1 |
Rolf Olav Johnsen
Melbo IL |
1 km
|
FH |
|
M |
12:00:00 |
4 |
Theo Fredriksen
Stokmarknes IL |
1 km
|
0t7 Begge |
|
F |
12:01:30 |
5 |
Hilmar Haug
Stokmarknes IL |
1 km
|
0t7 Begge |
|
M |
12:02:00 |
6 |
Milla Stokkan Tømmerås
Stokmarknes IL |
1 km
|
0t7 Begge |
|
F |
12:02:30 |
7 |
Vilde Bakken Fossheim
Stokmarknes IL |
1 km
|
0t7 Begge |
|
F |
12:03:00 |
8 |
Ida Stikholmen
Stokmarknes IL |
1 km
|
0t7 Begge |
|
F |
12:03:30 |
9 |
Vebjørn Vatndal
Stokmarknes IL |
1 km
|
0t7 Begge |
|
M |
12:04:00 |
10 |
Helmer Setten Tetlie
KS Ski Lofoten |
1 km
|
0t7 Begge |
|
M |
12:04:30 |
11 |
Sivert Furnes
Stokmarknes IL |
1 km
|
0t7 Begge |
|
M |
12:05:00 |
12 |
Mali Antonsen
Stokmarknes IL |
1 km
|
0t7 Begge |
|
F |
12:05:30 |
13 |
Ragnar Johan Geirssønn
Stokmarknes IL |
1 km
|
0t7 Begge |
|
M |
12:06:00 |
14 |
Sara Ellingsen
Stokmarknes IL |
1 km
|
0t7 Begge |
|
F |
12:06:30 |
18 |
Jørgen Kristiansen
Stokmarknes IL |
1 km
|
G8 |
|
M |
12:08:30 |
19 |
Layth Almokahal
Narvik Skiklubb |
1 km
|
G8 |
|
M |
12:09:00 |
20 |
Aron Leander Olsen
KS Ski Lofoten |
1 km
|
G8 |
|
M |
12:09:30 |
22 |
Sanne Stokkan Tømmerås
Stokmarknes IL |
1 km
|
J8 |
|
F |
12:10:30 |
23 |
Åsa Geirsdatter
Stokmarknes IL |
1 km
|
J8 |
|
F |
12:11:00 |
25 |
Caspian Haug
Stokmarknes IL |
1 km
|
G9 |
|
M |
12:12:00 |
26 |
Edvard Setten Tetlie
KS Ski Lofoten |
1 km
|
G9 |
|
M |
12:12:30 |
29 |
Andrine Marie Søberg Jakobsen
Stokmarknes IL |
1 km
|
J9 |
|
F |
12:14:00 |
30 |
Martine Arneberg Jensen
Bossmo og Ytteren IL |
1 km
|
J9 |
|
F |
12:14:30 |
31 |
Ida Gjerstad Moe
Stokmarknes IL |
1 km
|
J9 |
|
F |
12:15:00 |
34 |
Isak Stikholmen
Stokmarknes IL |
1 km
|
G10 |
|
M |
12:16:30 |
35 |
Trinius Sletten Molund
Stokmarknes IL |
1 km
|
G10 |
|
M |
12:17:00 |
36 |
Christian Elias Nygård
Sortland og Omegn Skiklubb |
1 km
|
G10 |
|
M |
12:17:30 |
37 |
Thea Victoria Olsen
Kabelvåg Skiklubb / KS Ski Lofoten |
1 km
|
J10 |
|
F |
12:18:00 |
38 |
Ella Fredriksen
Stokmarknes IL |
1 km
|
J10 |
|
F |
12:18:30 |
42 |
Johan Ramsland
Narvik Skiklubb |
2 km
|
G11 |
|
M |
12:20:30 |
43 |
Sivert Tømmerås Brustad
Stokmarknes IL |
2 km
|
G11 |
|
M |
12:21:00 |
44 |
Lowe Gulle Brokstad
Kvaløysletta Skilag |
2 km
|
G11 |
|
M |
12:21:30 |
47 |
Elisá Knudsen Larsen
Alsvåg IL |
2 km
|
J11 |
|
F |
12:23:00 |
48 |
Ida Kristiansen
Stokmarknes IL |
2 km
|
J11 |
|
F |
12:23:30 |
49 |
Elise Skare Johnsen
Stokmarknes IL |
2 km
|
J11 |
|
F |
12:24:00 |
52 |
Hedda Kjærvik
Stokmarknes IL |
2 km
|
J12 |
|
F |
12:25:30 |
53 |
Eirik Ole Hessen
Stokmarknes IL |
3 km
|
G13 |
|
M |
12:26:00 |
54 |
Oliver Langlete
KS Ski Lofoten |
3 km
|
G13 |
|
M |
12:26:30 |
55 |
Silje Fjellheim Ulriksen
KS Ski Lofoten |
3 km
|
J13 |
|
F |
12:27:00 |
56 |
Helene Arneberg Jensen
Bossmo og Ytteren IL |
3 km
|
J13 |
|
F |
12:27:30 |
57 |
Vilde Setten Breivik
KS Ski Lofoten |
3 km
|
J14 |
|
F |
12:28:00 |
60 |
Eivind Bokalrud Fredly
KS Ski Lofoten |
5 km
|
M15 |
|
M |
12:29:30 |
61 |
John Håvard Knudsen-Larsen
Alsvåg IL |
5 km
|
M15 |
|
M |
12:30:00 |
62 |
Anton Fjellheim Ulriksen
KS Ski Lofoten |
5 km
|
M15 |
|
M |
12:30:30 |
63 |
William Fjellheim Ulriksen
KS Ski Lofoten |
5 km
|
M16 |
|
M |
12:31:00 |
64 |
Adrian Gundersen Pareli
Sortland og Omegn Skiklubb |
10 km
|
M17 |
|
M |
12:31:30 |
65 |
Andreas Markussen
Melbo IL |
10 km
|
M19/20 |
|
M |
12:32:00 |