Trail Sovramontino

Sunday, August 4, 2019 09:30 (GMT+2) - Start list

Race info
Sport: Running - trail
Location: Sorriva, Sovramonte (BL), Italy
Start type: Mass start
Racers: 91
Updated: Sunday, August 4, 2019 15:44 (GMT+2)
Organized by: DolomiTiming
Race website: www.dolomitiming.it

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Year of birth Gender Start time
73 RIGONI Silvia GS PAVIONE  18 Km 1971 F 09:30:00
21 DE MARCO Giorgia US PRIMIERO ASD  18 Km 1972 F 09:30:00
44 CUNICO Maurizia ATLETICA CASONE NOCETO  18 Km 1978 F 09:30:00
97 IRWIN Lauren   18 Km 1979 F 09:30:00
39 SCRINZI Ivonne ALC KALTEAM  18 Km 1968 F 09:30:00
35 D'AGOSTINI Gabriella MONTE AVENA VERTICAL  18 Km 1964 F 09:30:00
71 TRENTIN Lorenza US PRIMIERO ASD  18 Km 1968 F 09:30:00
48 MARCHETTI Cristina EMME RUNNING  18 Km 1966 F 09:30:00
103 DOFF SOTTA Maria Claudia   18 Km 1963 F 09:30:00
174 PESCE Francesca   18 Km 1990 F 09:30:00
62 BONETTI Raffaella   18 Km 1971 F 09:30:00
80 DEON Nadia GIRO DELLE MURA FELTRE  18 Km 1965 F 09:30:00
25 RAVAZZOLO Francesca SPAK4  18 Km 1991 F 09:30:00
31 ROSSI Giovanna 1 TO RUN A.S.D.  18 Km 1962 F 09:30:00
55 DE ROSSI Tatiana TORNADO  18 Km 1972 F 09:30:00
99 GORZA Anna   18 Km 1985 F 09:30:00
101 GORZA Anita   18 Km 1996 F 09:30:00
53 DI VITO Lorena PRO PATRIA MILANO  18 Km 1962 F 09:30:00
41 DALLA PIAZZA Milena RUN & FUN OLTRE TEAM  18 Km 1950 F 09:30:00
78 PATTI Simona ASD POLIZIA STATO PALERMO  18 Km 1977 F 09:30:00
86 RUDATIS Ivana   18 Km 1955 F 09:30:00
28 ZARDETTO Arianna SCUOLA MARATONA VITTORIO VENET  18 Km 1971 F 09:30:00
7 BONATI Enrico TEAM MUD AND SNOW  18 Km 1993 M 09:30:00
77 MENEGHEL Daniele TORNADO  18 Km 1977 M 09:30:00
45 ZAGONEL Giacomo US PRIMIERO ASD  18 Km 1993 M 09:30:00
51 TRAMET Marco TEAM ULTRA  18 Km 1990 M 09:30:00
60 ZANELLA Simone ATLETICA VALDOBBIADENE  18 Km 1975 M 09:30:00
30 MAIORANO Gianluca 1 TO RUN A.S.D.  18 Km 1964 M 09:30:00
13 ORSINGHER Giovanni SAT PRIMIERO  18 Km 1969 M 09:30:00
67 DOFF Giovanni GS PAVIONE  18 Km 1978 M 09:30:00
75 RECH Nicola ASD SPIZZON  18 Km 1984 M 09:30:00
64 CASTELLER Fabio MONTE AVENA VERTICAL  18 Km 1985 M 09:30:00
100 BERTELLE Alex   18 Km 1988 M 09:30:00
29 BERNARDI Marco NERVESA RUNNERS  18 Km 1995 M 09:30:00
27 VETTORETTI Eddy NERVESA RUNNERS  18 Km 1978 M 09:30:00
87 BEE Yuri ATL. LAMON  18 Km 1994 M 09:30:00
17 DALLA ROSA Massimo CUS PRO PATRIA MILANO  18 Km 1964 M 09:30:00
93 TATTO Michele GRONDAFLOREX  18 Km 1991 M 09:30:00
16 VANZIN Mattia SPORTMARKET RACING TEAM  18 Km 1993 M 09:30:00
12 GUSMERINI Omar   18 Km 1968 M 09:30:00
33 GUERRA Geronimo RUN CARD  18 Km 1978 M 09:30:00
37 RENNER Rudi ALC KALTEAM  18 Km 1958 M 09:30:00
50 DALLA CORTE Luca GIRO DELLE MURA FELTRE  18 Km 1964 M 09:30:00
59 FOLLADOR Emanuele ATLETICA VALDOBBIADENE  18 Km 1977 M 09:30:00
26 SCHIEVENIN Eros   18 Km 1990 M 09:30:00
104 GUADAGNIN Alessandro   18 Km 1983 M 09:30:00
96 BIFFIS Marco   18 Km 1974 M 09:30:00
81 MAZZONI Ivano   18 Km 1965 M 09:30:00
36 GUSELLA Alberto SPAK4  18 Km 1986 M 09:30:00
24 LEO Alessio SPAK4  18 Km 1979 M 09:30:00
58 RAGUSA Stefano RUNNING CLUB VENEZIA  18 Km 1976 M 09:30:00
70 CASAGRANDE Roberto VIGILI DEL FUOCO BELLUNO  18 Km 1963 M 09:30:00
49 PONTAROLO Valter EMME RUNNING  18 Km 1965 M 09:30:00
90 SARTOR Gianni ATL. MONTEGRAPPA  18 Km 1962 M 09:30:00
84 VIEL Patrizio   18 Km 1963 M 09:30:00
69 BONONI Matteo RAIN RUNNERS  18 Km 1974 M 09:30:00
57 SBRIZZA Paolo ATLETICA AUDACE NOALE  18 Km 1972 M 09:30:00
98 BERTO Alessandro   18 Km 1978 M 09:30:00
82 BERGAMIN Massimo   18 Km 1958 M 09:30:00
65 STEFFLER Andreas US PRIMIERO ASD  18 Km 1970 M 09:30:00
74 LISE Mauro GRANDE GIOVE  18 Km 1981 M 09:30:00
3 FOLTRAN Luca   18 Km 1970 M 09:30:00
105 BARBINI Giovanni   18 Km 1987 M 09:30:00
88 CIANCHIN Daniele   18 Km 1966 M 09:30:00
89 SARTOR Paolo ATL. MONTEGRAPPA  18 Km 1965 M 09:30:00
106 BORTOLINI SEVERINO VALDOBBIADENE  18 Km 1949 M 09:30:00
61 CROSATO Mauro   18 Km 1971 M 09:30:00
72 LOSS Giuseppe US PRIMIERO ASD  18 Km 1966 M 09:30:00
76 GALZIGNATO Loris   18 Km 1967 M 09:30:00
95 GIVANNINI Michele   18 Km 1970 M 09:30:00
83 TITTOTO Marco   18 Km 1972 M 09:30:00
68 BOTTEGAL Elvio Giorgio   18 Km 1964 M 09:30:00
34 PASA Loris MONTE AVENA VERTICAL  18 Km 1961 M 09:30:00
38 MORANDELL Helmut ALC KALTEAM  18 Km 1951 M 09:30:00
94 GIACOMIN Luigino   18 Km 1970 M 09:30:00
63 SAMBUGARO Mirko   18 Km 1965 M 09:30:00
47 SANI Valerio TRAIL RUNNING  18 Km 1946 M 09:30:00
92 BUSETTO Fabio GS VOLTAN  18 Km 1958 M 09:30:00
66 MARIN Giorgio LEONI A KM 0  18 Km 1963 M 09:30:00
79 BECCARI Paolo ASD ECOTRAIL SICILIA  18 Km 1964 M 09:30:00
5 SCARIOT Claudio GIRO DELLE MURA FELTRE  18 Km 1959 M 09:30:00
52 CODELLO Sandro   18 Km 1959 M 09:30:00
46 GRASSETTO Alberto TORNADO  18 Km 1975 M 09:30:00
102 TOGNON Lorenzo   18 Km 1952 M 09:30:00
32 TURRINI Paolo ASSINDUSTRIA SPORT PADOVA  18 Km 1956 M 09:30:00
91 NOAL Romeo   18 Km 1962 M 09:30:00
22 FRASSON Giuseppe LEONI A KM 0  18 Km 1952 M 09:30:00
54 REOLON Paolo SPIRITO OLIMPICO  18 Km 1965 M 09:30:00
85 FRANCESCHINI Amedeo   18 Km 1954 M 09:30:00
217 REATO Giovanni   18 Km 1969 M 09:30:00
56 ZANZO Martino TORNADO  18 Km 1970 M 09:30:00