Test race Oberstdorf F

Sunday, February 21, 2021 11:00 (GMT+1) - Start list

Race info
Sport: Skiing - cross-country
Location: Oberstdorf, Germany
Start type: Interval start
Racers: 59
Updated: Sunday, February 21, 2021 08:55 (GMT+1)

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Test race Oberstdorf F

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Start time
1 Laura Leclair CAN  7.5 km W 11:00:30
2 Betty Dahria CAN  7.5 km W 11:01:00
3 Evgeniya Krupitskaya RUS  7.5 km W 11:01:30
4 Daria Ryazhko KAZ  7.5 km W 11:02:00
5 Veronika Stepanova RUS  7.5 km W 11:02:30
6 Jialin Bayani CHN  7.5 km W 11:03:00
7 Maria Istomina RUS  7.5 km W 11:03:30
8 Carola Vila AND  7.5 km W 11:04:00
9 Yilanujiang Dinigeer CHN  7.5 km W 11:04:30
10 Irina Bykova KAZ  7.5 km W 11:05:00
11 Caterina Ganz ITA  7.5 km W 11:05:30
12 Olga Mandrika KAZ  7.5 km W 11:06:00
13 Masae Tsuchiya JPN  7.5 km W 11:06:30
14 Shiori Yokohama JPN  7.5 km W 11:07:00
15 Cedrine Browne CAN  7.5 km W 11:07:30
16 Miki Kodama JPN  7.5 km W 11:08:00
17 Valeriya Tyuleneva KAZ  7.5 km W 11:08:30
18 Vilma Nissinen FIN  7.5 km W 11:09:00
19 Pia Fink GER  7.5 km W 11:09:30
20 Flora Dolce FRA  7.5 km W 11:10:00
21 Francesca Franchi ITA  7.5 km W 11:10:30
22 Anna Nechaevskaya RUS  7.5 km W 11:11:00
23 Katerine Stewart Jones CAN  7.5 km W 11:11:30
24 Anna Comarella ITA  7.5 km W 11:12:00
25 Masako Ishida JPN  7.5 km W 11:12:30
26 Ilaria Debertolis ITA  7.5 km W 11:13:00
27 Delphine Claudel FRA  7.5 km W 11:13:30
28 Laura Mononen FIN  7.5 km W 11:14:00
29 Alisa Zhambalova RUS  7.5 km W 11:14:30
30 Tatiana Sorina RUS  7.5 km W 11:15:00
31 Yulia Stupak RUS  7.5 km W 11:15:30
101 Kacper Antolec POL  11.25 km M 11:20:30
102 Mateusz Haratyk POL  11.25 km M 11:21:00
103 Drolet Remi CAN  11.25 km M 11:21:30
104 Nail Bashamakov KAZ  11.25 km M 11:22:00
105 Keishin Yoshida JPN  11.25 km M 11:22:30
106 Alexander Terentev RUS  11.25 km M 11:23:00
107 Philippe Boucher CAN  11.25 km M 11:23:30
108 Cennedy Russel CAN  11.25 km M 11:24:00
109 Yevgeniy Velichko KAZ  11.25 km M 11:24:30
110 Olzhas Klimin KAZ  11.25 km M 11:25:00
111 Dominik Bury POL  11.25 km M 11:25:30
112 Mirko Bertolina ITA  11.25 km M 11:26:00
113 Jules Lapierre FRA  11.25 km M 11:26:30
114 Imanol Rojo SPA  11.25 km M 11:27:00
115 Markus Vuorela FIN  11.25 km M 11:27:30
116 Vitaliy Pukhkalo KAZ  11.25 km M 11:28:00
117 Stefano Gardener ITA  11.25 km M 11:28:30
118 Sergey Ardashev RUS  11.25 km M 11:29:00
119 Giandomenico Salvadori ITA  11.25 km M 11:29:30
120 Naoto Baba JPN  11.25 km M 11:30:00
121 Jean Marc Gaillard FRA  11.25 km M 11:30:30
122 Clement Parisse FRA  11.25 km M 11:31:00
123 Francesco De Fabiani ITA  11.25 km M 11:31:30
124 Evgeniy Belov RUS  11.25 km M 11:32:00
125 Artem Maltsev RUS  11.25 km M 11:32:30
126 Maurice Manificat FRA  11.25 km M 11:33:00
127 Denis Spitsov RUS  11.25 km M 11:33:30
128 Sergey Ustiugov RUS  11.25 km M 11:34:00