1 |
Aidan Whitelaw
Bend, OR - MBSEF |
1 km
|
Male J5 (8-9) |
|
9 |
M |
9:00:00 |
2 |
Ben Sonneland
Colbert, WA - Mt. Spokane Nordic Ski Team |
1 km
|
Male J5 (8-9) |
|
8 |
M |
9:00:15 |
3 |
Ian Eifert
Wenatchee, WA - LWSC |
1 km
|
Male J5 (8-9) |
|
8 |
M |
9:00:30 |
4 |
Zane Strome
Winthrop, WA - Methow Valley Nordic Team |
1 km
|
Male J5 (8-9) |
|
9 |
M |
9:00:45 |
20 |
Walker Hall
Winthrop, WA - Methow Valley Nordic Team |
1 km
|
Male J4 (10-11) |
|
10 |
M |
9:08:15 |
21 |
Myles Davis
Winthrop, WA - Methow Valley Nordic |
1 km
|
Male J4 (10-11) |
|
10 |
M |
9:08:30 |
22 |
Andrew Sonneland
Colbert, WA - Mt Spokane Nordic Ski Team |
1 km
|
Male J4 (10-11) |
|
11 |
M |
9:08:45 |
23 |
Jakob Buchanan
Seattle, WA - Methow Valley Biathlon |
1 km
|
Male J4 (10-11) |
|
10 |
M |
9:09:00 |
24 |
Michael Mott
Mazama, WA - MVNT |
1 km
|
Male J4 (10-11) |
|
11 |
M |
9:09:15 |
25 |
Conor Dobbin
Spokane, WA - Spokane Nordic Transition Team |
1 km
|
Male J4 (10-11) |
|
11 |
M |
9:09:30 |
26 |
Brooks Schaaf
Spokane, WA - Spokane Nordic |
1 km
|
Male J4 (10-11) |
|
11 |
M |
9:09:45 |
27 |
Patrick Korus
Spokane, WA - Spokane Nordic |
1 km
|
Male J4 (10-11) |
|
11 |
M |
9:10:00 |
28 |
Travis Grialou
Winthrop - Methow Valley Nordic |
1 km
|
Male J4 (10-11) |
|
10 |
M |
9:10:15 |
29 |
Bodie Paul
Winthrop, WA - Methow Valley |
1 km
|
Male J4 (10-11) |
|
10 |
M |
9:10:30 |
30 |
Logan Hall
Winthrop, WA - MVNT |
1 km
|
Male J4 (10-11) |
|
10 |
M |
9:10:45 |
31 |
Peter Aspholm
Winthrop, WA - Methow Valley Nordic |
1 km
|
Male J4 (10-11) |
|
11 |
M |
9:11:00 |
32 |
Ian Delong
Winthrop, WA - Methow Valley Nordic Team |
1 km
|
Male J4 (10-11) |
|
10 |
M |
9:11:15 |
37 |
Max Rogers
Seatle, WA - Methow Valley Nordic Team |
1 km
|
Male J4 (10-11) |
|
10 |
M |
9:12:30 |
38 |
Cooper Klein
Seattle, WA - Methow Valley Nordic Team |
1 km
|
Male J4 (10-11) |
|
10 |
M |
9:12:45 |
40 |
Stephen Tveten
Leavenworth, WA - LWSC |
1 km
|
Male J4 (10-11) |
|
11 |
M |
9:13:00 |
50 |
Adam Sonneland
Colbert, WA - Mt. Spokane Nordic Ski Team |
1 km
|
Male J3 (12-13) |
|
13 |
M |
9:17:15 |
51 |
Evan Sunderman
Spokane, WA - SNSEF |
1 km
|
Male J3 (12-13) |
|
12 |
M |
9:17:30 |
52 |
Matt Shipley
Kelowna, BC - Telemark |
1 km
|
Male J3 (12-13) |
|
12 |
M |
9:17:45 |
53 |
Joseph Lukens
Bend, OR - MBSEF |
1 km
|
Male J3 (12-13) |
|
12 |
M |
9:18:00 |
54 |
Damon Iraggi
Bend, OR - BEA |
1 km
|
Male J3 (12-13) |
|
13 |
M |
9:18:15 |
55 |
Kimbert Schlichting
Bend, OR - MBSEF |
1 km
|
Male J3 (12-13) |
|
13 |
M |
9:18:30 |
56 |
Sam Biskup
Bend, OR - BEA |
1 km
|
Male J3 (12-13) |
|
13 |
M |
9:18:45 |
57 |
Elin Schlichting
Bend, OR - MBSEF |
1 km
|
Male J3 (12-13) |
|
12 |
M |
9:19:00 |
58 |
Brayden Buchanan
Seatle, WA - Methow Valley Nordic Team |
1 km
|
Male J3 (12-13) |
|
13 |
M |
9:19:15 |
59 |
Ben Shipley
Kelowna, BC - Telemark |
1 km
|
Male J3 (12-13) |
|
12 |
M |
9:19:30 |
60 |
Sam Schoderbek
Bend, OR - BEA |
1 km
|
Male J3 (12-13) |
|
12 |
M |
9:19:45 |
61 |
Jesse Selman
Bend, OR - MBSEF |
1 km
|
Male J3 (12-13) |
|
12 |
M |
9:20:00 |
62 |
Moses Lurbur
Wenatchee, WA - Leavenworth Jr. Nordic |
1 km
|
Male J3 (12-13) |
|
13 |
M |
9:20:15 |
63 |
Timothy Wells
Leavenworth, WA - LWSC |
1 km
|
Male J3 (12-13) |
|
13 |
M |
9:20:30 |
80 |
David Tveten
Leavenworth, WA - LWSC |
1 km
|
Male J3 (12-13) |
|
13 |
M |
9:24:45 |