26-11-2020 Results Thurs Sea Swim

Thursday, November 26, 2020 18:11 (GMT+13) - Start list

Race info
Sport: Swimming - open water
Location: Wakefield, New Zealand
Start type: Manual wave start
Wave grouping: Custom
Racers: 147
Updated: Friday, December 11, 2020 19:18 (GMT+13)
Organized by: Nelson Triathlon Club
Race website: https://www.nelsontriclub.co.nz

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

  • Summary »
  • All racers : Wave Long 3 Slowest Red cap
Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Age Gender Start time
11 Paula Meer wetsuit  Long Course 40-49 Long 3 Slowest Red cap 48 F 2:00
14 Ruth Leckey wetsuit  Long Course 50-59 Long 3 Slowest Red cap 54 F 2:00
17 David Orsbourn wetsuit  Long Course 60-69 Long 3 Slowest Red cap 61 M 2:00
22 Jane Loughban wetsuit  Long Course 20-29 Long 3 Slowest Red cap 30 F 2:00
24 Dawn Chalmers wetsuit  Long Course 40-49 Long 3 Slowest Red cap 41 F 2:00
30 David MARRIOTT non-wetsuit  Long Course 60-69 Long 3 Slowest Red cap 61 M 2:00
49 Lisa Stanley wetsuit  Long Course 50-59 Long 3 Slowest Red cap 51 F 2:00
51 Jenni Phillips wetsuit  Long Course 50-59 Long 3 Slowest Red cap 50 F 2:00
54 Josh Donnelly wetsuit  Long Course 40-49 Long 3 Slowest Red cap 43 M 2:00
75 Kay Stansbury-Ward wetsuit  Long Course 40-49 Long 3 Slowest Red cap 43 F 2:00
97 Maggy Johnston wetsuit  Long Course 60+ Long 3 Slowest Red cap 66 F 2:00
134 Ralph Hetzel wetsuit  Long Course 70+ Long 3 Slowest Red cap 76 M 2:00
141 Jo Loveridge non-wetsuit  Long Course 50-59 Long 3 Slowest Red cap 58 F 2:00
161 Monique Day non-wetsuit  Long Course 40-49 Long 3 Slowest Red cap 45 F 2:00
176 Tony Lindbom wetsuit  Long Course 50-59 Long 3 Slowest Red cap 50 M 2:00
177 Jill Bann wetsuit  Long Course 60+ Long 3 Slowest Red cap 64 F 2:00
199 Stephanie Gray wetsuit  Long Course 40-49 Long 3 Slowest Red cap 43 F 2:00
218 Jim Kerse wetsuit  Long Course 70+ Long 3 Slowest Red cap 72 M 2:00
221 Erin O'Connor wetsuit  Long Course 40-49 Long 3 Slowest Red cap 44 F 2:00
222 Iona Kelly wetsuit  Long Course 20-29 Long 3 Slowest Red cap 24 F 2:00
243 Thomas Dunn wetsuit  Long Course 70+ Long 3 Slowest Red cap 77 M 2:00
251 Robert Cant wetsuit  Long Course 50-59 Long 3 Slowest Red cap 57 M 2:00
258 Miriam Clark wetsuit  Long Course 40-49 Long 3 Slowest Red cap 49 F 2:00
272 Carys Coleman wetsuit  Long Course 30-39 Long 3 Slowest Red cap 32 F 2:00
285 Oliver Coleman wetsuit  Long Course 20-29 Long 3 Slowest Red cap 25 M 2:00
288 Adrienne Wylde wetsuit  Long Course 50-59 Long 3 Slowest Red cap 55 F 2:00
294 Emma Ihaia non-wetsuit  Long Course 40-49 Long 3 Slowest Red cap 45 F 2:00
317 Jan Thompson wetsuit  Long Course 60+ Long 3 Slowest Red cap 60 F 2:00
321 Kate Brockelsby wetsuit  Long Course 50-59 Long 3 Slowest Red cap 59 F 2:00
353 Jo Hatton non-wetsuit  Long Course 60+ Long 3 Slowest Red cap 60 F 2:00
385 Fiona Young wetsuit  Long Course 50-59 Long 3 Slowest Red cap 57 F 2:00
459 Sean Trengrove wetsuit  Long Course 60-69 Long 3 Slowest Red cap 62 M 2:00
506 Thomas Brown non-wetsuit  Long Course 50-59 Long 3 Slowest Red cap 50 M 2:00
512 Diana Shchukin wetsuit  Long Course 20-29 Long 3 Slowest Red cap 26 F 2:00
834 Andrea Campbell wetsuit  Long Course 50-59 Long 3 Slowest Red cap 51 F 2:00