SZT - San Zenon Trail Running

Sunday, December 8, 2019 10:00 (GMT+1) - Start list

Race info
Sport: Running - trail
Location: San Zenon, Sospirolo, Belluno, Italy
Start type: Mass start
Racers: 165
Updated: Thursday, December 26, 2019 19:22 (GMT+1)
Organized by: DolomiTiming
Race website: www.dolomitiming.it

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Year of birth Gender Start time
80 MARTIN Michele   Default 1968 M 10:00:00
36 SCHENA Simone DOLOMITIMING ASD  Default 1980 M 10:00:00
93 MAERAN Alex   Default 1973 M 10:00:00
22 DE CET Eleonora   Default 1996 F 10:00:00
100 ROSSETTO Marco   Default 1997 M 10:00:00
30 POLACCI Michele   Default 1976 M 10:00:00
82 TRENTIN Giuliano   Default 1972 M 10:00:00
41 BOTTESELLE Paolo RUN&FUN OLTRE TEAM  Default 1973 M 10:00:00
98 MELCHIORI Nadia ERICA CELLI  Default 1958 F 10:00:00
60 BELLUS Luca LUCA BELLUS FOTOGRAFO  Default 1979 M 10:00:00
121 BALZAN Michela EL CORIDOR  Default 1982 F 10:00:00
52 FISTAROL Loretta RUN&FUN OLTRE TEAM  Default 1968 F 10:00:00
91 SANI Valerio TRAIL RUNNING  Default 1946 M 10:00:00
97 CELLI Erica ERICA CELLI  Default 1989 F 10:00:00
113 MICHIELAZZO Vanni XBIONIC RUNNING TEAM  Default 1947 M 10:00:00
131 SOPPELSA Stefano   Default 1996 M 10:00:00
68 RIZZOTTO Alan GECO OFF ROAD  Default 1977 M 10:00:00
112 CASANOVA Federico G. S. SEGA BASSA  Default 1991 M 10:00:00
2 DE VECCHI Michele   Default 1996 M 10:00:00
72 CIBIEN Matteo MATTEO CIBIEN  Default 1980 M 10:00:00
108 PASA Loris   Default 1961 M 10:00:00
111 FLORIDIA Fabrizio SCUOLA DI MARATONA VITTORIO V  Default 1968 M 10:00:00
43 BRANCALEONE Barbara RUN&FUN OLTRE TEAM  Default 1973 F 10:00:00
106 CHENET Cristian   Default 1968 M 10:00:00
11 BOLZAN Iwan   Default 1972 M 10:00:00
78 SAVIO Marina ATLETICA AGORDINA  Default 1962 F 10:00:00
127 ZANELLA Giorgi GIRO DELLE MURA  Default 1967 M 10:00:00
124 DE BASTIANI Loris   Default 1976 M 10:00:00
120 MOGNOL Stefano ALPAGO TORNADO RUN  Default 1988 M 10:00:00
9 DAL PAN Daniele   Default 1970 M 10:00:00
102 DAL FARRA Enrico RUN&FUN OLTRE TEAM  Default 1984 M 10:00:00
71 ROSSET Michele GECO OFF ROAD  Default 1983 M 10:00:00
89 POZZEBON Giampaolo   Default 1965 M 10:00:00
123 VISENTINI Corino   Default 1968 M 10:00:00
125 ZANCHETTA Fabio NW MONTELLO  Default 1963 M 10:00:00
88 DE PARIS Carlo ASD ATLETICA FIORI BARP  Default 1971 M 10:00:00
51 DAL MAS Sandro RUN&FUN OLTRE TEAM  Default 1961 M 10:00:00
116 GUERRA Francesco ATLETICA MONTEBELLUNA  Default 1976 M 10:00:00
105 BAILO Lara   Default 1973 F 10:00:00
20 CASSOL Andrea SZT  Default 1988 M 10:00:00
107 DA ROLD Alberto   Default 1982 M 10:00:00
84 BONAN Marco ATLETICA LAMON  Default 1965 M 10:00:00
126 LION Andrea   Default 1995 M 10:00:00
21 TAMBURLIN Massimo RUN&FUN OLTRE TEAM  Default 1976 M 10:00:00
110 PAGNUSSAT Gilles SCUDERIA POLE  Default 1983 M 10:00:00
115 DE CRIGNIS Paolo STELLA ALPINA  Default 1960 M 10:00:00
34 BELTRAMI Giorgio   Default 1958 M 10:00:00
69 CORRENTE Lara   Default 1985 F 10:00:00
39 DOTLIC Dejana   Default 1982 F 10:00:00
73 SCATOLIN Tiziano SCI CLUB VALDOBBIADENE  Default 1993 M 10:00:00
81 CASSOL Mattia MATTIA CASSOL  Default 1997 M 10:00:00
77 ROTTIN Maurizio MONTELLO RUNNERS CLUB  Default 1982 M 10:00:00
75 MENEGON Luigino   Default 1973 M 10:00:00
128 ROSSET Davide ATLETICA TRICHIANA  Default 1991 M 10:00:00
62 ZANON Elisa EMME RUNNING TEAM  Default 1983 F 10:00:00
94 FERRARO Luca   Default 1977 M 10:00:00
119 VENUTI Matteo VAL SCURA TEAM  Default 1988 M 10:00:00
54 FORMENTON Tommaso   Default 1979 M 10:00:00
86 MAZZONI Ivano   Default 1965 M 10:00:00
90 DALLA PIAZZA Milena RUN&FUN OLTRE TEAM  Default 1950 F 10:00:00
79 PANZERA Valter TEAM ANFELA  Default 1961 M 10:00:00
4 COLLODEL Roberto   Default 1964 M 10:00:00
7 TORRES Monica MONICA TORRES  Default 1970 F 10:00:00
104 BASSAN Oriano   Default 1958 M 10:00:00
103 BRISTOT Claudio SPIRITOLIMPICO  Default 1959 M 10:00:00
67 TODESCO Simone   Default 1988 M 10:00:00
26 MACCAGNAN Nicola   Default 1986 M 10:00:00
63 LARGURA Simone   Default 1986 M 10:00:00
64 PEDRINI Federica   Default 1988 F 10:00:00
74 BAZZO Alessio   Default 1983 M 10:00:00
114 DE NARDIN Sara NW BASSANO  Default 1982 F 10:00:00
53 PIOVESAN Michele GS LA PIAVE 2000  Default 1963 M 10:00:00
49 ZAMMATTEO Manuele RUN&FUN OLTRE TEAM  Default 1980 M 10:00:00
33 DE BASTIANI Juri   Default 1985 M 10:00:00
76 ANDRICH Elena TEAM ALPENPLUS  Default 1990 F 10:00:00
61 LANCERIN Nicola EMME RUNNING TEAM  Default 1985 M 10:00:00
117 CARRARO Anna AUDACI NOALE  Default 1970 F 10:00:00
3 DE NARDI Martina   Default 1990 F 10:00:00
109 D'AGOSTINI Gabriella   Default 1964 F 10:00:00
5 DA ROLD Mario   Default 1986 M 10:00:00
99 GRESSANI Gianni SPIRITOLIMPICO  Default 1971 M 10:00:00
65 BOGO Enrica RUN&FUN OLTRE TEAM  Default 1976 F 10:00:00
37 GASPARIN Mauro   Default 1991 M 10:00:00
40 BRISTOT Claudio   Default 1980 M 10:00:00
70 DA COL Federico   Default 1992 M 10:00:00
24 CASSOL Walter BIRRE MEDIE  Default 1961 M 10:00:00
129 PIAZZI Davide AI ZEI  Default 1966 M 10:00:00
83 CESTER Lucia   Default 1971 F 10:00:00
45 DE BARBA Stefania RUN&FUN OLTRE TEAM  Default 1987 F 10:00:00
44 NARDI Nicola RUN&FUN OLTRE TEAM  Default 1979 M 10:00:00
50 SIMONETTI Valerio RUN&FUN OLTRE TEAM  Default 1983 M 10:00:00
96 NUNZIATA Fabio   Default 1970 M 10:00:00
59 DAL MAS Fiorenzo BUSANA GROUP  Default 1979 M 10:00:00
18 CASTELLAN Gianfranco   Default 1976 M 10:00:00
46 UTZIERI Rita RUN&FUN OLTRE TEAM  Default 1971 F 10:00:00
132 CASANOVA Simone   Default 1995 M 10:00:00
130 SOPPELSA Ferruccio ATLETICA AGORDINA  Default 1964 M 10:00:00
35 TIZIANI Sara   Default 1979 F 10:00:00
133 SARTOR Silvio   Default 1971 M 10:00:00
14 BARP Fiorenza   Default 1969 F 10:00:00
23 DA RONCH Lorena BIRRE MEDIE  Default 1977 F 10:00:00
6 POL Giulia ATLETICA TRICHIANA  Default 1999 F 10:00:00
162 CASAGRANDE Monica ALDOMORO  Default 1973 F 10:00:00
159 BELLO Laura SKIALP VALDOBIADENE  Default 1972 F 10:00:00
145 FORTUNA Graziella ATL. MONTE GRAPPA  Default 1973 F 10:00:00
171 PICCIN Michela CASTIONESE  Default 1970 F 10:00:00
151 CAVALLET Sara ATLETICA TRICHIANA  Default 1989 F 10:00:00
180 CAMPIGOTTO Michela ATLETICA LAMON  Default 1971 F 10:00:00
158 BOLZAN Matilde WINNER BIKE  Default 1999 F 10:00:00
138 DE ZAIACOMO Elena ATLETICA AGORDINA  Default 1985 F 10:00:00
160 MIATELLO Daniela ATLETICA TRICHIANA  Default 1966 F 10:00:00
140 BORTOLUZZI Michaela ALPAGO TORNADO RUN  Default 1975 F 10:00:00
183 MARES Chiara   Default 1979 F 10:00:00
149 TOMASEL Jessica   Default 1992 F 10:00:00
168 ARGENTA Manuela   Default 1974 F 10:00:00
173 TASSONI Elisa   Default 1992 F 10:00:00
13 APIGALLI Letizia   Default 1976 F 10:00:00
48 DELLA LUCIA Paola RUN&FUN OLTRE TEAM  Default 1967 F 10:00:00
182 CRESPAN Fannj LABUTTO IN VACCA  Default 1974 F 10:00:00
156 VALLATA Paola Teresa BIRREMEDIE  Default 1975 F 10:00:00
154 BRANCALEONE Lorella BIRREMEDIE  Default 1974 F 10:00:00
189 DE DONA Stefania QUANTIN  Default 1982 F 10:00:00
164 MIOTTO Mirko ALPAGO TORNADO RUN  Default 1987 M 10:00:00
155 POZZER Andrea   Default 1998 M 10:00:00
10 DE FINA Igor   Default 1983 M 10:00:00
139 FRATTA Stefano SPIRITO OLIMPICO  Default 1980 M 10:00:00
177 BONAN Jacopo GUS BIKE TEAM  Default 1993 M 10:00:00
144 TOSCAN Fabio MC ARSIE  Default 1989 M 10:00:00
161 MENEL Rinaldo ATLETICA TRICHIANA  Default 1962 M 10:00:00
157 DE MENECH Massimo BIRRE MEDIE  Default 1972 M 10:00:00
141 DE BATTISTA Daniel ALPAGO TORNADO RUN  Default 1977 M 10:00:00
170 MENEGON Daniel DUE ROCCHE ASD  Default 1988 M 10:00:00
163 COSTA Andrea   Default 1972 M 10:00:00
150 D'INCA' Dimitri ATLETICA TRICHIANA  Default 1972 M 10:00:00
142 RAMPAZZO Niccolo DUEROCCHE ASD  Default 1983 M 10:00:00
172 BALEST Valerio   Default 1968 M 10:00:00
185 SAVARIS Ennio   Default 1980 M 10:00:00
152 DAL CASTEL Alessio SINTECO RUNNING TEAM  Default 1990 M 10:00:00
166 TRICHES Ivan   Default 1972 M 10:00:00
147 GALLINA Andrea SCARPE BIANCHE  Default 1984 M 10:00:00
187 MENEGON Manuel DUEROCCHE ASD  Default 1988 M 10:00:00
184 BURIGO Lorenzo   Default 1977 M 10:00:00
165 BONATA Serafino QUANTIN  Default 1958 M 10:00:00
135 DE BASTIANI Flavio ANA FELTRE  Default 1967 M 10:00:00
167 VIECELI Alessandro DOLOMITIMING ASD  Default 1974 M 10:00:00
122 ZANDEGIACOMO Alessandro EL CORIDOR  Default 1974 M 10:00:00
146 SARTOR Gianni ATL. MONTE GRAPPA  Default 1962 M 10:00:00
148 BRESOLIN Mattia   Default 1987 M 10:00:00
136 MORTAGNA Renato   Default 1967 M 10:00:00
153 SAVIANE Renè   Default 1998 M 10:00:00
143 SARTOR Paolo ATL. MONTE GRAPPA  Default 1964 M 10:00:00
137 BERNARD Elia SPIRITO OLIMPICO  Default 1976 M 10:00:00
176 BERGO Massimo OLIMPICAORLE  Default 1960 M 10:00:00
186 SCARIOT Claudio GIRO DELLE MURA  Default 1959 M 10:00:00
175 REOLON Rita   Default 1971 M 10:00:00
179 BONATA Stefano   Default 1990 M 10:00:00
188 DE BIASI Moreno   Default 1977 M 10:00:00
1 PADOIN Mirko   Default 1991 M 10:00:00
169 CASSOL Luigi   Default 1961 M 10:00:00
174 DE PAOLI Lorenzo   Default 1993 M 10:00:00
178 BRANCALEONE Manuel   Default 2002 M 10:00:00
134 ANCONA Enzo   Default 1970 M 10:00:00
181 MIOLO Giordano ATLETICA VEDELAGO  Default 1972 M 10:00:00
19 TORMEN Daniele   Default 1982 M 10:00:00
58 CECCONETTO Fabrizio   Default 1976 M 10:00:00