701 |
Grace RILEY
Burrum District |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 1 |
|
07:00:00 |
702 |
Courtney JOYCE
Outrigger Whitsunday |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 1 |
|
07:00:00 |
703 |
Shania PAINE
Gold Coast |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 1 |
|
07:00:00 |
704 |
Courtney JOHANSEN
Huntly |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 1 |
|
07:00:00 |
705 |
Kalaia HETA
Mitamitaga |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 1 |
|
07:00:00 |
706 |
Tara-Lee DETHIERRY
Cradle Coast |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 1 |
|
07:00:00 |
707 |
Jodeci RIPIA
Tamaki Outrigger |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 1 |
|
07:00:00 |
708 |
Jasmine MUNDAY
Cradle Coast |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 2 |
|
07:00:00 |
709 |
Trieze MEI
Parihaka |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 2 |
|
07:00:00 |
710 |
Tayla BENTLEY
Fraser Coast |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 2 |
|
07:00:00 |
711 |
Paris TAWHIAO
Huntly |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 2 |
|
07:00:00 |
712 |
Aroha TATA
Tamaki Outrigger |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 2 |
|
07:00:00 |
713 |
Aimee Cheyne ECCLES
Canoe Point |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 2 |
|
07:00:00 |
715 |
Aoife MOLLER
Canoe Point |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 3 |
|
07:00:00 |
716 |
Teaicia ADAMS
Mooloolaba |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 3 |
|
07:00:00 |
717 |
Celina WRIGHT
Huntly |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 3 |
|
07:00:00 |
718 |
Ellie JOSEPHS
Mooloolaba |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 3 |
|
07:00:00 |
722 |
Emily PROBERT
Mooloolaba |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 4 |
|
07:00:00 |
723 |
Alice MERRETT
Inland Outriggers |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 4 |
|
07:00:00 |
724 |
Melinda BARSBY
Rockhampton |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 4 |
|
07:00:00 |
725 |
Amy EASTON
Fraser Coast |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 4 |
|
07:00:00 |
726 |
Carlina BARNETT-SLADE
Te Paerangi |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 4 |
|
07:00:00 |
729 |
Storme PARE
Cook Islands NZ |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 5 |
|
07:00:00 |
730 |
Mia HIKUWAI
Fraser Coast |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 5 |
|
07:00:00 |
731 |
Olivia WALKER
Outrigger Australia |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 5 |
|
07:00:00 |
732 |
Taylor KING
Maia |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 5 |
|
07:00:00 |
733 |
Mesina IESE
Tamaki Outrigger |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 5 |
|
07:00:00 |
734 |
Kelly FLESHER
Te Paerangi |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 5 |
|
07:00:00 |
736 |
Mereana PATARA
Fraser Coast |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 6 |
|
07:00:00 |
737 |
Eleisha MATENGA
Maia |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 6 |
|
07:00:00 |
738 |
Yemi EHRNST
Outrigger Whitsunday |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 6 |
|
07:00:00 |
739 |
Lyndiana ROSIEUR
Cook Islands NZ |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Heat 6 |
|
07:00:00 |
798 |
Jasmine MUNDAY
Cradle Coast |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Final |
|
07:00:00 |
799 |
Emily PROBERT
Mooloolaba |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Final |
|
07:00:00 |
800 |
Grace RILEY
Burrum District |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Final |
|
07:00:00 |
801 |
Storme PARE
Cook Islands NZ |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Final |
|
07:00:00 |
802 |
Aoife MOLLER
Canoe Point |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Final |
|
07:00:00 |
803 |
Courtney JOYCE
Outrigger Whitsunday |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Final |
|
07:00:00 |
804 |
Shania PAINE
Gold Coast |
19 & Under GIRLS OC1 250m
|
Final |
|
07:00:00 |