100 |
James Harrington
NSW/ACT - LCRK |
|
K1 M Open (27.84 km) |
1
|
1996 |
M |
|
102 |
Steven Mol
VIC - Bendigo |
|
K1 M Open (27.84 km) |
1
|
1976 |
M |
|
103 |
Dale Thomson
SA - Onkaparinga |
|
K1 M Open (27.84 km) |
1
|
1988 |
M |
|
104 |
Josh Kippin
WA - AKC |
|
K1 M Open (27.84 km) |
1
|
1990 |
M |
|
107 |
Glenn Rypp
SA - Holdfast Bay Canoe Club |
|
K1 M Open (27.84 km) |
1
|
1991 |
M |
|
108 |
David Ceddia
VIC - INCC Yarra Paddlers |
|
K1 M Open (27.84 km) |
1
|
1993 |
M |
|
111 |
Owen McLeod
SA - Holdfast Bay Canoe Club |
|
K1 M Open (27.84 km) |
1
|
1995 |
M |
|
114 |
Casey Haynes
VIC - Mercantile |
|
K1 M Open (27.84 km) |
1
|
1995 |
M |
|
117 |
Isaac Johnson
TAS - Tamar Canoe Club |
|
K1 M Open (27.84 km) |
1
|
1997 |
M |
|
118 |
Hamish Young
VIC - INCC Yarra Paddlers |
|
K1 M Open (27.84 km) |
1
|
1997 |
M |
|
119 |
Reece Bacchus
SA - West Lakes Paddlesports |
|
K1 M Open (27.84 km) |
1
|
1998 |
M |
|
201 |
Gergely Balazs Nagy
WA - AKC |
|
C1 M Open (23.82 km) |
2
|
1993 |
M |
|
202 |
Stephan Weyers
WA - AKC |
|
K1 M U23 (23.82 km) |
2
|
2003 |
M |
|
204 |
Matthew Gates
NSW/ACT - Burley Griffin Canoe Club |
|
K1 M U23 (23.82 km) |
2
|
2003 |
M |
|
207 |
Mitchell Tamblin
WA - Bayswater Paddle Club |
|
K1 M U23 (23.82 km) |
2
|
2005 |
M |
|
208 |
Aidan Han
VIC - Fairfield |
|
K1 M U23 (23.82 km) |
2
|
2005 |
M |
|
304 |
Kate Leverett
VIC - Mitta Mitta |
|
K1 W Open (23.82 km) |
3
|
1983 |
F |
|
305 |
Rebecca Mann
VIC - Mercantile |
|
K1 W Open (23.82 km) |
3
|
1995 |
F |
|
306 |
Kellie Wise
SA - Encounter Paddle Club |
|
K1 W Open (23.82 km) |
3
|
1996 |
F |
|
307 |
Bronwyn Martin
WA - AKC |
|
K1 W Open (23.82 km) |
3
|
1996 |
F |
|
310 |
Rachel De Kretser
VIC - INCC Yarra Paddlers |
|
K1 W Open (23.82 km) |
3
|
2000 |
F |
|
312 |
Emma Kemp
New Zealand (NZL) - Mana Kayak Club |
|
K1 W Open (23.82 km) |
3
|
2000 |
F |
|
402 |
Jordan Jenkin
SA - West Lakes Paddlesports |
|
C1 M U23 (19.80 km) |
4
|
2005 |
M |
|
404 |
Ellie Johnson
VIC - Warrnambool Kayak Club |
|
K1 W U23 (19.80 km) |
4
|
2002 |
F |
|
405 |
Chelsea Beale
VIC - Geelong Canoe Club |
|
K1 W U23 (19.80 km) |
4
|
2002 |
F |
|
406 |
Genevieve Stanley
WA - Bayswater Paddle Club |
|
K1 W U23 (19.80 km) |
4
|
2004 |
F |
|
407 |
Emma Murray
VIC - INCC |
|
K1 W U23 (19.80 km) |
4
|
2005 |
F |
|
408 |
Madeleine O'Hara
QLD - Wynnum Redlands |
|
K1 W U23 (19.80 km) |
4
|
2005 |
F |
|
503 |
Lachlan dal Sasso
VIC - Mercantile |
|
K1 M U18 (19.80 km) |
5
|
2006 |
M |
|
504 |
Rory Lantz
VIC - PLCC |
|
K1 M U18 (19.80 km) |
5
|
2006 |
M |
|
505 |
Leo Oliver
SA - Onkaparinga |
|
K1 M U18 (19.80 km) |
5
|
2006 |
M |
|
506 |
Bradley Buissink
VIC - Fairfield |
|
K1 M U18 (19.80 km) |
5
|
2007 |
M |
|
507 |
Connor Jacob
WA - Canning River Canoe Club |
|
K1 M U18 (19.80 km) |
5
|
2008 |
M |
|
508 |
Asa Poland
QLD - Currumbin Creek Paddlers Club |
|
K1 M U18 (19.80 km) |
5
|
2009 |
M |
|
601 |
Max Gandziuk
SA - West Lakes Paddlesports |
|
C1 M U18 (15.77 km) |
6
|
2006 |
M |
|
602 |
Chelsea Sutton
NSW/ACT - Manly Warringah Kayak Club |
|
K1 W U18 (15.77 km) |
6
|
2006 |
F |
|
603 |
Nikita Carroll
VIC - YMACC |
|
K1 W U18 (15.77 km) |
6
|
2006 |
F |
|
604 |
Milla Tzaros
VIC - Bendigo |
|
K1 W U18 (15.77 km) |
6
|
2006 |
F |
|
608 |
Kristi Hardman
VIC - YMACC |
|
K1 W U18 (15.77 km) |
6
|
2006 |
F |
|
609 |
Ruby Laughlin
VIC - Strathcona |
|
K1 W U18 (15.77 km) |
6
|
2006 |
F |
|
610 |
Lily Burgess
SA - AKC |
|
K1 W U18 (15.77 km) |
6
|
2007 |
F |
|
611 |
Sophie Hughes
VIC - Bendigo |
|
K1 W U18 (15.77 km) |
6
|
2007 |
F |
|
612 |
Zoe Schweda
VIC - YMACC |
|
K1 W U18 (15.77 km) |
6
|
2007 |
F |
|
700 |
Isabella Rositano
QLD - Illawarra Canoe Club |
|
C1 W Open (11.75 km) |
7
|
1996 |
F |
|
701 |
Emilie Harrison
VIC - INCC Yarra Paddlers |
|
C1 W Open (11.75 km) |
7
|
1996 |
F |
|
702 |
Emily McMullen
SA - West Lakes Paddlesports |
|
C1 W U18 (11.75 km) |
7
|
2008 |
F |
|
703 |
Chloe Jenkin
SA - West Lakes Paddlesports |
|
C1 W U23 (11.75 km) |
7
|
2002 |
F |
|