Harbour Series 1 - Cockatoo Cup

Friday, January 26, 2018 07:34 (GMT+11) - Start list

Race info
Sport: Paddling
Location: Drummoyne, Australia
Start type: Interval wave start
Wave grouping: By distance
Racers: 40
Updated: Monday, July 9, 2018 10:38 (GMT+11)
Organized by: PaddleNSW
Race website: www.paddlensw.org.au

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Gender Start time
209 Sue Huehn   Short Course SurfSki 50+ Short Course F 0:00
401 Owen Walton   Short Course SurfSki 60+ Short Course M 0:00
402 Brendan Gay   Short Course SurfSki 50+ Short Course M 0:00
403 Barry Archer   Short Course SurfSki 50+ Short Course M 0:00
404 Michele Parker   Short Course SurfSki 50+ Short Course F 0:00
405 David Little Pauline Findlay H2GO  Short Course SurfSki Double 50+ Short Course M 0:00
406 John Hobbs   Short Course SurfSki 50+ Short Course M 0:00
407 Russ Delange   Short Course SurfSki 50+ Short Course M 0:00
408 Sue Hobbs   Short Course SurfSki 50+ Short Course F 0:00
409 Michael Lieberman Chris Dickman The Back Row  Short Course SurfSki Double 50+ Short Course M 0:00
410 Grant Mascord   Short Course SurfSki 40+ Short Course M 0:00
411 Michael Keenan   Short Course SurfSki 50+ Short Course M 0:00
412 Alex Pavic   Short Course SLSA Spec Ski 40+ Short Course M 0:00
413 Marone Fine   Short Course SurfSki 40+ Short Course F 0:00
414 Susan Fine   Short Course SurfSki 50+ Short Course F 0:00
415 Peter Moran Isaac Moran Big Bird  Short Course SurfSki Double Open Short Course M 0:00
416 Scott Powell   Short Course SurfSki 50+ Short Course M 0:00
417 Ian Heath   Short Course SurfSki 50+ Short Course M 0:00
418 Riaan Bredell   Short Course SurfSki 50+ Short Course M 0:00
419 Franz Lauenstein   Short Course SurfSki 60+ Short Course M 0:00
420 John Nicotra Angie Nicotra Team Nicotra  Short Course SurfSki Double 50+ Short Course M 0:00
421 Luke Hayes   Short Course SurfSki Open (19-39) Short Course M 0:00
422 Jennifer Henry   Short Course SurfSki 60+ Short Course F 0:00
423 Len Hedges   Short Course SurfSki 50+ Short Course M 0:00
424 Sam Hedges   Short Course SLSA Spec Ski Open Short Course M 0:00
425 Paul Havatd   Short Course OC1 50+ Short Course M 0:00
426 Zillah Dunton   Short Course OC1 50+ Short Course F 0:00
427 Bryan Pearson Matthew Pearson Pearso's  Short Course SurfSki Double Open Short Course M 0:00
428 Bradley Field Joanne Gillies Team Brad and Jo  Short Course SurfSki Double 50+ Short Course M 0:00
429 Graham Smith   Short Course SurfSki 60+ Short Course M 0:00
430 Jeff Collins   Short Course SurfSki 50+ Short Course M 0:00
431 Joelie Chisholm   Short Course SUP 40+ Short Course F 0:00
432 Natalie Larbey   Short Course SurfSki Open (19-39) Short Course F 0:00
433 Thomas Dorahy   Short Course SurfSki U18 Short Course M 0:00
434 Tania Dorahy   Short Course SurfSki 40+ Short Course F 0:00
435 Sharyn Whitton   Short Course SurfSki 50+ Short Course F 0:00
436 Jane Want   Short Course SurfSki Open (19-39) Short Course F 0:00
604 Justin Crawford Max Crawford Just Max  Short Course SurfSki Double Open Short Course M 0:00
605 Gaye Foster   Short Course SurfSki 50+ Short Course F 0:00
140 Steve Newsome   Short Course OC1 50+ M 0:00