2. Kunětická devítka 2019

Wednesday, April 24, 2019 18:02 (GMT+2) - Start list

Race info
Sport: Running - cross-country
Location: Ráby, Czech Republic
Start type: Interval wave start
Wave grouping: By distance
Racers: 72
Updated: Thursday, May 16, 2019 11:52 (GMT+2)
Organized by: KTS Pardubice
Race website: www.race4u.cz

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

  • Summary »
  • Krátký okruh - 4,5 km
Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Year of birth Gender Start time
1086 Marek Krutílek TT Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + 1965 M +0:00
1083 Tomáš Pohanka Jídelna Pohanka  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + 1988 M +0:00
1069 Petr Mužíček Bižuterie Jablonec  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + 1980 M +0:00
1000 Jan Tikal Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1987 M +2:00
1001 Martin Koblic PCE AVANTGARD  Krátký okruh - 4,5 km Žáci 6 - 10 let Krátký okruh - 4,5 km 2010 M +2:00
1002 Lucie Koblicová PCE AVANTGARD  Krátký okruh - 4,5 km Žákyně 11 - 14 let Krátký okruh - 4,5 km 2007 F +2:00
1003 Zdeněk Koblic PCE AVANTGARD  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1969 M +2:00
1004 Matyáš Fiala SK Ráby  Krátký okruh - 4,5 km Junioři 15 - 17 let Krátký okruh - 4,5 km 2003 M +2:00
1005 Ema Fialová SK Ráby  Krátký okruh - 4,5 km Žákyně 11 - 14 let Krátký okruh - 4,5 km 2005 F +2:00
1006 Michaela Křížová SK Ráby  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1974 F +2:00
1007 Vít Zavřel ml. AC Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Junioři 15 - 17 let Krátký okruh - 4,5 km 2003 M +2:00
1008 Roman Hlava Běháme v Holicích a okolí  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1978 M +2:00
1009 Matěj Kříž Czech Tri K. Team  Krátký okruh - 4,5 km Junioři 15 - 17 let Krátký okruh - 4,5 km 2003 M +2:00
1011 Zdeněk Roček   Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1958 M +2:00
1012 Michaela Pajorová Polabiny 3  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1986 F +2:00
1013 Lucie Tikalová Sezemice  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1982 F +2:00
1015 Kateřina Juklová Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1996 F +2:00
1016 Kateřina Kafková SDH Pokřikov  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 2001 F +2:00
1019 Jan Bača Czech Tri K. Team  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1976 M +2:00
1022 Matyáš Bača Czech Tri K. Team  Krátký okruh - 4,5 km Junioři 15 - 17 let Krátký okruh - 4,5 km 2004 M +2:00
1023 Jan Šenkýř SRTG Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1992 M +2:00
1024 Kateřina Majorová Mattoni FreeRun Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1987 F +2:00
1029 Iva Panchártková KIEKERT  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1994 F +2:00
1030 Ladislav Rybyšar KIEKERT  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1986 M +2:00
1031 Eliška Přichystalová   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1995 F +2:00
1032 Jakub Novák Přelouč  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1983 M +2:00
1033 Tomáš Ráliš Staré Hradiště  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1973 M +2:00
1034 Michaela Kmoníčková   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1998 F +2:00
1035 Ondřej Podzimek Farmáři  Krátký okruh - 4,5 km Žáci 6 - 10 let Krátký okruh - 4,5 km 2011 M +2:00
1036 Lukáš Podzimek Růžová prasátka  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km M +2:00
1040 Vlasta Huňáčková Prosetín  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 2001 F +2:00
1041 Petra Kučerová JRT Agi Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1985 F +2:00
1044 Marta Holická   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1975 F +2:00
1046 Štěpán Vinkler   Krátký okruh - 4,5 km Junioři 15 - 17 let Krátký okruh - 4,5 km 2004 M +2:00
1047 Adéla Hlaváčková Hvězda Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Žákyně 11 - 14 let Krátký okruh - 4,5 km 2006 F +2:00
1048 Martin Srdínko Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1981 M +2:00
1049 Simona Srdínková   Krátký okruh - 4,5 km Žákyně 6 - 10 let Krátký okruh - 4,5 km 2010 F +2:00
1052 Ladislav Šanda Chlumec nad Cidlinou  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1982 M +2:00
1054 Jan Bodnar   Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1989 M +2:00
1055 Tomáš Konečný SK Eldis Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1984 M +2:00
1056 Petra Štukovská ERA  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1988 F +2:00
1057 Diana Marková   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1993 F +2:00
1058 Jan Vašátko   Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1985 M +2:00
1059 Tereza Mukařovská Team C.P.A  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1996 F +2:00
1060 Martin Kršík   Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1988 M +2:00
1061 Jiří Pešek   Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1991 M +2:00
1062 Eliška Maixnerová Czech Tri K. Team  Krátký okruh - 4,5 km Juniorky 15 - 17 let Krátký okruh - 4,5 km 2004 F +2:00
1063 Tereza Puchernová Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Juniorky 15 - 17 let Krátký okruh - 4,5 km 2004 F +2:00
1064 Tomáš Nyč   Krátký okruh - 4,5 km Žáci 11 - 14 let Krátký okruh - 4,5 km 2008 M +2:00
1065 Viktor Hlava   Krátký okruh - 4,5 km Žáci 11 - 14 let Krátký okruh - 4,5 km 2008 M +2:00
1066 Radka Vohralíková   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1985 F +2:00
1067 Petra Křížková   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1979 F +2:00
1068 Igor Křížek   Krátký okruh - 4,5 km Žáci 11 - 14 let Krátký okruh - 4,5 km 2006 M +2:00
1070 Tereza Havelková   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1990 F +2:00
1071 Andrea Kleinová   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1994 F +2:00
1072 Radka Škodová   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1977 F +2:00
1073 Terezie Škodová   Krátký okruh - 4,5 km Juniorky 15 - 17 let Krátký okruh - 4,5 km 2004 F +2:00
1074 Nela Škodová   Krátký okruh - 4,5 km Žákyně 11 - 14 let Krátký okruh - 4,5 km 2007 F +2:00
1075 Marie Zdeňková   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1971 F +2:00
1076 Jan Kroupa OK Lokomotiva Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1981 M +2:00
1077 David Havlíček   Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1989 M +2:00
1078 Matyáš Kroupa OK Lokomotiva Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Žáci 6 - 10 let Krátký okruh - 4,5 km 2009 M +2:00
1079 Max Bureš   Krátký okruh - 4,5 km Žáci 6 - 10 let Krátký okruh - 4,5 km 2009 M +2:00
1080 Leona Blažková   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1980 F +2:00
1081 Oliver Bureš   Krátký okruh - 4,5 km Žáci 11 - 14 let Krátký okruh - 4,5 km 2007 M +2:00
1082 Patrik Blažek   Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1999 M +2:00
1084 Kateřina Janáčková KIEKERT  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1975 F +2:00
1085 Tomáš Janáček TOM Team  Krátký okruh - 4,5 km Žáci 6 - 10 let Krátký okruh - 4,5 km 2011 M +2:00
1087 Ondřej Sluka   Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1993 M +2:00
1088 Josef Krátký Hvězda Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1965 M +2:00
1089 Irča Netolická   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1989 F +2:00
1123 Milada Dohnalová   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1974 F +2:00