- |
Danny Topfer
Brisbane OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
SKI Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Paul Chong/Ray Chong
Mooloolaba OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Open Men |
|
11:10:00 |
- |
Lauren Grant/Leigh Wilson
Northern Beaches OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Open Mixed |
|
11:10:00 |
- |
Todd Cohen
Outrigger Australia CC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Open Men |
|
11:10:00 |
- |
Mark Bright Darrell/Thoroughgood
Malanuka OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Brett Rice/Alan Bradley
Northern Beaches OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Andrew Blake/Stuart Otto
Eastern Suburbs OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Open Men |
|
11:10:00 |
- |
Lisa Ward/Paul Ostwald
Darwin OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Master Mixed |
|
11:10:00 |
- |
Graham Groeneveld
Pittwater OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Master Men |
|
11:10:00 |
- |
John Leard/Greg Cardwell
Northern Beaches OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Mathew Nottage
Mooloolaba OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Open Men |
|
11:10:00 |
- |
Gavin Kleidon
Ski Paddler |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
SKI |
|
11:10:00 |
- |
Matt Carter/Peter Dorries
Outrigger Australia CC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Open Men |
|
11:10:00 |
- |
Steve Cole/Fred
Team Hawaii |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Christopher Maynard
Outrigger Australia CC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Adam Fisher/Annie Williams
Mooloolaba OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Open Mixed |
|
11:10:00 |
- |
Andrew Buckley/Rhys Morgan
Hekili OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Klint Grabbe
Mooloolaba OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Open Men |
|
11:10:00 |
- |
Mark Forbes/Anthony Kimmins
Mooloolaba OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Andrew Crozier/Harley Edwards
Rocky OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Alania Dance/Fiona Larcombe
Northern Beaches OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Open Women |
|
11:10:00 |
- |
Des Mabbott
Noosa OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Golden Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Cliff/Manuela Frank
Hamilton Island OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Master Mixed |
|
11:10:00 |
- |
Scott Macgroarty
Sunset Bay OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Simon Currie/Liza De Waal
Malanuka OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Senior Master Mixed |
|
11:10:00 |
- |
Robyn Saultry
Brisbane OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Jeff Rainsford.
Tweed Coast OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Martin Strecker
Malanuka OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Melinda Bambrick/Daron Kalff
Rocky OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Open Mixed |
|
11:10:00 |
- |
Maata Strecker/Awhina Nepia
Malanuka OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Monique Matthews
Port Douglas Occ |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Sean Yuen
Eastern Suburbs OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Open Men |
|
11:10:00 |
- |
Walter
Team Hawaii |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Owen Ferguson
Brisbane OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Armin Will
Sunset Bay OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Hope Daniels/Melanie Smith
Malanuka OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Open Women |
|
11:10:00 |
- |
Danielle Hornsby/Jillian Grant
Malanuka OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Adam Williams
Eastern Suburbs OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Open Men |
|
11:10:00 |
- |
Ross Bannerman
Malanuka OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Emma Morgan/Janelle De Boom
Magnetic Island OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Open Women |
|
11:10:00 |
- |
Rodney Den Elzen
Malanuka OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Open Men |
|
11:10:00 |
- |
Kathy Barsby/Julie Trueman
Rocky OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Mark Mcpherson
Coral Sea OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Hope Grunfeld
Brisbane OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Open Women |
|
11:10:00 |
- |
Trevor/Michael Hutson
Mooloolaba OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Open Men |
|
11:10:00 |
- |
Stuart Young
Pacific Dragons OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Jemma Allen/Robyn Harris
Wave Master OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Open Women |
|
11:10:00 |
- |
Jannette Lanskey/Cornelia Rotaru
Tweed Coast OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Senior Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Michelle Hone
Pacific Dragons OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Open Women |
|
11:10:00 |
- |
Amanda Wyllie
Pacific Dragons OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Stephen Lynes
Outrigger Whitsunday CC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Jill Duncan/Marianne Van Delden
Brisbane OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Senior Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Nicola Vogel.
Panamuna OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Senior Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Ronna Cuffe
Mooloolaba OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Senior Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Jennifer Johnson Kathryn Lewis
Tweed Coast OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Senior Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Juan Cruz
Tweed Coast OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Amanda Sykes
Redcliffe OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Samantha Peck
Coral Sea OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Angie Corcoran
Magnetic Island OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Open Women |
|
11:10:00 |
- |
Lilian Jansen
Hekili OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Angela Cooper
Townsville OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Golden Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Stephen Dawes
Newcastle OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Golden Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Mike Mills-Thom/Lisa Spain
Patterson Lakes OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Master Mixed |
|
11:10:00 |