Karlskrona Swimrun 2020

Friday, August 7, 2020 23:55 (GMT+2) - Start list

Race info
Sport: Swimrun
Location: Karlskrona, Sweden
Start type: Interval wave start
Wave grouping: Custom
Racers: 21
Updated: Saturday, August 8, 2020 20:48 (GMT+2)

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Karlskrona Swimrun 2020

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Start time
2 Team_Frolte_Primalcoaching Ingela Nolte - Jonas Fries  Sprint SR Spr Mix Sprint1 9:00:00
7 Team Schubert/Hansson Jesper Hansson - Julia Schubert  Sprint SR Spr Mix Sprint1 9:00:00
8 Team Schubert/Nilsson Erik Nilsson - Felicia Schubert  Sprint SR Spr Mix Sprint1 9:00:00
12 Team Mattsson Andreas Mattsson - Helena Mattsson  Sprint SR Spr Mix Sprint1 9:00:00
13 Emrek Runners Jarek Jurdzinski - Emelie Helmersson  Sprint SR Spr Mix Sprint1 9:00:00
14 CattenGustaf Gustav Samuelsson - Catharina Samuelsson  Sprint SR Spr Mix Sprint1 9:00:00
17 Lindman o Lydén Sofia Lindman - Lars Lydén  Sprint SR Spr Mix Sprint1 9:00:00
18 Badkrukorna Emilia Wikström - Filip Elofsson  Sprint SR Spr Mix Sprint1 9:00:00
19 Team Petnitz Martina Lomnitz - Simon Petersson  Sprint SR Spr Mix Sprint1 9:00:00
23 HAPPYPLACE! Jeanette Eliasson - Martin Carlstedt  Sprint SR Spr Mix Sprint1 9:00:00
24 Kolan&Lars Lars Ekman - Kolan Nordbeck  Sprint SR Spr Mix Sprint1 9:00:00
26 The Shirks Paula Hultzén Banck - Mattias Ekroth  Sprint SR Spr Mix Sprint2 11:30:00
27 De Rutinerade trebarnsföräldrarna Niklas Samuelsson - Anna Samuelsson  Sprint SR Spr Mix Sprint2 11:30:00
28 Team Rocket Roland Harutyunyan - Ronja Lundbergs  Sprint SR Spr Mix Sprint2 11:30:00
29 M och M Mats Korner - Maria Henningsson  Sprint SR Spr Mix Sprint2 11:30:00
30 Husband & wife Anna Niemann - Martin Niemann  Sprint SR Spr Mix Sprint2 11:30:00
31 Anita och Televinken Sofi svensson - Kalle Djurström  Sprint SR Spr Mix Sprint2 11:30:00
114 Melin@Ekholmen Olivia Melin - Niclas Melin  Sprint SR Spr Mix Sprint3 14:00:00
117 Team Monsters Inc. Andreas Glingfors - Rebecca Thörnberg  Sprint SR Spr Mix Sprint3 14:00:00
77 Halt & Lotta Charlotte Dannqvist - Anders Dannqvist  Sprint SR Spr Mix Sprint4 16:30:00
82 Henning Rydén Petter Henning - Karin Rydén  Sprint SR Spr Mix Sprint4 16:30:00