Resultados Provisórios Peninha Sky Race

Sunday, February 9, 2020 09:35 (GMT+0) - Start list

Race info
Sport: Running - trail
Location: Alcabideche, Portugal
Start type: Interval wave start
Wave grouping: By distance
Racers: 69
Updated: Thursday, February 13, 2020 18:54 (GMT+0)
Organized by: TURRES EVENTS
Race website: http://www.turresevents.com

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Age Gender Start time
410 Raquel Duarte FIDELIDADE GDC  16km F 40 16km 41 F +6:15
411 Helena Vasconcelos FIDELIDADE GDC  16km F 40 16km 47 F +6:15
426 Catarina Reis individual  16km F 40 16km 46 F +6:15
427 Ana Santos Tsumommies  16km F 40 16km 42 F +6:15
431 Maria Cartaxo individual  16km F 40 16km 44 F +6:15
436 Natália Estêvão NASA TEAM  16km F 40 16km 40 F +6:15
437 Carla Angueira Montes Saloios Trail Team  16km F 40 16km 43 F +6:15
442 Teresa Reis Montes Saloios Trail Team  16km F 40 16km 45 F +6:15
460 Marisa Silva Underdogs  16km F 40 16km 45 F +6:15
464 INES FERREIRA SANTA WARIORS  16km F 40 16km 44 F +6:15
467 Sílvia Gomes MTBA  16km F 40 16km 45 F +6:15
479 MICAELA SANTOS ARRABIDA OBSTACLE RUNNERS  16km F 40 16km 40 F +6:15
480 Marisa Rianço Montes Saloios Trail Team  16km F 40 16km 40 F +6:15
481 Rute Jacinto Santa Warriors  16km F 40 16km 45 F +6:15
490 Maria Sousa individual  16km F 40 16km 47 F +6:15
500 Patrícia Monteiro Ai Nós Jamor  16km F 40 16km 45 F +6:15
507 Cidália Maria Borges Borges OCR Portugal LAB  16km F 40 16km 48 F +6:15
513 Marisa Figueiredo Figueiredo Associação de Toledo  16km F 40 16km 46 F +6:15
514 Catarina Vieira individual  16km F 40 16km 40 F +6:15
524 Ana Duarte Sobreviventes dos Trails  16km F 40 16km 40 F +6:15
525 Linda Mendonça Sobreviventes dos Trails  16km F 40 16km 48 F +6:15
531 Ana Paula Liborio individual  16km F 40 16km 45 F +6:15
535 Sónia Correia GDCTIN Casa da Moeda  16km F 40 16km 44 F +6:15
537 Sandra Lopo Hipoloeste Full Energy  16km F 40 16km 47 F +6:15
550 LUCIA DINIZ individual  16km F 40 16km 40 F +6:15
554 Isabel Pinto Pinto Tsumommies  16km F 40 16km 48 F +6:15
556 Ana Sofia Marques Tsumommies  16km F 40 16km 42 F +6:15
557 Tatiana Dominguez Tsumommies  16km F 40 16km 40 F +6:15
558 Rita Roberts Tsumommies  16km F 40 16km 46 F +6:15
565 Carla Gomes Tsumommies  16km F 40 16km 44 F +6:15
569 Rita Aurora Costa Tsumommies  16km F 40 16km 40 F +6:15
575 Ana Monteiro Aminhacorrida  16km F 40 16km 44 F +6:15
586 Mara Cintra After Night  16km F 40 16km 44 F +6:15
594 Cristina Carrega individual  16km F 40 16km 48 F +6:15
599 Sónia Viveiros Hipoloeste Full Energy  16km F 40 16km 45 F +6:15
600 Carla Farinha F&J Nadadouro  16km F 40 16km 47 F +6:15
605 Mafalda Sofia Alves Carapaus  16km F 40 16km 42 F +6:15
606 Carla Catarino Carapaus  16km F 40 16km 43 F +6:15
612 Sonia Alves individual  16km F 40 16km 45 F +6:15
614 Ana Sobral individual  16km F 40 16km 40 F +6:15
634 Maria Almeida Já Foste  16km F 40 16km 40 F +6:15
637 Joana Caires Run4nature  16km F 40 16km 42 F +6:15
650 Maria Jesus Martinez Fernandez Tsumommies  16km F 40 16km 41 F +6:15
655 Ana Godinho GAAVFX  16km F 40 16km 46 F +6:15
659 Marta Gomes Gin. Qtª Valbom - AAAlcochete  16km F 40 16km 42 F +6:15
663 Claudia Macara Cabaré dos Coxos  16km F 40 16km 47 F +6:15
664 Carla Martins Cabaré dos Coxos  16km F 40 16km 43 F +6:15
665 Liliana Rodrigues Rodrigues Cabaré dos Coxos  16km F 40 16km 44 F +6:15
675 Celina Gomes CAPenafirme  16km F 40 16km 49 F +6:15
684 Vera Simões Machada Treail Team  16km F 40 16km 45 F +6:15
698 Verónica Catarro individual  16km F 40 16km 43 F +6:15
701 Ana Teixeira OCR Portugal LAB  16km F 40 16km 43 F +6:15
707 Maria Antónia Saldanha Multirunners  16km F 40 16km 46 F +6:15
732 Susana Ramos Correr Loures  16km F 40 16km 40 F +6:15
734 Patrícia Anacleto Correr Loures  16km F 40 16km 44 F +6:15
735 Elsa Silva Peregrinas Perdidas  16km F 40 16km 43 F +6:15
737 Ana Oliveira Peregrinas Perdidas  16km F 40 16km 41 F +6:15
742 Susana Costa Aminhacorrida  16km F 40 16km 46 F +6:15
756 Ana Sílvia Alves Gomes Fit Runner  16km F 40 16km 46 F +6:15
757 Arlete Rego GO! Runers  16km F 40 16km 40 F +6:15
765 MÓNICA MONTEIRO DirtRunners  16km F 40 16km 42 F +6:15
766 Cristiana Reis SS CGD  16km F 40 16km 42 F +6:15
769 Teresa Carvalho individual  16km F 40 16km 49 F +6:15
781 Teresa Santo A. de Atletismo Lebres do Sado  16km F 40 16km 49 F +6:15
791 Susana Martins Cabaré dos Coxos  16km F 40 16km 48 F +6:15
800 Raquel Mendes Mendes Lamas  16km F 40 16km 42 F +6:15
805 Ana Bigode GDRC LEIÃO  16km F 40 16km 45 F +6:15
808 Rute Casimiro Casimiro individual  16km F 40 16km 41 F +6:15
830 Paula Alexandra Cunha DN RUNNERS  16km F 40 16km 40 F +6:15