Wed Night Worlds MTB 6.9.21

Wednesday, June 9, 2021 5:10 PM (GMT-7) - Start list

Race info
Sport: Cycling - mtn cross-country
Location: SeaTac, WA, United States
Start type: Individual start
Racers: 221
Updated: Friday, June 11, 2021 10:10 AM (GMT-7)
Organized by: Spark Plug Promotions/NW MTB Series
Race website: http://nwmtbseries.com/

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Age Gender Start time
648 Rue Tomko NWCX  Cat 4 (2 laps) 5:15pm Junior 13-15 13 F 17:10:52
604 Austin Gibbons Ride Studio Cafe  Cat 4 (2 laps) 5:15pm Junior 13-15 12 M 17:14:41
558 Ronan Kroll Black Sheep Velo  Cat 4 (2 laps) 5:15pm Junior 13-15 11 M 17:14:42
551 Cole Llapitan   Cat 4 (2 laps) 5:15pm Junior 13-15 15 M 17:14:43
618 Lina Vargas   Cat 4 (2 laps) 5:15pm Junior 13-15 12 F 17:14:45
561 Ava Marr Team Booger  Cat 4 (2 laps) 5:15pm Junior 13-15 15 F 17:14:45
644 Tabitha Berk Solid Brown  Cat 4 (2 laps) 5:15pm Junior 13-15 13 F 17:15:05
645 Bridget Hestad   Cat 4 (2 laps) 5:15pm Junior 13-15 14 F 17:15:06
633 Zeev Loetel Fiveply  Cat 4 (2 laps) 5:15pm Junior 13-15 12 M 17:15:07
646 Emelia Di Qual NW CX Project  Cat 4 (2 laps) 5:15pm Junior 13-15 13 F 17:15:09
649 Ezra Macray   Cat 4 (2 laps) 5:15pm Junior 13-15 14 M 17:15:10
620 Cael Vonbargen   Cat 4 (2 laps) 5:15pm Junior 13-15 10 M 17:15:45
622 Lane Vonbargen   Cat 4 (2 laps) 5:15pm Junior 13-15 12 M 17:15:46
638 Lucas Groepper Tahoma  Cat 4 (2 laps) 5:15pm Junior 13-15 12 M 17:15:47
705 Nils Stevenson WNWC  Little J's 10-12 (1 lap) 5:15pm Little J's 10-12 9 M 17:17:04
700 Boris Grant-Riess   Little J's 10-12 (1 lap) 5:15pm Little J's 10-12 11 M 17:17:04
702 Eli Hansen Cascadia Wheel Co. Dirt Team  Little J's 10-12 (1 lap) 5:15pm Little J's 10-12 8 M 17:17:07
726 Sylas Fuller   Little J's 10-12 (1 lap) 5:15pm Little J's 10-12 9 M 17:17:08
727 William Di Qual Taco Time NW  Little J's 10-12 (1 lap) 5:15pm Little J's 10-12 11 M 17:17:09
701 Ashton Levine GHY Bikes  Little J's 10-12 (1 lap) 5:15pm Little J's 10-12 11 M 17:17:12
713 Taylor Duquette   Little J's 10-12 (1 lap) 5:15pm Little J's 10-12 11 F 17:17:19
712 Levi Jancola Dyna Racing Club  Little J's 10-12 (1 lap) 5:15pm Little J's 10-12 11 M 17:17:22
717 Ilan Vargas   Little J's 10-12 (1 lap) 5:15pm Little J's 10-12 10 M 17:17:23
724 Savannah Hawkins   Little J's 10-12 (1 lap) 5:15pm Little J's 10-12 10 F 17:17:26
721 Sonia Alves   Little J's 10-12 (1 lap) 5:15pm Little J's 10-12 11 F 17:17:27
707 Elise Johnson   Little J's 10-12 (1 lap) 5:15pm Little J's 10-12 10 F 17:17:28
650 Jason Groepper Tahoma  Cat 4 (2 laps) 6:00pm Adult 43 M 17:17:45
716 Cullen Turner   Little J's 10-12 (1 lap) 5:15pm Little J's 10-12 10 M 17:17:47
728 Riley Kijac   Little J's 10-12 (1 lap) 5:15pm Little J's 10-12 10 F 17:17:47
719 Elsie Evanson   Little J's 10-12 (1 lap) 5:15pm Little J's 10-12 10 F 17:17:49
715 Asher Janke   Little J's 10-12 (1 lap) 5:15pm Little J's 10-12 8 M 17:17:50
714 Vaden Janke   Little J's 10-12 (1 lap) 5:15pm Little J's 10-12 11 M 17:17:51
711 Luca Marr   Little J's 10-12 (1 lap) 5:15pm Little J's 10-12 11 M 17:17:57
609 Leslie Morgan   Cat 4 (2 laps) 6:00pm Adult 54 F 17:49:47
547 Jack Stringham Mt Si Racing  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 54 M 17:59:02
457 Scott McNees Nemesis Racing  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 50 M 17:59:03
377 Scott Stout Hagens Berman  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 53 M 17:59:03
376 Arnold Liati   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 52 M 17:59:04
426 Lawrence Jobe Honky  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 55 M 17:59:05
421 Matt Johnson   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 42 M 17:59:06
487 Walker Bohannan   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 29 M 17:59:23
481 Barron Peper BSV  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 29 M 17:59:24
420 Randy Salamon HODALA!  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 48 M 17:59:25
390 Hahn Rossman Alki Rubicon  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 50 M 17:59:26
360 John Drenning Dyna Racing  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 52 M 17:59:26
456 Eric Kamila   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 48 M 17:59:27
482 Robert Trombley   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 54 M 17:59:44
379 Alan Pavkovic Epic Racing  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 46 M 17:59:46
433 Jake Mutter Loose Entry Racing Singletrack Division  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 27 M 17:59:47
434 Joe Tucker Tahoma MTB  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 37 M 17:59:48
491 Mark Menzie Tahoma MTB  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 43 M 17:59:49
449 Todd Kim   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 47 M 17:59:50
579 Quin Kennedy   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 35 M 18:00:15
354 David Llapitan   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 52 M 18:00:16
362 Eric Evanson Kirkland Bicycle  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 56 M 18:00:18
490 Matthew Clark   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 46 M 18:00:19
402 Tracey Gramenz   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 40 F 18:00:42
493 Heidi Gaertner   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 48 F 18:00:43
450 Jp Frank   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 34 F 18:00:44
401 Frances Sun   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 34 F 18:00:44
514 Cherish Sutull Egencia  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 47 F 18:00:46
516 Andy Beaudoin Dyna Racing Team  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 47 M 18:01:14
489 Justin Widlund Form And Data  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 42 M 18:01:15
359 Nathan Holmes   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 47 M 18:01:17
412 Joseph Brandner   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 28 M 18:01:19
517 Sean Spingelt Hagens Berman  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 47 M 18:01:20
392 Jared King   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 38 M 18:01:21
170 Yuri Rabena GT Bicycles | Magura USA  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 38 M 18:01:22
438 Vince Partridge   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 49 M 18:01:22
374 Dave Larson I'm A Real Dentist Dot Com  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 61 M 18:01:26
473 Monte Alves   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 49 M 18:01:35
378 Travis Erickson   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 40 M 18:01:36
470 Ben Wolf Alki Rubicon  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 51 M 18:01:37
441 Keaton Griglio Tahoma MTB  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 18 M 18:01:39
424 Hank Menzie Tahoma MTB  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Junior 13-15 14 M 18:01:40
463 Ivy Stringham Mt Si Racing  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Junior 13-15 13 F 18:01:50
464 Jack Barrett Stringham Mt Si Racing  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Junior 13-15 15 M 18:01:52
435 Jamie Cooke HODALA!  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 47 M 18:01:52
460 Kassidy McNees Night Owl Cycling  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Junior 13-15 13 F 18:01:53
511 Leo Berk Solid Brown  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 48 M 18:01:54
370 Brian Marr Alki Rubicon  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 46 M 18:01:56
436 Scott Koch   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 48 M 18:01:58
404 Lori Brazel Ridge Cyclesport  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 59 F 18:02:16
423 Sarah Hansen Cascadia Wheel Co. Factory Team  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 42 F 18:02:17
351 Dawn Hassel Woodinville Bicycle  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 52 F 18:02:18
425 Tallie Menzie Tahoma MTB  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 43 M 18:02:19
495 Poppy Knorr BSV  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 17 F 18:02:20
419 Nikole Rock Black Sheep  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 49 F 18:02:23
409 Sara Rigel Black Sheep Velo  Cat 4 (2 laps) 6:00pm Adult 45 F 18:02:24
503 Mark Fiorentino   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 39 M 18:02:29
398 Brandon Butsick Pilsnerpower  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 35 M 18:02:32
459 Christopher Jaeger Pilsner Power  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 34 M 18:02:33
368 Stuart Tanasse   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 31 M 18:02:35
483 Ezequiel (Big Dog) Andres Unavita Race Team  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 40 M 18:02:37
383 Don McBride UNAVITA RACING  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 55 M 18:02:39
447 Chad Ronaldson   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 50 M 18:02:49
381 Kevin Judson   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 50 M 18:02:51
504 Greg Gizinski Chainslap Racing  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 53 M 18:02:52
448 Cory Boisoneau   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 38 M 18:02:54
385 Jenn Arp   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 38 F 18:02:54
400 Shawn Peerson Unavita Race Team  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 50 M 18:02:55
396 Luke Goodrich Taco Time NW  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 42 M 18:03:08
467 Mark Orr Egencia  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 44 M 18:03:09
365 Mark Spencer-Coons Egencia  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 56 M 18:03:10
497 Bryan Willman   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 61 M 18:03:11
455 Jordan Lucke Egencia  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 32 M 18:03:12
414 Randall Taylor   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 45 M 18:03:13
512 Jim Hirshfield   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 51 M 18:03:20
500 Mike Vanorden   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 52 M 18:03:24
510 Evan Hendricks Outofthisvan  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 29 M 18:03:25
509 Eric Voigt House Of Voigt Racing  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 47 M 18:03:25
430 Justin Morgan   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 51 M 18:03:27
486 Jakob Anderson   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 40 M 18:03:28
515 Claire Richardson   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 32 F 18:03:42
353 Brian Volkert Team Double Check  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 69 M 18:03:43
364 Katherine Meyer Tiger Kitty Racing  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 54 F 18:03:44
555 Theo Weymiller   Cat 4 (2 laps) 6:00pm Adult 17 M 18:04:19
564 Evan West   Cat 4 (2 laps) 6:00pm Adult 37 M 18:04:21
636 Jason Marryatt   Cat 4 (2 laps) 6:00pm Adult 46 M 18:04:21
569 Danny Williams Tahoma Mountain Bike Team  Cat 4 (2 laps) 5:15pm Junior 13-15 13 M 18:04:22
652 Brendan Ballard   Cat 4 (2 laps) 6:00pm Adult 31 M 18:04:23
639 Luke Schwettman   Cat 4 (2 laps) 6:00pm Adult 28 M 18:04:24
621 Mattie Michalek   Cat 4 (2 laps) 6:00pm Adult 29 F 18:04:56
563 Julie Williams   Cat 4 (2 laps) 6:00pm Adult 33 F 18:04:57
575 Danielle Butsick Nacho Watts  Cat 4 (2 laps) 6:00pm Adult 34 F 18:04:59
617 Renae Smith   Cat 4 (2 laps) 6:00pm Adult 45 F 18:05:00
518 Cauvin Mo   Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 36 M 18:05:01
571 Scott Williams Shedding Covid Fat  Cat 4 (2 laps) 6:00pm Adult 41 M 18:05:23
607 Brandel Janke   Cat 4 (2 laps) 6:00pm Adult 36 M 18:05:24
729 Calvin Groepper   Little J's 10-12 (1 lap) 5:15pm Little J's 10-12 10 M 18:05:25
566 William Jaback   Cat 4 (2 laps) 6:00pm Adult 51 M 18:05:27
610 David Urbina   Cat 4 (2 laps) 6:00pm Adult 47 M 18:05:28
642 Brad Loetel Fiveply  Cat 4 (2 laps) 6:00pm Adult 50 M 18:05:46
553 Andre Tiffany Unavita  Cat 4 (2 laps) 6:00pm Adult 54 M 18:05:47
654 Taylor Carmines   Cat 4 (2 laps) 6:00pm Adult 31 M 18:05:48
647 Candace Tucker Tahoma MTB  Cat 4 (2 laps) 6:00pm Adult 37 F 18:05:51
653 Megan Owens   Cat 4 (2 laps) 6:00pm Adult 34 F 18:05:52
655 James Burnett   Cat 4 (2 laps) 6:00pm Adult 35 M 18:05:53
643 Yunhee Cho   Cat 4 (2 laps) 6:00pm Adult 42 F 18:06:12
637 Michelle Valko   Cat 4 (2 laps) 6:00pm Adult 43 F 18:06:14
550 Scott Nelson Unavita Race Team  Cat 4 (2 laps) 6:00pm Adult 59 M 18:06:16
651 Nellis Kim   Cat 4 (2 laps) 6:00pm Adult 50 F 18:06:17
9 Keith Robinson HAGENS BERMAN RACING  Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 35 M 19:01:18
15 Harrison Gill   Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 31 M 19:01:19
20 Fernando Riveros Paez Dynamicdocs  Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 34 M 19:01:20
14 Ian Mackie   Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 44 M 19:01:20
1 Sam Owens Soft Like Kitten  Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 34 M 19:01:23
29 Steve Westover Team Booger  Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 47 M 19:01:49
65 Cole Gar-Aouy   Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 18 M 19:01:50
53 Evan Geary   Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 23 M 19:01:50
28 Dylan Hampden   Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 16 M 19:01:51
2 Casey Lafran Dyna  Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 44 M 19:01:52
3 Chris Rodde Black Sheep  Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 51 M 19:01:52
76 Michael Manthey   Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 45 M 19:01:53
37 Mykenna Ikehara   Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 31 M 19:01:55
66 Ryan Havill Taco Time NW  Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 31 M 19:02:15
67 Brian McCleerey Apex Racing  Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 31 M 19:02:15
13 Mike Jancola   Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 49 M 19:02:16
50 Mahlon Houk Ravenna Capital Management  Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 27 M 19:02:16
17 Forrest Murphy Black Sheep Velo  Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 49 M 19:02:17
18 Michael Ryan Dyna  Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 43 M 19:02:18
7 Julie Robertson Zivin Thrive  Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 52 F 19:02:46
12 Stephanie Taplin CWC Factory Team  Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 32 F 19:02:46
64 Robert Allaway   Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 31 M 19:02:47
54 Nicholas Boroughs Soft Like Kitten  Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 33 M 19:02:47
55 Dylan Carney Soft Like Kitten  Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 39 M 19:02:48
43 Rainer Leuschke Black Sheep  Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 50 M 19:02:49
41 Jason Gibson   Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 43 M 19:03:04
24 Andy Rigel Mafia Racing NW  Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 45 M 19:03:05
5 Les Brewer Mom 'N Dad  Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 52 M 19:03:06
42 Jason Dougherty Noble Bikes  Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 51 M 19:03:07
4 Christopher Fast Black Sheep Velo  Cat 1 (4 laps) 7:00pm Adult 55 M 19:03:08
488 James West Hagens-Berman  Cat 3 (3 laps) 6:00pm Adult 52 M 19:03:09
181 Vesa Suomalainen Team Webscorer  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 58 M 19:04:21
268 Justin Captis Fixednotfame  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 45 M 19:04:22
163 Tyler Miller Audi  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 41 M 19:04:22
242 Andrew Oberst   Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 41 M 19:04:24
169 Peter Benarcik Five Ply Design Racing  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 50 M 19:04:24
172 Michael Burris Fell Swoop  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 57 M 19:04:25
233 Reed Hunter   Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 38 M 19:04:26
211 Alasdair Turner   Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 48 M 19:04:41
177 Tony Labriola Cascadia Wheel Co. Dirt Team  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 53 M 19:04:42
248 Tyler Boucher   Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 32 M 19:04:42
175 Billie Krein   Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 62 M 19:04:43
162 Alec Cervenka State Bicycle/Handup/Goodr  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 34 M 19:04:43
155 Erik Olson Taco Time NW  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 56 M 19:04:44
190 Daniel Tomko Center Cycles  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 45 M 19:04:45
245 Derek Wilkerson   Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 42 M 19:04:46
246 Randy Yao Gene Johnson Cycling Team  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 33 M 19:04:47
153 Thomas Riess Launchpad / Gene Johnson Cycling  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 54 M 19:05:00
193 Patrick McCabe Grit City Health  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 38 M 19:05:01
207 Jason Hansen Cascadia Wheel Co. Dirt Team  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 43 M 19:05:02
184 Steven Moe Nemesis Highest Moelage  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 48 M 19:05:02
194 Aran Connolly Black Sheep  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Junior 13-15 14 M 19:05:03
247 Brian Johnson Nemesis  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 46 M 19:05:05
241 Justin Wade Audi  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 38 M 19:05:22
187 Brian Howard Soft Like Kitten  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 38 M 19:05:23
243 John Gibbons Ride Studio Cafe  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 47 M 19:05:24
174 Dan Becraft Moots  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 53 M 19:05:25
205 Jodi Duquette Eugencia  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 50 F 19:05:53
182 Roz Patterson Team Thrive  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 31 F 19:05:54
224 Ryan Connolly Black Sheep  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 15 F 19:05:55
212 Johan Leuschke Black Sheep  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Junior 13-15 14 M 19:05:55
171 Jodi Connolly Black Sheep  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 52 F 19:05:56
166 Alden Kroll Black Sheep Velo  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 38 M 19:05:58
219 Robert Lasker Sons Of Sasquatch  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 51 M 19:06:18
269 Matt McClung   Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 50 M 19:06:19
238 Tom Roetman   Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 32 M 19:06:20
164 Monica Wallace Egencia  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 44 F 19:06:22
231 Adam Wujick Taco Time NW  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 47 M 19:06:23
186 Scott E. Rippenmeister PAMS Foundation  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 48 M 19:06:24
189 Jeff Evans NUUN  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 48 M 19:06:38
168 Reese Lindblad   Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 55 M 19:06:38
161 Jaxon Williams Broadmark Mt Si Racing  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Junior 13-15 11 M 19:06:39
244 Michael Pruitt Machete Squad  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 50 M 19:06:40
222 Michael Brazel PCP  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 56 M 19:06:40
201 Olivia Brown Nemesis Racing  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 36 F 19:06:42
158 Gerardo Gonzalez   Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 41 M 19:06:43
195 Reeve Geary Egencia  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 54 M 19:06:44
237 George Jackson OTB  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 57 M 19:06:45
228 G. Meyer Team Kent  Cat 2 (3 laps) 7:00pm Adult 51 M 09:13:58.0000629