - Start list

Race info
Sport: Paddling - kayak
Location: Bridgetown, Australia
Start type: Interval wave start
Wave grouping: Custom
Racers: 37
Updated: Saturday, August 22, 2020 20:01 (GMT+8)
Organized by: Wildwater WA
Race website: https://wildwaterwa.paddle.org.au/

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

  • Start list
Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Age Gender Start time
1 Stephanie BEDDEN BEDDEN / BUSCH / OSULLIVAN  Teams Race Mixed BEDDEN / BUSCH / OSULLIVAN 28 F 0:00
2 Jeannette BUSCH BEDDEN / BUSCH / OSULLIVAN  Teams Race Mixed BEDDEN / BUSCH / OSULLIVAN 56 F 0:00
3 John O’SULLIVAN BEDDEN / BUSCH / OSULLIVAN  Teams Race Mixed BEDDEN / BUSCH / OSULLIVAN M 0:00
4 Todd COULTER COULTER / DOOLEY J / WORTHY  Teams Race Mixed COULTER / DOOLEY J / WORTHY 52 M 1:00
5 Jane DOOLEY COULTER / DOOLEY J / WORTHY  Teams Race Mixed COULTER / DOOLEY J / WORTHY 53 F 1:00
6 David WORTHY COULTER / DOOLEY J / WORTHY  Teams Race Mixed COULTER / DOOLEY J / WORTHY M 1:00
7 Peter GIGENGACK GIGENGACK / ONEIL / PANKHURST J  Teams Race Mixed GIGENGACK / ONEIL / PANKHURST J 35 M 2:00
8 Bradley O'NEIL GIGENGACK / ONEIL / PANKHURST J  Teams Race Mixed GIGENGACK / ONEIL / PANKHURST J M 2:00
9 Jane PANKHURST GIGENGACK / ONEIL / PANKHURST J  Teams Race Mixed GIGENGACK / ONEIL / PANKHURST J 21 F 2:00
10 Graham MCMAHON MCMAHON / MUELLER / STASIUK  Teams Race Mixed MCMAHON / MUELLER / STASIUK 60 M 3:00
11 Nina MUELLER MCMAHON / MUELLER / STASIUK  Teams Race Mixed MCMAHON / MUELLER / STASIUK 22 F 3:00
12 Steven STASIUK MCMAHON / MUELLER / STASIUK  Teams Race Mixed MCMAHON / MUELLER / STASIUK 42 M 3:00
13 Tom CANAVAN CANAVAN / LIDDLE M / LONG N  Teams Race Mixed CANAVAN / LIDDLE M / LONG N 52 M 4:00
14 Neil LONG CANAVAN / LIDDLE M / LONG N  Teams Race Mixed CANAVAN / LIDDLE M / LONG N M 4:00
15 Michael LIDDLE CANAVAN / LIDDLE M / LONG N  Teams Race Mixed CANAVAN / LIDDLE M / LONG N 28 M 4:00
16 Luke DOOLEY DOOLEY L / RICHARDS / ROUJAE  Teams Race Mixed DOOLEY L / RICHARDS / ROUJAE 19 M 5:00
17 Joshua RICHARDS DOOLEY L / RICHARDS / ROUJAE  Teams Race Mixed DOOLEY L / RICHARDS / ROUJAE 32 M 5:00
18 Adam ROUJAE DOOLEY L / RICHARDS / ROUJAE  Teams Race Mixed DOOLEY L / RICHARDS / ROUJAE 42 M 5:00
19 Wendy BURDETT BURDETT W / HODSON / LIDDLE P  Teams Race Mixed BURDETT W / HODSON / LIDDLE P 55 F 6:00
20 Doug HODSON BURDETT W / HODSON / LIDDLE P  Teams Race Mixed BURDETT W / HODSON / LIDDLE P 64 M 6:00
21 Peter LIDDLE BURDETT W / HODSON / LIDDLE P  Teams Race Mixed BURDETT W / HODSON / LIDDLE P 61 M 6:00
22 Maya ELSTON ELSTON / LANGLEY H / SMITH  Teams Race Mixed ELSTON / LANGLEY H / SMITH 57 F 7:00
23 Harry LANGLEY ELSTON / LANGLEY H / SMITH  Teams Race Mixed ELSTON / LANGLEY H / SMITH 20 M 7:00
24 Kristopher SMITH ELSTON / LANGLEY H / SMITH  Teams Race Mixed ELSTON / LANGLEY H / SMITH 42 M 7:00
25 Terry BOLLAND BOLLAND / CARABOTT / COMBE  Teams Race Mixed BOLLAND / CARABOTT / COMBE 69 M 8:00
26 Emanuel CARABOTT BOLLAND / CARABOTT / COMBE  Teams Race Mixed BOLLAND / CARABOTT / COMBE 42 M 8:00
27 Isabel COMBE BOLLAND / CARABOTT / COMBE  Teams Race Mixed BOLLAND / CARABOTT / COMBE 47 F 8:00
29 Christopher GREED GREED / HILTON  Teams Race Mixed COBLEY / GREED / HILTON 21 M 9:00
30 John HILTON GREED / HILTON  Teams Race Mixed COBLEY / GREED / HILTON 58 M 9:00
31 Rafael AVIGAD AVIGAD / BURDETT D / MORBEY  Teams Race Mixed AVIGAD / BURDETT D / MORBEY 42 M 10:00
32 David BURDETT AVIGAD / BURDETT D / MORBEY  Teams Race Mixed AVIGAD / BURDETT D / MORBEY 19 M 10:00
33 Alan MORBEY AVIGAD / BURDETT D / MORBEY  Teams Race Mixed AVIGAD / BURDETT D / MORBEY M 10:00
34 John DI NUCCI DI NUCCI / LANGLEY P / VOGEL  Teams Race Mixed DI NUCCI / LANGLEY P / VOGEL 69 M 11:00
35 Phill LANGLEY DI NUCCI / LANGLEY P / VOGEL  Teams Race Mixed DI NUCCI / LANGLEY P / VOGEL 46 M 11:00
36 Alexandra VOGEL DI NUCCI / LANGLEY P / VOGEL  Teams Race Mixed DI NUCCI / LANGLEY P / VOGEL 22 F 11:00
38 George PANKHURST PANKHURST G / SOUTHWELL  Teams Race Mixed LANSELL / PANKHURST G / SOUTHWELL 16 M 12:00
39 Warren SOUTHWELL PANKHURST G / SOUTHWELL  Teams Race Mixed LANSELL / PANKHURST G / SOUTHWELL 63 M 12:00