2019 Marathon Series - Race 4 (LCRK)

Sunday, April 14, 2019 10:45 (GMT+10) - Start list

Race info
Sport: Paddling
Location: Kingston, Australia
Start type: Interval wave start
Wave grouping: By distance
Racers: 23
Updated: Sunday, April 14, 2019 22:46 (GMT+10)
Organized by: PaddleNSW
Race website: www.paddlensw.org.au

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Age Gender Start time
800 Milo Boyd Other  Div 8 15km 16 M +22:54
801 Andrew Giardini and Bruce Sherlock Sutherland Shire  Div 8 15km 53 M +22:54
802 Jeff Collins Lane Cove  Div 8 15km 57 M +22:54
803 Geoffery Horsnell and Geoff Baggett Manly Warringah  Div 8 15km 70 M +22:54
804 Albert Cobb and Geoff Dawes Brisbane Waters  Div 8 15km 69 M +22:54
805 Teresa Harvey and Graham Matts Manly Warringah  Div 8 15km 61 F +22:54
806 Sue Smith and Greg Hillier Hunter Valley  Div 8 15km 54 F +22:54
807 Hanako Greuter Other  Div 8 15km 16 F +22:54
808 Tobias Grigg Northern Beaches  Div 8 15km 16 M +22:54
810 Jack Jessen and Jeremy Cook Burley Griffin  Div 8 15km 58 M +22:54
813 Robert Chant and Matt Windon Manly Warringah  Div 8 15km 58 M +22:54
814 Matthew Dunbar Northern Beaches  Div 8 15km 16 M +22:54
815 Sue Fine and Peter Clyne Manly Warringah  Div 8 15km 52 F +22:54
816 Jonathan Taylor and Richard Bontjer Burley Griffin  Div 8 15km 57 M +22:54
817 Isabelle Rupenovic Northern Beaches  Div 8 15km 16 F +22:54
818 Warwick Nichols and Stephen Wade Hunter Valley  Div 8 15km 65 M +22:54
819 Phillip Geddes and Tom Simmat Lane Cove  Div 8 15km 73 M +22:54
820 Alisa Van Der Kwartel Other  Div 8 15km 17 F +22:54
821 Ziko Vesely Other  Div 8 15km 14 M +22:54
822 ROBERT LLEWELLYN-JONES Lane Cove  Div 8 15km 64 M +22:54
823 Patricia Ashton and Margi Bohm Burley Griffin  Div 8 15km 59 F +22:54
825 Leslie Howard Windsor  Div 8 15km 63 M +22:54
826 Lachlan Schooley Other  Div 8 15km M +22:54