1 |
Jacob Dean
TC Central/West - A |
|
12 |
|
17 |
M |
24:00 |
2 |
Thomas Ziegler
Ishpeming Ski Club - A |
|
12 |
|
18 |
M |
24:30 |
3 |
Mitchell Delong
Copper Country - A |
|
12 |
|
17 |
M |
29:30 |
4 |
Nate Garwood
Marquette - A |
|
10 |
|
16 |
M |
30:00 |
5 |
Isaac Coulter
TC Central/West - A |
|
11 |
|
16 |
M |
30:30 |
6 |
Reid Goble
Petoskey - A |
|
12 |
|
17 |
M |
31:00 |
7 |
Ethan Hall
Marquette - A |
|
12 |
|
17 |
M |
31:30 |
8 |
Joseph Thuente
TC St Francis - A |
|
9 |
|
14 |
M |
32:00 |
9 |
Matthew Chard
Copper Country - A |
|
12 |
|
18 |
M |
32:30 |
10 |
Nikolai Huotari
Copper Country - A |
|
11 |
|
16 |
M |
33:00 |
11 |
Grady Kerst
Ishpeming Ski Club - A |
|
12 |
|
17 |
M |
33:30 |
12 |
Julien Malherbe
Marquette - A |
|
10 |
|
15 |
M |
34:00 |
13 |
Anthony Greenaugh
Petoskey - A |
|
10 |
|
15 |
M |
34:30 |
14 |
Elliot Prusi
Ishpeming Ski Club - A |
|
11 |
|
16 |
M |
35:00 |
15 |
Luke Rasper
Petoskey - A |
|
10 |
|
15 |
M |
35:30 |
16 |
Gavin Dyer
Petoskey - A |
|
8 |
|
14 |
M |
36:00 |
17 |
Ted Roe
TC Central/West - A |
|
10 |
|
15 |
M |
36:30 |
18 |
Andrew Amato
TC Central/West - B |
|
10 |
|
16 |
M |
37:00 |
19 |
Martin Chown
TC Central/West - B |
|
11 |
|
17 |
M |
37:30 |
20 |
Joseph Wood
Copper Country - B |
|
9 |
|
15 |
M |
38:00 |
21 |
Anton Epskamp
Petoskey - B |
|
10 |
|
16 |
M |
38:30 |
22 |
Dan Groeneveld
Copper Country - B |
|
11 |
|
16 |
M |
39:00 |
23 |
KJ Pruett
Ishpeming Ski Club - B |
|
11 |
|
17 |
M |
39:30 |
24 |
Aleut Hatfield
Marquette - B |
|
10 |
|
15 |
M |
40:00 |
25 |
Seth Jordan
Petoskey - B |
|
10 |
|
16 |
M |
40:30 |
26 |
Timothy Ziegler
Ishpeming Ski Club - B |
|
9 |
|
14 |
M |
41:00 |
27 |
Ben Mason
Petoskey - B |
|
10 |
|
15 |
M |
41:30 |
28 |
Ilhan Onder
Copper Country - B |
|
11 |
|
16 |
M |
42:00 |
29 |
Elliott Smith
TC Central/West - B |
|
11 |
|
16 |
M |
42:30 |
30 |
Mathurin Gagnon
Marquette - B |
|
10 |
|
15 |
M |
43:00 |
31 |
Spencer Tallman
Petoskey - B |
|
10 |
|
16 |
M |
43:30 |
32 |
Colton Yesney
Ishpeming Ski Club - B |
|
11 |
|
17 |
M |
44:00 |
33 |
Matt Pillifant
Marquette - B |
|
10 |
|
15 |
M |
44:30 |
34 |
Seth Potts
Marquette - C |
|
10 |
|
16 |
M |
45:00 |
35 |
Evan Ampe
Marquette - C |
|
9 |
|
14 |
M |
45:30 |
36 |
Jack Myers
TC Central/West - C |
|
10 |
|
16 |
M |
46:00 |
37 |
Eli Wiitala
Marquette - C |
|
9 |
|
14 |
M |
46:30 |
38 |
Matt Cooper
Petoskey - C |
|
10 |
|
15 |
M |
47:00 |
39 |
Jack Doerr
TC Central/West - C |
|
9 |
|
14 |
M |
47:30 |
40 |
Mike Fraley
Copper Country - C |
|
8 |
|
13 |
M |
48:00 |
41 |
Alex Gilliam
Marquette - C |
|
10 |
|
15 |
M |
48:30 |
42 |
Mathew Janowski
Marquette - C |
|
9 |
|
14 |
M |
49:00 |
43 |
Greg Koontz
Petoskey - C |
|
8 |
|
14 |
M |
49:30 |
44 |
Eric Steve
Ishpeming Ski Club - C |
|
12 |
|
17 |
M |
50:00 |
45 |
Moses Waite
Marquette - C |
|
9 |
|
14 |
M |
50:30 |
46 |
Alec Prusi
Ishpeming Ski Club - C |
|
9 |
|
14 |
M |
51:00 |
47 |
Thomas Lyle
Copper Country - C |
|
11 |
|
16 |
M |
51:30 |
48 |
Matt Milado
Marquette - C |
|
12 |
|
18 |
M |
52:00 |
49 |
Jack Myers
TC Central/West - C |
|
9 |
|
14 |
M |
52:30 |
50 |
Matt Penrose
Ishpeming Ski Club - C |
|
11 |
|
17 |
M |
53:00 |
51 |
Clay Myers
TC Central/West - C |
|
12 |
|
18 |
M |
53:30 |
52 |
Griffin Pepin
Ishpeming Ski Club - C |
|
12 |
|
18 |
M |
54:00 |
53 |
Galen Resh Chimner
Copper Country - C |
|
10 |
|
15 |
M |
54:30 |
54 |
Jared Steve
Ishpeming Ski Club - C |
|
9 |
|
15 |
M |
55:00 |
55 |
Carson Needham
TC Central/West - C |
|
9 |
|
15 |
M |
55:30 |
56 |
Henry Urbain
TC Central/West - C |
|
9 |
|
14 |
M |
56:00 |