1 |
Nina Lindberg & Robert Eriksson
Team Flötet & Sänket |
|
Mix |
|
|
2 |
Lisa Ring & Josefin Jangvert
Team adventurequeens |
|
Dam |
|
|
3 |
Carina Turesson & Hugo Stånggren
Team lilla Hawaii |
|
Mix |
|
|
4 |
Malin Hellner & Lindha Hellner
Hellner |
|
Dam |
|
|
5 |
Malin Eliasson & Linda Wolfgang
Malinda |
|
Dam |
|
|
6 |
Camilla Silverflod & Ida Grybäck
Genom bäck och flod |
|
Dam |
|
|
7 |
Jennie-Ann Wijk & Martina Rosenqvist
Team MJ |
|
Dam |
|
|
8 |
Caroline Jörlund & Ylva Undenmark
Hönsa-Carro & Co |
|
Dam |
|
|
9 |
Emilie Jernberg & Cajsa Berg
Systrarna Berg |
|
Dam |
|
|
10 |
Caroline Hammargren & Amaia Quesada Leja
Sluseløberne |
|
Dam |
|
|
11 |
Frida Florén & Louise Nilsson
Pingvinerna |
|
Dam |
|
|
12 |
Rebecka Sölvenäs & Carolina Wretman
Team Hundsim |
|
Dam |
|
|
13 |
Astrid Nyblom & Tufva Alexandersson
Team tuffingarna |
|
Dam |
|
|
14 |
Lina Blomqvist & Jani Lassila
Team Triathleterna |
|
Mix |
|
|
15 |
x X & X x
Extra |
|
Dam |
|
|
16 |
Christian Abaji & Martin Abaji
Bröderna Brothers |
|
Herr |
|
|
17 |
Magnus Dunér & Thomas Johansson
Flytgubbarna 3.0 |
|
Herr |
|
|
18 |
Marcus Holgersson & Johan Lindström
Flottans IF |
|
Herr |
|
|
19 |
Johan Petersson & Victor Grundström
Team Åkersberga 3:e gången |
|
Herr |
|
|
20 |
Erik Wilson & Fabian Ågren
Pryl & Styr |
|
Herr |
|
|
21 |
Joel Larsson & Povel Raaegaard
180 |
|
Herr |
|
|
22 |
Anders Gribbe & Fredrik Hovold
Team Hobbe |
|
Herr |
|
|
23 |
Jonas Fries & Patrik Mårtensson
Staun swimrun |
|
Herr |
|
|
24 |
Andreas Ekblad & Erik Altenstam
TagAlong |
|
Herr |
|
|
25 |
Johan Altenstam & Peter Ludvigsson
Bävrarna |
|
Herr |
|
|
26 |
Johan Jendholm & Peter Jönsson
Ånsta Swimrunners |
|
Herr |
|
|
27 |
Robert Håkansson & Daniell Ekvall
HalenBadBoys |
|
Herr |
|
|
28 |
Andreas Regnell & Albert Arvid Regnell
Vettekulla Racers |
|
Herr |
|
|
29 |
Daniel Blomdahl & Fredrik Blomdahl
AAK Swimrun Team 1 |
|
Herr |
|
|
30 |
Loic Dequidt & Martin Henriz
Team Vitazka |
|
Herr |
|
|
31 |
Pontus Magnusson & Johannes Magnusson
Mx2 |
|
Herr |
|
|
32 |
joel paulsson & björn paulsson
Sälarna |
|
Herr |
|
|
33 |
Karl Fast & Daniel Olsson
Team Hobie cat |
|
Herr |
|
|
34 |
Jesper Lagerlöf Ljung & Robin Lindberg
MalmoSwimrunners |
|
Herr |
|
|
35 |
Jimmy Hiljeborn & Conny Hiljeborn
Bjäre Triathlon |
|
Herr |
|
|
36 |
Jakob Danielsson & Jens Wadenius
Bjäre Triathlon Två |
|
Herr |
|
|
37 |
Mattias Svahn & Rickard Olsson
Team FISCHERBLIXTEN |
|
Herr |
|
|
38 |
Isac Petersson & Mattias Håkansson
Swingtown Anchors |
|
Herr |
|
|
39 |
Donald Petersson & Niclas Olsson
Donne & Nicke |
|
Herr |
|
|
40 |
Matthias Andersson & Christian Sörqvist
Erlings änglar |
|
Herr |
|
|
41 |
Alexander Juth & Daniel Thorell
Simba och Zazu |
|
Herr |
|
|
42 |
Lars Ekman & Fredrik Augustsson
Fredde och Lasse |
|
Herr |
|
|
43 |
Markus Tillman & Petter Nordholm
Skaunepaugarna |
|
Herr |
|
|
44 |
Henrik Gadd & Jörg Teichgraeber
Beach Boys |
|
Herr |
|
|
45 |
Yang Shin & Stefan Johansson
Stefan-Yang |
|
Herr |
|
|
46 |
Rickard Willander & Sven Liljegren
Team Urkraft |
|
Herr |
|
|
47 |
Mattias Nygren & Tobias Kärrman
The Station Sports Club |
|
Herr |
|
|
48 |
Ola Holmström & Kalle Gunnarsson
Vintage 76 |
|
Herr |
|
|
49 |
Marcus Dahlqvist & Jimmy Johansson
Gåsapågarna |
|
Herr |
|
|
50 |
Matias Toftrup & Tobias Toftrup
Teksys |
|
Herr |
|
|
51 |
Mattias Hägerstrand & Fredrik Andreasson
Team Husbil |
|
Herr |
|
|
52 |
Martin Stenberg & Jonas Blanting
Skapa Flow |
|
Herr |
|
|
53 |
Ulrik Nilsson & Thomas Paulsson
Team Svalemåla |
|
Herr |
|
|
54 |
Fredrik Hedlund & Petter Johansson
1852 Swimrun |
|
Herr |
|
|
55 |
Peter Wiktorsson & Ronald Haagensen
Karlshamns SK Swimrun |
|
Herr |
|
|
56 |
Clayton Van Welter & Maria Erngrund
The Experience Seekers |
|
Mix |
|
|
57 |
Martin Hallberg & Johan Olsson
Näsviken |
|
Herr |
|
|
58 |
Fredrik Åkerlund & Dick Jonzon
Sjöloppet Dick & Halt |
|
Herr |
|
|
59 |
Viktor Törneke & Johan Skårbratt
The prosecutor and the garbage man |
|
Herr |
|
|
60 |
mattias Ekroth & Mats Berggren
Silverfiskarna |
|
Herr |
|
|
61 |
Marcus Birgersson & Johan Berglund
Team Enjoying the swimrun |
|
Herr |
|
|
62 |
Johanna & Erik Froode
Team The Froodies |
|
Mix |
|
|
63 |
Henrik Larsson & Lars Holmberg
Lars-Erik |
|
Herr |
|
|
64 |
Daniel Adams- Ray & Fredrik Axegård
YO Running Club |
|
Herr |
|
|
65 |
Emelie Lilliefeldt & Henrik Pehrson
Nygifta |
|
Mix |
|
|
66 |
Helen Lindén & Johan Siedberg
AtranVelo mix |
|
Mix |
|
|
67 |
Gunhild Sträng & Carl-Johan Silfwerbran
Gūnters Vänner |
|
Mix |
|
|
68 |
Jesper Malmberg & Nathalie Larsson
Team Osby |
|
Mix |
|
|
69 |
Johanna Malmros & Henrik Olsson
The Olsson family |
|
Mix |
|
|
70 |
Hanna Carmvall & Alexander Gaihede
Snapphanarna |
|
Mix |
|
|
71 |
Jannice Persson & P-O Olsson
Paddlarna |
|
Mix |
|
|
72 |
Emma Hektor & Tomas Hektor
Team Hektor |
|
Mix |
|
|
73 |
Jessica Sylvan & Fredrik Sylvan
Team Sylvan |
|
Mix |
|
|
74 |
Anton Scheid & Jenny Scheid
Stål och Gummi |
|
Mix |
|
|
75 |
Amanda Nilsson & Adriel Young
ARK Swimrun - Adriel & Amanda |
|
Mix |
|
|
76 |
Ulrika Hotopp & Andreas Johansson
Team CopDoc |
|
Mix |
|
|
77 |
Kerry Olsson & Fredrik Bergstedt
Let’s Go |
|
Mix |
|
|
78 |
Johan Holgersson & Therese Nilsson
BW Karlshamn |
|
Mix |
|
|
79 |
Christina & Philip Silvegren Tannenberg
Flamingoduetten |
|
Mix |
|
|
80 |
Rickard Edfast & Ulrika E-Nilsson
Team Immeln |
|
Mix |
|
|
81 |
Anders Persson & Linda Krook
Kul På Vägen |
|
Mix |
|
|
82 |
Anna Lenell & Johan Lenell
Team Hälsa Syrran |
|
Mix |
|
|
83 |
Karin Hovlin & Alexander Hovlin
TEAM KALEX |
|
Mix |
|
|
84 |
Ulrik Schmatz & Anna Hull
Team Happy |
|
Mix |
|
|
85 |
Jens Lindberg & Frida Johansson
Mor&Far |
|
Mix |
|
|
86 |
Marcus Persson & Jennifer Deak
TEAM JENCUS |
|
Mix |
|
|
87 |
Goran Tripkovic & Anna Lindquist
Söndagslöparna |
|
Mix |
|
|
88 |
Jens Bjorn Andersen & Karin Becktor
Team Bag of Bones |
|
Mix |
|
|
89 |
Thomas Honoré & Bettina Honoré
Team Danmark |
|
Mix |
|
|
90 |
Emma Olsson & Christian Blomstrand
Team Bättre sent än sista minuten |
|
Mix |
|
|