AES 1 2017

Sunday, February 26, 2017 00:00 (GMT+1) - LIVE results

Race info
Sport: Cycling - mtn enduro
Location: Tiranë, Albania
Start type: Individual start
Racers: 33
Timing mode: Multi-device splits
Timed on: samsung SM-T116
Timed with: Webscorer PRO 2.5
Updated: Sunday, February 26, 2017 09:39 (GMT+1)

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

AES 1 2017

  • Overall
Place Bib Racer name Category Finish time
-101EGLI SINAE-1 ------
-104ABAZ SHEHIE-1 ------
-107ERMIR MULKURTAJE-1 ------
-201ADRIT KRAJAE-2 ------
-204ANDI QYQJAE-2 ------
-207PLEURAT GOCIE-2 ------
-208BESFORT KRYEZIUE-2 ------
-213GERSILD MEMAE-2 ------
-215FABJAN LULIE-2 ------
-216ERGYS BOKSIE-2 ------
-217RENIL VILAE-2 ------
-218ANDI LOLOÇIE-2 ------
-219ELTON TONAE-2 ------
-220DIAMANT POHJAE-2 ------
-222ELTEN ZITIE-2 ------
-223ALBERT KALLANXHIUE-2 ------
-224FATJON DERMANIE-2 ------
-226HAMILTON SHEHIE-2 ------
-227FLORJAN JAUPANIE-2 ------
-228KLEARD REXHEPAJE-2 ------
-229DANIEL GJEÇKAE-2 ------
-232REI GJINALIE-2 ------
-233ENDRI KROSTRISTAE-2 ------
-238AUREL SHKOZAE-2 ------
-240VISAR KOLAE-2 ------
-241ALDO KORRAE-2 ------
-242ARBER KRAJAE-2 ------
-243JON GRABOCKAE-2 ------
-244ENDRIT DIBRAE-2 ------
-245ERVIN SHAMETAJE-2 ------
-301KRESHNIK USHINAE-3 ------
-303KLODIAN LUCAE-3 ------
-402GIULIA DAJÇIE-4 ------
  • E-1
Place Bib Racer name Category Finish time
-101EGLI SINAE-1 ------
-104ABAZ SHEHIE-1 ------
-107ERMIR MULKURTAJE-1 ------
  • E-2
Place Bib Racer name Category Finish time
-201ADRIT KRAJAE-2 ------
-204ANDI QYQJAE-2 ------
-207PLEURAT GOCIE-2 ------
-208BESFORT KRYEZIUE-2 ------
-213GERSILD MEMAE-2 ------
-215FABJAN LULIE-2 ------
-216ERGYS BOKSIE-2 ------
-217RENIL VILAE-2 ------
-218ANDI LOLOÇIE-2 ------
-219ELTON TONAE-2 ------
-220DIAMANT POHJAE-2 ------
-222ELTEN ZITIE-2 ------
-223ALBERT KALLANXHIUE-2 ------
-224FATJON DERMANIE-2 ------
-226HAMILTON SHEHIE-2 ------
-227FLORJAN JAUPANIE-2 ------
-228KLEARD REXHEPAJE-2 ------
-229DANIEL GJEÇKAE-2 ------
-232REI GJINALIE-2 ------
-233ENDRI KROSTRISTAE-2 ------
-238AUREL SHKOZAE-2 ------
-240VISAR KOLAE-2 ------
-241ALDO KORRAE-2 ------
-242ARBER KRAJAE-2 ------
-243JON GRABOCKAE-2 ------
-244ENDRIT DIBRAE-2 ------
-245ERVIN SHAMETAJE-2 ------
  • E-3
Place Bib Racer name Category Finish time
-301KRESHNIK USHINAE-3 ------
-303KLODIAN LUCAE-3 ------
  • E-4
Place Bib Racer name Category Finish time
-402GIULIA DAJÇIE-4 ------