100 |
Glenn Muirhead/Emma Kemp
New Zealand (NZL) - Mana Kayak Club |
|
K2 X Open (11.75 km) |
1
|
1968 |
F/M |
|
102 |
Emily O'Rourke/Frank O'Rourke
VIC - INCC Yarra Paddlers |
|
K2 X Open (11.75 km) |
1
|
2001 |
F/M |
|
103 |
Ellie Johnson/Isaac Johnson
VIC - Warrnambool Kayak Club |
|
K2 X Open (11.75 km) |
1
|
2002 |
F/M |
|
104 |
Laura Lee/Craig Elliott
NSW/ACT - Burley Griffin Canoe Club |
|
K2 X Open (11.75 km) |
1
|
1979 |
F/M |
|
107 |
Jade Lane/Garth Civil
WA - Indian Ocean Paddlers |
|
K2 X V35-49 (11.75 km) |
1
|
1978 |
F/M |
|
108 |
Louise Greenwood/Paul Kristian
VIC - Cobram Barooga |
|
K2 X V35-49 (11.75 km) |
1
|
1982 |
F/M |
|
111 |
Daniela Torre/Brett Greenwood
NSW/ACT - LCRK |
|
K2 X V50-64 (11.75 km) |
1
|
1968 |
F/M |
|
114 |
Pauline Findlay/Darren Lee
NSW/ACT - LCRK |
|
K2 X V50-64 (11.75 km) |
1
|
1961 |
F/M |
|
117 |
Nicky Donaldson/Lachlan Kent
QLD - Sunshine Coast Paddlesports |
|
K2 X V50-64 (11.75 km) |
1
|
1963 |
F/M |
|
118 |
Kim Ankenbauer/Stuart Bryson
QLD - Brisbane Canoeing Inc |
|
K2 X V50-64 (11.75 km) |
1
|
1960 |
F/M |
|
119 |
Helen Lee/John Lee
NSW/ACT - Cronulla Sutherland Kayak Club |
|
K2 X V50-64 (11.75 km) |
1
|
1964 |
F/M |
|
201 |
Chloe Jenkin/Jordan Jenkin
SA - West Lakes Paddlesports |
|
C2 X Open (11.75 km) |
2
|
2002 |
F/M |
|
202 |
Lily Todd/Christian Ireland
NSW/ACT - Makai |
|
K2 X U18 (11.75 km) |
2
|
2008 |
F/M |
|
207 |
Nikita Carroll/Lachlan dal Sasso
VIC - YMACC |
|
K2 X U18 (11.75 km) |
2
|
2006 |
F/M |
|
208 |
Sophie Hughes/Tobias Sexton
VIC - Bendigo |
|
K2 X U18 (11.75 km) |
2
|
2007 |
F/M |
|
209 |
Anthea Tan/Connor Jacob
VIC - Fairfield |
|
K2 X U18 (11.75 km) |
2
|
2008 |
F/M |
|
210 |
Maya Murphy/Bradley Buissink
VIC - Fairfield |
|
K2 X U18 (11.75 km) |
2
|
2007 |
F/M |
|
294 |
Yuxin Yang/???
VIC - Fairfield |
|
K2 X U18 (11.75 km) |
2
|
2010 |
F/M |
|
300 |
Ruby StevensAndrew White
VIC - YMACC |
|
K/S X Open (7.73 km) |
3
|
2007 |
F/M |
|
304 |
Kristi Hardman/Timothy Roadley
VIC - YMACC |
|
K/S X Open (7.73 km) |
3
|
2006 |
F/M |
|
305 |
Azaria Mcburnie/Natalia Drew
VIC - YMACC |
|
K/S X U18 (7.73 km) |
3
|
2011 |
F/M |
|
306 |
Emma Corrin/Rory Lantz
VIC - PLCC |
|
K/S X U18 (7.73 km) |
3
|
2006 |
F/M |
|
307 |
Cassandra O'Conner/Stephen Shelley
NSW/ACT - LCRK |
|
K/S X Open (7.73 km) |
3
|
1968 |
F/M |
|
310 |
Larissa Cleverly/Michael McKeogh
NSW/ACT - Burley Griffin Canoe Club |
|
K/S X Open (7.73 km) |
3
|
1989 |
F/M |
|
312 |
Julie McDonald/Brett McDonald
WA - AKC |
|
K/S X V50-64 (7.73 km) |
3
|
1969 |
F/M |
|
313 |
Helyn Kellermeier/Mark Rickard
QLD - Currumbin Creek Paddlers Club |
|
K/S X V50-64 (7.73 km) |
3
|
1961 |
F/M |
|
315 |
Amanda Kyneur/Geoff Pearce
QLD - Currumbin Creek Paddlers Club |
|
K/S X V50-64 (7.73 km) |
3
|
1966 |
F/M |
|
316 |
Margi Bohm/Hal Curwen-Walker
VIC - Essendon |
|
K/S X V50-64 (7.73 km) |
3
|
1955 |
F/M |
|
317 |
Lynne Heggie/Mark Heggie
VIC - PLCC |
|
K/S X V65+ (7.73 km) |
3
|
1957 |
F/M |
|
318 |
Judy Darbyshire/Peter Martin
WA - AKC |
|
K/S X V65+ (7.73 km) |
3
|
1954 |
F/M |
|
319 |
Elisabeth Woodhart/Mark Moro
NSW/ACT - Sutherland Shire |
|
K/S X V65+ (7.73 km) |
3
|
1954 |
F/M |
|
320 |
Dianne Chellew/Allan Newhouse
TAS - Cronulla Sutherland Kayak Club |
|
K2 X V65+ (7.73 km) |
3
|
1951 |
F/M |
|
322 |
Ann Lloyd-Green/Geoffery Horsnell
NSW/ACT - Manly Warringah Kayak Club |
|
K2 X V65+ (7.73 km) |
3
|
1949 |
F/M |
|