4. Kunětická devítka - 25.5.2016

Wednesday, May 25, 2016 18:01 (GMT+2) - Start list

Race info
Sport: Running - cross-country
Location: Ráby, Czech Republic
Start type: Mass start
Racers: 83
Updated: Thursday, June 23, 2016 12:11 (GMT+2)
Organized by: KTS Pardubice
Race website: www.kuneticka9.cz

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Year of birth Gender Start time
1 Lederer Vladimír Cyklo RD  Dlouhý okruh - 9 km MD (Muži 50 - 59 let) 1962 M 18:01:16
2 Matýsek Lev Zdechovice  Dlouhý okruh - 9 km MD (Muži 50 - 59 let) 1961 M 18:01:16
6 Zavřel Vít Němčice  Dlouhý okruh - 9 km MC (Muži 40 - 49 let) 1970 M 18:01:16
8 Rybička Jan Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km MA (Muži 18 - 29 let) 1988 M 18:01:16
9 Bureš Jakub Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km MA (Muži 18 - 29 let) 1991 M 18:01:16
10 Šantavá Žaneta Chrudim  Dlouhý okruh - 9 km ZA (Ženy 18 - 29 let) 1991 F 18:01:16
11 Voženílek Miroslav Linde Material Handling  Dlouhý okruh - 9 km MC (Muži 40 - 49 let) 1969 M 18:01:16
12 Soukup Martin Opolany  Dlouhý okruh - 9 km MC (Muži 40 - 49 let) 1976 M 18:01:16
17 Ichman Robert Hradec Králové  Dlouhý okruh - 9 km MB (Muži 30 - 39 let) 1985 M 18:01:16
18 Macháčová Lucie Pardrubice  Dlouhý okruh - 9 km ZB (Ženy 30 - 39 let) 1981 F 18:01:16
19 Tučný Jan MK Pce  Dlouhý okruh - 9 km ME (Muži 60 - 69 let) 1947 M 18:01:16
21 Příhoda Martin Meduna Kalírna  Dlouhý okruh - 9 km MB (Muži 30 - 39 let) 1979 M 18:01:16
22 Zavřelová Barbora Němčice  Dlouhý okruh - 9 km ZA (Ženy 18 - 29 let) 1992 F 18:01:16
23 Šenkýř Jan Dobruška  Dlouhý okruh - 9 km MA (Muži 18 - 29 let) 1993 M 18:01:16
24 Kabeláčová Eva   Dlouhý okruh - 9 km ZB (Ženy 30 - 39 let) 1983 F 18:01:16
29 Trynerová Věra Emporio exclusive  Dlouhý okruh - 9 km ZD (Ženy nad 50 let) 1961 F 18:01:16
32 Šťastný Ladislav SK Ráby  Dlouhý okruh - 9 km MF (Muži nad 70 let) 1946 M 18:01:16
36 Hradecký Jaromír   Dlouhý okruh - 9 km MB (Muži 30 - 39 let) 1985 M 18:01:16
40 Černý Radek Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km MB (Muži 30 - 39 let) 1981 M 18:01:16
41 Kubů Tomáš Kola Kolda  Dlouhý okruh - 9 km MA (Muži 18 - 29 let) 1988 M 18:01:16
43 Bednář Josef Počaply  Dlouhý okruh - 9 km ME (Muži 60 - 69 let) 1950 M 18:01:16
44 Hofman Jiří ČS obec legoinářská  Dlouhý okruh - 9 km MA (Muži 18 - 29 let) 1987 M 18:01:16
48 Khol Marian Lázně Bohdaneč  Dlouhý okruh - 9 km MC (Muži 40 - 49 let) 1975 M 18:01:16
51 Šimík Marek Srch  Dlouhý okruh - 9 km MD (Muži 50 - 59 let) 1965 M 18:01:16
52 Voženílek Jiří   Dlouhý okruh - 9 km MC (Muži 40 - 49 let) 1976 M 18:01:16
55 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km MB (Muži 30 - 39 let) 1978 M 18:01:16
56 Štys Pavel Retia Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km MB (Muži 30 - 39 let) 1978 M 18:01:16
58 Molva František Sokol - Jihlava  Dlouhý okruh - 9 km MA (Muži 18 - 29 let) 1994 M 18:01:16
59 Pleskot Ladislav Rosice nad Labem  Dlouhý okruh - 9 km MD (Muži 50 - 59 let) 1959 M 18:01:16
65 Pohanka Petr Jídelna Pohanka  Dlouhý okruh - 9 km MD (Muži 50 - 59 let) 1965 M 18:01:16
68 Zavřelová Jana Němčice  Dlouhý okruh - 9 km ZC (Ženy 40 - 49 let) 1968 F 18:01:16
69 Prchal Martin   Dlouhý okruh - 9 km MB (Muži 30 - 39 let) 1980 M 18:01:16
70 Chocholouš Dalibor Dubina Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km MF (Muži nad 70 let) 1946 M 18:01:16
72 Pšenička Jíří Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km MF (Muži nad 70 let) 1946 M 18:01:16
73 Ritter Tomáš Run 4 Fun  Dlouhý okruh - 9 km MC (Muži 40 - 49 let) 1973 M 18:01:16
75 Horáková Jana Cafe Bajer  Dlouhý okruh - 9 km ZC (Ženy 40 - 49 let) 1971 F 18:01:16
79 Novotný Zdeněk TITAN Rehabilitace Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km MC (Muži 40 - 49 let) 1972 M 18:01:16
80 Bajer Milan Cafe Bajer  Dlouhý okruh - 9 km ME (Muži 60 - 69 let) 1955 M 18:01:16
84 Martinec Adam Pátek  Dlouhý okruh - 9 km MC (Muži 40 - 49 let) 1975 M 18:01:16
85 Koreček Richard Nepasický Cyklo Team  Dlouhý okruh - 9 km MC (Muži 40 - 49 let) 1976 M 18:01:16
87 Pavelka Marek Czech Tri. K Team  Dlouhý okruh - 9 km MA (Muži 18 - 29 let) 1988 M 18:01:16
91 Lucie Štrauchová   Dlouhý okruh - 9 km ZA (Ženy 18 - 29 let) 1987 F 18:01:16
92 Barva Jan Autosklo Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km MA (Muži 18 - 29 let) 1993 M 18:01:16
94 Sláma Martin ACL 130 Autocentrum Luňák  Dlouhý okruh - 9 km MC (Muži 40 - 49 let) 1968 M 18:01:16
99 Pleskot Ondřej Czech Tri K. Team  Dlouhý okruh - 9 km MB (Muži 30 - 39 let) 1984 M 18:01:16
103 Kučírek Tomáš SK OMT Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km MA (Muži 18 - 29 let) 1992 M 18:01:16
106 Žampach Marek   Dlouhý okruh - 9 km MA (Muži 18 - 29 let) 1991 M 18:01:16
111 Mátlová Markéta   Dlouhý okruh - 9 km ZB (Ženy 30 - 39 let) 1985 F 18:01:16
112 Hellerová Hana   Dlouhý okruh - 9 km ZD (Ženy nad 50 let) 1961 F 18:01:16
113 Kocián Stefan   Dlouhý okruh - 9 km MC (Muži 40 - 49 let) 1975 M 18:01:16
118 Schinaglová Michaela   Dlouhý okruh - 9 km ZA (Ženy 18 - 29 let) 1989 F 18:01:16
122 Hák Tomáš Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km MA (Muži 18 - 29 let) 1991 M 18:01:16
127 Kvapil Jaroslav Lázně Bohdaneč  Dlouhý okruh - 9 km MC (Muži 40 - 49 let) 1969 M 18:01:16
130 Schaffer Petr Mlýn Janderov  Dlouhý okruh - 9 km MD (Muži 50 - 59 let) 1960 M 18:01:16
131 Rákos Vladimír   Dlouhý okruh - 9 km MD (Muži 50 - 59 let) 1961 M 18:01:16
132 Šolcová Romana Ventilek  Dlouhý okruh - 9 km ZB (Ženy 30 - 39 let) 1986 F 18:01:16
133 Vacek Martin   Dlouhý okruh - 9 km MA (Muži 18 - 29 let) 1993 M 18:01:16
136 Nádhera Petr Hradec Králové  Dlouhý okruh - 9 km MC (Muži 40 - 49 let) 1967 M 18:01:16
137 Číz Josef Lázně Bohdaneč  Dlouhý okruh - 9 km MC (Muži 40 - 49 let) 1971 M 18:01:16
143 Vokolek_Michal Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km MC (Muži 40 - 49 let) 1972 M 18:01:16
146 Volár Jan SK OMT Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km MA (Muži 18 - 29 let) 1992 M 18:01:16
147 Zadrobílek Martin Kapříci  Dlouhý okruh - 9 km MB (Muži 30 - 39 let) 1979 M 18:01:16
148 Kubias Ondřej Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km MC (Muži 40 - 49 let) 1974 M 18:01:16
149 Tryner Michael Emporio exclusive  Dlouhý okruh - 9 km MB (Muži 30 - 39 let) 1983 M 18:01:16
151 Vaněk Václav Cafe Bajer  Dlouhý okruh - 9 km MC (Muži 40 - 49 let) 1972 M 18:01:16
152 Ryzner Miroslav SK Srch  Dlouhý okruh - 9 km MD (Muži 50 - 59 let) 1961 M 18:01:16
153 Rohlík Václav AC Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km MB (Muži 30 - 39 let) 1980 M 18:01:16
154 Tichá Veronika Retia Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km ZA (Ženy 18 - 29 let) 1990 F 18:01:16
155 Jirák Roman Břehy u Přelouče  Dlouhý okruh - 9 km MC (Muži 40 - 49 let) 1975 M 18:01:16
156 Havliger Petr Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km MB (Muži 30 - 39 let) 1981 M 18:01:16
157 Jiroušek Ladislav Slatinany  Dlouhý okruh - 9 km MA (Muži 18 - 29 let) 1986 M 18:01:16
158 Pavlišová Lucie Slatinany  Dlouhý okruh - 9 km ZB (Ženy 30 - 39 let) 1981 F 18:01:16
159 Náplavová Petra Sumperk  Dlouhý okruh - 9 km ZC (Ženy 40 - 49 let) 1970 F 18:01:16
160 Lukschová Kamila Adamov v JC  Dlouhý okruh - 9 km ZD (Ženy nad 50 let) 1965 F 18:01:16
161 Vodrážka Pavel LAMPcoffee  Dlouhý okruh - 9 km MB (Muži 30 - 39 let) 1985 M 18:01:16
162 Kříž Jan Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km MC (Muži 40 - 49 let) 1971 M 18:01:16
163 Uher Tomáš Lázně Bohdaneč  Dlouhý okruh - 9 km MB (Muži 30 - 39 let) 1985 M 18:01:16
164 Doležel Michal Rugby Club Přelouč  Dlouhý okruh - 9 km MB (Muži 30 - 39 let) 1976 M 18:01:16
165 Jonášová Iva Strojon  Dlouhý okruh - 9 km ZB (Ženy 30 - 39 let) 1983 F 18:01:16
166 Mátl Václav   Dlouhý okruh - 9 km MB (Muži 30 - 39 let) 1983 M 18:01:16
167 Voltová Ivana Stěžery  Dlouhý okruh - 9 km ZB (Ženy 30 - 39 let) 1984 F 18:01:16
168 Verster Rigardt JAR  Dlouhý okruh - 9 km MA (Muži 18 - 29 let) 1988 M 18:01:16
169 Jeřábek Jakub Býšť  Dlouhý okruh - 9 km MA (Muži 18 - 29 let) 1989 M 18:01:16