Resultados Provisórios Peninha Sky Race

Sunday, February 9, 2020 09:35 (GMT+0) - Start list

Race info
Sport: Running - trail
Location: Alcabideche, Portugal
Start type: Interval wave start
Wave grouping: By distance
Racers: 432
Updated: Thursday, February 13, 2020 18:54 (GMT+0)
Organized by: TURRES EVENTS
Race website: http://www.turresevents.com

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Age Gender Start time
400 Sónia Pinto individual  16km F 50 16km 52 F +6:15
404 Ana Rita Ribeiro Tsumommies  16km Seniores F 16km 39 F +6:15
405 Rita Machado individual  16km Seniores F 16km 32 F +6:15
410 Raquel Duarte FIDELIDADE GDC  16km F 40 16km 41 F +6:15
411 Helena Vasconcelos FIDELIDADE GDC  16km F 40 16km 47 F +6:15
418 Eugénia Martins individual  16km F 50 16km 51 F +6:15
425 Estela São Martinho OCS - Arrábida Trail Team  16km Seniores F 16km 39 F +6:15
426 Catarina Reis individual  16km F 40 16km 46 F +6:15
427 Ana Santos Tsumommies  16km F 40 16km 42 F +6:15
431 Maria Cartaxo individual  16km F 40 16km 44 F +6:15
436 Natália Estêvão NASA TEAM  16km F 40 16km 40 F +6:15
437 Carla Angueira Montes Saloios Trail Team  16km F 40 16km 43 F +6:15
440 Celia Felizardo individual  16km F 50 16km 55 F +6:15
442 Teresa Reis Montes Saloios Trail Team  16km F 40 16km 45 F +6:15
443 Natália Fernandes individual  16km Seniores F 16km 58 F +6:15
444 SOLANGE JESUS ASSOCIAÇÃO VICENTE PAIXÃO  16km Seniores F 16km 39 F +6:15
455 Carina Bexiga individual  16km Seniores F 16km 38 F +6:15
457 Fernanda Palminha Tartarugas Solidárias  16km F 50 16km 57 F +6:15
459 Marta Sanchez Underdogs  16km Seniores F 16km 36 F +6:15
460 Marisa Silva Underdogs  16km F 40 16km 45 F +6:15
461 Júlia Nunes Underdogs  16km Seniores F 16km 28 F +6:15
462 Lília Gonçalves Underdogs  16km F 50 16km 90 F +6:15
464 INES FERREIRA SANTA WARIORS  16km F 40 16km 44 F +6:15
466 Iris Rodrigues MTBA  16km Seniores F 16km 24 F +6:15
467 Sílvia Gomes MTBA  16km F 40 16km 45 F +6:15
472 Claudia Ferreira Strong Team  16km Seniores F 16km 37 F +6:15
479 MICAELA SANTOS ARRABIDA OBSTACLE RUNNERS  16km F 40 16km 40 F +6:15
480 Marisa Rianço Montes Saloios Trail Team  16km F 40 16km 40 F +6:15
481 Rute Jacinto Santa Warriors  16km F 40 16km 45 F +6:15
483 Ana Parracho Tartarugas Solidárias  16km F 50 16km 54 F +6:15
486 Joana Cordeiro NASA TEAM  16km Seniores F 16km 30 F +6:15
490 Maria Sousa individual  16km F 40 16km 47 F +6:15
492 Maria Oliveira individual  16km F 50 16km 50 F +6:15
500 Patrícia Monteiro Ai Nós Jamor  16km F 40 16km 45 F +6:15
503 Catia Mateus Maxilões  16km Seniores F 16km 32 F +6:15
505 Ana Rita Cardoso Underdogs  16km Seniores F 16km 26 F +6:15
506 Ana Millan individual  16km Seniores F 16km 38 F +6:15
507 Cidália Maria Borges Borges OCR Portugal LAB  16km F 40 16km 48 F +6:15
512 Rosário Figueiral individual  16km F 50 16km 53 F +6:15
513 Marisa Figueiredo Figueiredo Associação de Toledo  16km F 40 16km 46 F +6:15
514 Catarina Vieira individual  16km F 40 16km 40 F +6:15
515 Erica Cabral individual  16km Seniores F 16km 36 F +6:15
518 Luìsa Ralha RUN 4 FUN  16km F 60 16km 61 F +6:15
524 Ana Duarte Sobreviventes dos Trails  16km F 40 16km 40 F +6:15
525 Linda Mendonça Sobreviventes dos Trails  16km F 40 16km 48 F +6:15
527 Francisca Engrola Sobreviventes dos Trails  16km F 50 16km 50 F +6:15
528 Sissi Costa Sobreviventes dos Trails  16km F 50 16km 54 F +6:15
529 Vera Pereira Sobreviventes dos Trails  16km Seniores F 16km 37 F +6:15
530 Rebeca Libório Sobreviventes dos Trails  16km Seniores F 16km 33 F +6:15
531 Ana Paula Liborio individual  16km F 40 16km 45 F +6:15
533 Anabela Luis Luis Running Club Santa Casa  16km F 50 16km 53 F +6:15
535 Sónia Correia GDCTIN Casa da Moeda  16km F 40 16km 44 F +6:15
537 Sandra Lopo Hipoloeste Full Energy  16km F 40 16km 47 F +6:15
539 Gisela Pinhal OCR Portugal LAB  16km Seniores F 16km 39 F +6:15
546 Maria Tatiana Antunes Maxilões  16km Seniores F 16km 31 F +6:15
547 Vanda Jesus Sobreviventes dos Trails  16km Seniores F 16km 37 F +6:15
550 LUCIA DINIZ individual  16km F 40 16km 40 F +6:15
554 Isabel Pinto Pinto Tsumommies  16km F 40 16km 48 F +6:15
556 Ana Sofia Marques Tsumommies  16km F 40 16km 42 F +6:15
557 Tatiana Dominguez Tsumommies  16km F 40 16km 40 F +6:15
558 Rita Roberts Tsumommies  16km F 40 16km 46 F +6:15
560 Ana Rodrigues Tsumommies  16km Seniores F 16km 35 F +6:15
562 Dina Dias Hipoloeste Full Energy  16km F 50 16km 51 F +6:15
565 Carla Gomes Tsumommies  16km F 40 16km 44 F +6:15
569 Rita Aurora Costa Tsumommies  16km F 40 16km 40 F +6:15
575 Ana Monteiro Aminhacorrida  16km F 40 16km 44 F +6:15
586 Mara Cintra After Night  16km F 40 16km 44 F +6:15
589 Paula Afonso Hipoloeste Full Energy  16km F 50 16km 54 F +6:15
593 Sara Carrega individual  16km Sub 23 F 16km 22 F +6:15
594 Cristina Carrega individual  16km F 40 16km 48 F +6:15
596 Cristina Romão individual  16km F 50 16km 50 F +6:15
599 Sónia Viveiros Hipoloeste Full Energy  16km F 40 16km 45 F +6:15
600 Carla Farinha F&J Nadadouro  16km F 40 16km 47 F +6:15
601 Francisca Silva individual  16km Seniores F 16km 37 F +6:15
605 Mafalda Sofia Alves Carapaus  16km F 40 16km 42 F +6:15
606 Carla Catarino Carapaus  16km F 40 16km 43 F +6:15
612 Sonia Alves individual  16km F 40 16km 45 F +6:15
614 Ana Sobral individual  16km F 40 16km 40 F +6:15
621 Bárbara Cruz individual  16km Seniores F 16km 29 F +6:15
622 Marta Fernandes individual  16km Sub 23 F 16km 22 F +6:15
624 Sílvia Carioca individual  16km Seniores F 16km 28 F +6:15
630 Liliana Carvalho Limited Edition  16km Seniores F 16km 29 F +6:15
634 Maria Almeida Já Foste  16km F 40 16km 40 F +6:15
635 Denise Pereira RUNCROSSTRAIL  16km Seniores F 16km 37 F +6:15
637 Joana Caires Run4nature  16km F 40 16km 42 F +6:15
647 Inês Paulino OCR Portugal LAB  16km Seniores F 16km 37 F +6:15
648 Cátia Paulino OCR Portugal LAB  16km Seniores F 16km 27 F +6:15
650 Maria Jesus Martinez Fernandez Tsumommies  16km F 40 16km 41 F +6:15
653 Sandra Garrido tomba minis trail team  16km Seniores F 16km 33 F +6:15
655 Ana Godinho GAAVFX  16km F 40 16km 46 F +6:15
659 Marta Gomes Gin. Qtª Valbom - AAAlcochete  16km F 40 16km 42 F +6:15
662 Diana Pereira individual  16km Seniores F 16km 30 F +6:15
663 Claudia Macara Cabaré dos Coxos  16km F 40 16km 47 F +6:15
664 Carla Martins Cabaré dos Coxos  16km F 40 16km 43 F +6:15
665 Liliana Rodrigues Rodrigues Cabaré dos Coxos  16km F 40 16km 44 F +6:15
675 Celina Gomes CAPenafirme  16km F 40 16km 49 F +6:15
676 Graça Jesus CAPenafirme  16km F 50 16km 53 F +6:15
680 Tatiana Filipa Salgueiro Sanches Black Edition  16km Seniores F 16km 31 F +6:15
681 Carolina Marquês individual  16km Seniores F 16km 25 F +6:15
684 Vera Simões Machada Treail Team  16km F 40 16km 45 F +6:15
685 Céu Pardana Machada Trail Team  16km F 50 16km 55 F +6:15
697 Joana Marques individual  16km Seniores F 16km 27 F +6:15
698 Verónica Catarro individual  16km F 40 16km 43 F +6:15
701 Ana Teixeira OCR Portugal LAB  16km F 40 16km 43 F +6:15
705 Marta Bento Ophis Spartan  16km Seniores F 16km 31 F +6:15
707 Maria Antónia Saldanha Multirunners  16km F 40 16km 46 F +6:15
709 Sofia Ferreira individual  16km Seniores F 16km 90 F +6:15
710 Maria Duarte Correr Loures  16km F 50 16km 51 F +6:15
732 Susana Ramos Correr Loures  16km F 40 16km 40 F +6:15
734 Patrícia Anacleto Correr Loures  16km F 40 16km 44 F +6:15
735 Elsa Silva Peregrinas Perdidas  16km F 40 16km 43 F +6:15
736 Rita Santos Peregrinas Perdidas  16km Seniores F 16km 29 F +6:15
737 Ana Oliveira Peregrinas Perdidas  16km F 40 16km 41 F +6:15
742 Susana Costa Aminhacorrida  16km F 40 16km 46 F +6:15
744 Ana Salgueiro ANTeam  16km Seniores F 16km 35 F +6:15
754 Susana Pedro GDCFA  16km Seniores F 16km 34 F +6:15
755 Tânia Freitas individual  16km Seniores F 16km 34 F +6:15
756 Ana Sílvia Alves Gomes Fit Runner  16km F 40 16km 46 F +6:15
757 Arlete Rego GO! Runers  16km F 40 16km 40 F +6:15
763 Marta Andrade individual  16km Seniores F 16km 39 F +6:15
765 MÓNICA MONTEIRO DirtRunners  16km F 40 16km 42 F +6:15
766 Cristiana Reis SS CGD  16km F 40 16km 42 F +6:15
768 Patrícia Almeida Almeida individual  16km Seniores F 16km 37 F +6:15
769 Teresa Carvalho individual  16km F 40 16km 49 F +6:15
777 Inês Malveiro The BearCave Box OCR  16km Seniores F 16km 30 F +6:15
780 Joana Pereira GRUPO SPORTIVO ADICENSE  16km Seniores F 16km 37 F +6:15
781 Teresa Santo A. de Atletismo Lebres do Sado  16km F 40 16km 49 F +6:15
784 Lisete Ramalho Aminhacorrida  16km F 50 16km 51 F +6:15
789 Vânia Paixão ACDRS QUINHENDROS  16km Seniores F 16km 33 F +6:15
791 Susana Martins Cabaré dos Coxos  16km F 40 16km 48 F +6:15
800 Raquel Mendes Mendes Lamas  16km F 40 16km 42 F +6:15
802 Fabiola Salgado Lago BOAVISTA TRAIL  16km Sub 18 F 16km 15 F +6:15
805 Ana Bigode GDRC LEIÃO  16km F 40 16km 45 F +6:15
808 Rute Casimiro Casimiro individual  16km F 40 16km 41 F +6:15
816 Mariana Raposo Abutres Trail Running School  16km Sub 18 F 16km 16 F +6:15
817 Joana Tomás Abutres Trail Running School  16km Sub 18 F 16km 16 F +6:15
818 Juliana Oliveira Abutres Trail Running School  16km Sub 23 F 16km 20 F +6:15
821 Beatriz Fernandes Abutres Trail Running School  16km Sub 23 F 16km 18 F +6:15
822 Diana Almeida Abutres Trail Running School  16km Sub 23 F 16km 18 F +6:15
823 Joana Amaro Abutres Trail Running School  16km Sub 23 F 16km 18 F +6:15
824 Ana Leonor Lopes Abutres Trail Running School  16km Sub 18 F 16km 16 F +6:15
827 Débora Baltasar individual  16km Seniores F 16km 27 F +6:15
828 Maria Azevedo OSC Setubal  16km F 50 16km 52 F +6:15
830 Paula Alexandra Cunha DN RUNNERS  16km F 40 16km 40 F +6:15