Resultados Provisórios Peninha Sky Race

Sunday, February 9, 2020 09:35 (GMT+0) - Start list

Race info
Sport: Running - trail
Location: Alcabideche, Portugal
Start type: Interval wave start
Wave grouping: By distance
Racers: 432
Updated: Thursday, February 13, 2020 18:54 (GMT+0)
Organized by: TURRES EVENTS
Race website: http://www.turresevents.com

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Page / 2
Racers per page:
Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Age Gender Start time
400 Sónia Pinto individual  16km F 50 16km 52 F 6:15
401 Carlos Matias individual  16km M 40 16km 49 M 6:15
402 Javi Fernández individual  16km M 40 16km 42 M 6:15
403 Diogo Taveira Padeleiros do Trail  16km M 40 16km 44 M 6:15
404 Ana Rita Ribeiro Tsumommies  16km Seniores F 16km 39 F 6:15
405 Rita Machado individual  16km Seniores F 16km 32 F 6:15
406 Rui Valente individual  16km M 40 16km 46 M 6:15
407 Ricardo Carmo individual  16km Seniores M 16km 30 M 6:15
408 Nuno Vaz de Macedo Padeleiros do Trail  16km M 40 16km 43 M 6:15
409 Paulo Lucas individual  16km M 50 16km 54 M 6:15
410 Raquel Duarte FIDELIDADE GDC  16km F 40 16km 41 F 6:15
411 Helena Vasconcelos FIDELIDADE GDC  16km F 40 16km 47 F 6:15
412 Alexandre Azevedo FIDELIDADE GDC  16km M 40 16km 48 M 6:15
413 Nelson Diogo OCS - Arrábida Trail Team  16km M 40 16km 40 M 6:15
414 José Brás Montes Saloios Trail Team  16km M 50 16km 56 M 6:15
415 Filipe Ferreira Nozes-Thor  16km Seniores M 16km 39 M 6:15
416 Tiago Dias Condores Varge Mondar  16km Seniores M 16km 40 M 6:15
417 Aureliano Luz Luz As Máquinas  16km M 40 16km 44 M 6:15
418 Eugénia Martins individual  16km F 50 16km 51 F 6:15
419 philippe verbeeck individual  16km M 40 16km 44 M 6:15
420 Sérgio Rodelo RUN CREW TRAIL MONTIJO  16km M 50 16km 51 M 6:15
421 Bruno Miguel Dias OCR Portugal LAB  16km Seniores M 16km 36 M 6:15
422 pedro claudio SS CGD  16km M 50 16km 52 M 6:15
423 Hugo Santos Falcões Selvagens  16km M 40 16km 43 M 6:15
424 pedro gonçalves individual  16km M 40 16km 41 M 6:15
425 Estela São Martinho OCS - Arrábida Trail Team  16km Seniores F 16km 39 F 6:15
426 Catarina Reis individual  16km F 40 16km 46 F 6:15
427 Ana Santos Tsumommies  16km F 40 16km 42 F 6:15
428 Hugo Ferreira Amigos do Trail  16km M 40 16km 43 M 6:15
429 Vitor Afonso Lourenço Montes Saloios Trail Team  16km M 50 16km 52 M 6:15
430 Carlos Duarte individual  16km M 50 16km 52 M 6:15
431 Maria Cartaxo individual  16km F 40 16km 44 F 6:15
432 Nuno Oliveira Montes Saloios Trail Team  16km M 40 16km 42 M 6:15
433 Gonçalo Cardoso TrilhosInfinitos  16km M 40 16km 43 M 6:15
434 João Alves Strendure Running Team  16km Seniores M 16km 35 M 6:15
435 Ricardo Santos MTBA  16km M 40 16km 43 M 6:15
436 Natália Estêvão NASA TEAM  16km F 40 16km 40 F 6:15
437 Carla Angueira Montes Saloios Trail Team  16km F 40 16km 43 F 6:15
438 Helder Delgado NASA TEAM  16km M 40 16km 40 M 6:15
439 Helder Gomes individual  16km M 50 16km 51 M 6:15
440 Celia Felizardo individual  16km F 50 16km 55 F 6:15
441 José Tomás Montes Saloios Trail Team  16km M 40 16km 47 M 6:15
442 Teresa Reis Montes Saloios Trail Team  16km F 40 16km 45 F 6:15
443 Natália Fernandes individual  16km Seniores F 16km 58 F 6:15
444 SOLANGE JESUS ASSOCIAÇÃO VICENTE PAIXÃO  16km Seniores F 16km 39 F 6:15
445 Vicente Paixão ASSOCIAÇÃO VICENTE PAIXÃO  16km Seniores M 16km 38 M 6:15
446 João Martins Barrancos FC/Biogado  16km M 40 16km 46 M 6:15
447 Carlos Timóteo Stravistas Venda do Pinheiro  16km M 40 16km 42 M 6:15
448 David Palmeiro Montes Saloios Trail Team  16km M 50 16km 54 M 6:15
449 David Pimentel individual  16km M 40 16km 43 M 6:15
450 Alexandre ALMEIDA individual  16km M 40 16km 46 M 6:15
451 Carlos Jesus individual  16km M 50 16km 56 M 6:15
452 Pedro Silva individual  16km M 40 16km 43 M 6:15
453 Rui Carreira Carreira Underdogs  16km M 50 16km 54 M 6:15
454 João Paulo André individual  16km M 40 16km 44 M 6:15
455 Carina Bexiga individual  16km Seniores F 16km 38 F 6:15
456 Vitor Carapinha Tartarugas Solidárias  16km M 60 16km 61 M 6:15
457 Fernanda Palminha Tartarugas Solidárias  16km F 50 16km 57 F 6:15
458 Sérgio Matoso Underdogs  16km Seniores M 16km 38 M 6:15
459 Marta Sanchez Underdogs  16km Seniores F 16km 36 F 6:15
460 Marisa Silva Underdogs  16km F 40 16km 45 F 6:15
461 Júlia Nunes Underdogs  16km Seniores F 16km 28 F 6:15
462 Lília Gonçalves Underdogs  16km F 50 16km 90 F 6:15
463 Luís Gonçalves Underdogs  16km M 50 16km 52 M 6:15
464 INES FERREIRA SANTA WARIORS  16km F 40 16km 44 F 6:15
465 Nuno Mendes individual  16km M 40 16km 48 M 6:15
466 Iris Rodrigues MTBA  16km Seniores F 16km 24 F 6:15
467 Sílvia Gomes MTBA  16km F 40 16km 45 F 6:15
468 Marco Costa 37 TEAM  16km M 40 16km 42 M 6:15
469 Eurico Ferreira individual  16km M 40 16km 47 M 6:15
470 Pedro Pinto Alberto individual  16km M 40 16km 43 M 6:15
471 Jorge Miguel Sales Barrancos FC - Biogado  16km Seniores M 16km 30 M 6:15
472 Claudia Ferreira Strong Team  16km Seniores F 16km 37 F 6:15
473 Fernando Parente Strong Team  16km M 40 16km 42 M 6:15
474 João Alberto Montes Saloios Trail Team  16km M 50 16km 53 M 6:15
475 Pedro Oliveira individual  16km Seniores M 16km 31 M 6:15
476 João Barriguinha NASA TEAM  16km M 40 16km 42 M 6:15
477 Nuno Botelho ATR - ALGARVE TRAIL RUNNING  16km M 40 16km 41 M 6:15
478 Paulo Abadia Zimbra fox Runners  16km M 50 16km 50 M 6:15
479 MICAELA SANTOS ARRABIDA OBSTACLE RUNNERS  16km F 40 16km 40 F 6:15
480 Marisa Rianço Montes Saloios Trail Team  16km F 40 16km 40 F 6:15
481 Rute Jacinto Santa Warriors  16km F 40 16km 45 F 6:15
482 Luis Miguel Basilio Potra NASA TEAM  16km M 40 16km 41 M 6:15
483 Ana Parracho Tartarugas Solidárias  16km F 50 16km 54 F 6:15
484 mario Caneira Monte saloios team  16km M 50 16km 50 M 6:15
485 Miguel Barros Underdogs  16km M 40 16km 43 M 6:15
486 Joana Cordeiro NASA TEAM  16km Seniores F 16km 30 F 6:15
487 Luis Boal Dublin O Seven  16km M 40 16km 41 M 6:15
488 Emanuel Oliveira individual  16km M 40 16km 46 M 6:15
489 João Vicente Montes Saloios Trail Team  16km M 50 16km 57 M 6:15
490 Maria Sousa individual  16km F 40 16km 47 F 6:15
491 Antonio Pardal individual  16km M 60 16km 64 M 6:15
492 Maria Oliveira individual  16km F 50 16km 50 F 6:15
493 Hugo Santos Crossfit Black Edition  16km M 40 16km 43 M 6:15
494 César Pinheiro Correr Loures  16km Seniores M 16km 39 M 6:15
495 Mário Botequilha individual  16km M 50 16km 51 M 6:15
496 Nuno Trindade Os Amigos do Adolfo  16km Seniores M 16km 36 M 6:15
497 Pedro Costa La Famiglia  16km Seniores M 16km 39 M 6:15
498 Hugo Noronha Ativo Team Running  16km Seniores M 16km 39 M 6:15
499 Carlos Páscoa individual  16km M 60 16km 66 M 6:15
500 Patrícia Monteiro Ai Nós Jamor  16km F 40 16km 45 F 6:15
501 Diogo Policarpo Policarpo individual  16km Seniores M 16km 34 M 6:15
502 Luis Estevens individual  16km M 40 16km 40 M 6:15
503 Catia Mateus Maxilões  16km Seniores F 16km 32 F 6:15
504 Nuno Frazão individual  16km M 40 16km 43 M 6:15
505 Ana Rita Cardoso Underdogs  16km Seniores F 16km 26 F 6:15
506 Ana Millan individual  16km Seniores F 16km 38 F 6:15
507 Cidália Maria Borges Borges OCR Portugal LAB  16km F 40 16km 48 F 6:15
508 Nuno Pereira Grupeta Running Team  16km M 40 16km 43 M 6:15
509 Pedro Rodrigues individual  16km M 40 16km 47 M 6:15
510 Ângelo Ferreira individual  16km M 40 16km 47 M 6:15
511 Fernando Pereira Clube Vodafone  16km M 50 16km 53 M 6:15
512 Rosário Figueiral individual  16km F 50 16km 53 F 6:15
513 Marisa Figueiredo Figueiredo Associação de Toledo  16km F 40 16km 46 F 6:15
514 Catarina Vieira individual  16km F 40 16km 40 F 6:15
515 Erica Cabral individual  16km Seniores F 16km 36 F 6:15
516 José Costa individual  16km M 50 16km 53 M 6:15
517 João Ralha RUN 4 FUN  16km M 60 16km 61 M 6:15
518 Luìsa Ralha RUN 4 FUN  16km F 60 16km 61 F 6:15
519 Ricardo Pereira Dublin O Seven  16km M 40 16km 46 M 6:15
520 Tiago Cordeiro 37 TEAM  16km Seniores M 16km 34 M 6:15
521 Pedro Gomes SS CGD  16km M 40 16km 40 M 6:15
522 Samuel Teixeira Copo 3  16km Seniores M 16km 36 M 6:15
523 João Pedro Valle-Costa individual  16km M 50 16km 52 M 6:15
524 Ana Duarte Sobreviventes dos Trails  16km F 40 16km 40 F 6:15
525 Linda Mendonça Sobreviventes dos Trails  16km F 40 16km 48 F 6:15
526 Jorge Carvalho Sobreviventes dos Trails  16km M 40 16km 42 M 6:15
527 Francisca Engrola Sobreviventes dos Trails  16km F 50 16km 50 F 6:15
528 Sissi Costa Sobreviventes dos Trails  16km F 50 16km 54 F 6:15
529 Vera Pereira Sobreviventes dos Trails  16km Seniores F 16km 37 F 6:15
530 Rebeca Libório Sobreviventes dos Trails  16km Seniores F 16km 33 F 6:15
531 Ana Paula Liborio individual  16km F 40 16km 45 F 6:15
532 Nuno Fonseca Sobreviventes dos Trails  16km M 40 16km 49 M 6:15
533 Anabela Luis Luis Running Club Santa Casa  16km F 50 16km 53 F 6:15
534 RICARDO LADISLAU GDCTIN Casa da Moeda  16km M 40 16km 43 M 6:15
535 Sónia Correia GDCTIN Casa da Moeda  16km F 40 16km 44 F 6:15
536 João M. Silva Hipoloeste Full Energy  16km M 40 16km 48 M 6:15
537 Sandra Lopo Hipoloeste Full Energy  16km F 40 16km 47 F 6:15
538 Júlio Costa individual  16km M 40 16km 45 M 6:15
539 Gisela Pinhal OCR Portugal LAB  16km Seniores F 16km 39 F 6:15
540 Henrique Sacadura individual  16km M 60 16km 78 M 6:15
541 Helder Machado Hipoloeste Full Energy  16km M 40 16km 46 M 6:15
542 Bruno Graça 1Spartan  16km Seniores M 16km 32 M 6:15
543 Artur Moreira Interfer  16km M 40 16km 43 M 6:15
544 João Fernandes individual  16km M 50 16km 56 M 6:15
545 António Pinto Fonseca Montes Saloios Trail Team  16km M 60 16km 61 M 6:15
546 Maria Tatiana Antunes Maxilões  16km Seniores F 16km 31 F 6:15
547 Vanda Jesus Sobreviventes dos Trails  16km Seniores F 16km 37 F 6:15
548 Nuno Jorge Fontanelas  16km M 40 16km 44 M 6:15
549 Tomás Esteves individual  16km Sub 18 M 16km 15 M 6:15
550 LUCIA DINIZ individual  16km F 40 16km 40 F 6:15
551 Rodrigo Sousa MTBA  16km Seniores M 16km 39 M 6:15
552 José Guerreiro SS Montepio  16km M 60 16km 63 M 6:15
553 Antonio Caetano STJoaoOliveiraTeam  16km M 40 16km 49 M 6:15
554 Isabel Pinto Pinto Tsumommies  16km F 40 16km 48 F 6:15
555 Bruno Vilela individual  16km M 40 16km 42 M 6:15
556 Ana Sofia Marques Tsumommies  16km F 40 16km 42 F 6:15
557 Tatiana Dominguez Tsumommies  16km F 40 16km 40 F 6:15
558 Rita Roberts Tsumommies  16km F 40 16km 46 F 6:15
559 David Monteiro Tsumommies  16km Seniores M 16km 33 M 6:15
560 Ana Rodrigues Tsumommies  16km Seniores F 16km 35 F 6:15
561 Luis Dias Hipoloeste Full Energy  16km M 50 16km 52 M 6:15
562 Dina Dias Hipoloeste Full Energy  16km F 50 16km 51 F 6:15
563 Miguel Martins individual  16km Seniores M 16km 38 M 6:15
564 Tito Basto Tsumommies  16km Seniores M 16km 36 M 6:15
565 Carla Gomes Tsumommies  16km F 40 16km 44 F 6:15
566 João Pedro Santos MP OPTICA  16km M 40 16km 42 M 6:15
567 Pedro Antunes Associação de Toledo  16km Seniores M 16km 30 M 6:15
568 Miguel Mendes individual  16km Seniores M 16km 32 M 6:15
569 Rita Aurora Costa Tsumommies  16km F 40 16km 40 F 6:15
570 Paulo Resende individual  16km M 40 16km 42 M 6:15
571 Bruno Arcanjo individual  16km Seniores M 16km 36 M 6:15
572 Filipe Gomes WellsDC  16km Seniores M 16km 36 M 6:15
573 Frederico Crasto Liz runners  16km M 40 16km 43 M 6:15
574 Paulo Varela MTBA  16km M 40 16km 48 M 6:15
575 Ana Monteiro Aminhacorrida  16km F 40 16km 44 F 6:15
576 João Adro Maravilha  16km M 50 16km 56 M 6:15
577 Alexandre Guerra Linda-a-Pastora Sporting Clube  16km M 40 16km 45 M 6:15
578 Samuel Alfaiate Associação de Toledo  16km Seniores M 16km 34 M 6:15
579 LUIS FILIPE Estanislau Associação de Toledo  16km M 50 16km 54 M 6:15
580 Pedro Miguel Beiró Carreira individual  16km M 40 16km 42 M 6:15
581 António Fernandes individual  16km M 40 16km 45 M 6:15
582 JOAO ANDRE SR. CAMARNAL  16km M 40 16km 42 M 6:15
583 Elio Andre SR. CAMARNAL  16km M 40 16km 40 M 6:15
584 Tiago Rodrigues individual  16km Seniores M 16km 90 M 6:15
585 Fernando Grave After Night  16km M 40 16km 47 M 6:15
586 Mara Cintra After Night  16km F 40 16km 44 F 6:15
587 Carlos Mendes After Night  16km M 40 16km 47 M 6:15
588 Nuno ferreira Tsumommies  16km M 40 16km 42 M 6:15
589 Paula Afonso Hipoloeste Full Energy  16km F 50 16km 54 F 6:15
590 Anibal Ribeiro individual  16km M 40 16km 45 M 6:15
591 Alexandre Ferreira Teixeira individual  16km Seniores M 16km 23 M 6:15
592 Luis Carrega individual  16km Sub 23 M 16km 18 M 6:15
593 Sara Carrega individual  16km Sub 23 F 16km 22 F 6:15
594 Cristina Carrega individual  16km F 40 16km 48 F 6:15
595 Pedro Cabral Hipoloeste  16km M 40 16km 47 M 6:15
596 Cristina Romão individual  16km F 50 16km 50 F 6:15
597 Paulo Serra Fidalgos  16km M 40 16km 43 M 6:15
598 Romain Demoustier individual  16km Seniores M 16km 30 M 6:15
599 Sónia Viveiros Hipoloeste Full Energy  16km F 40 16km 45 F 6:15
600 Carla Farinha F&J Nadadouro  16km F 40 16km 47 F 6:15
601 Francisca Silva individual  16km Seniores F 16km 37 F 6:15
602 Aristides Bordalo Pavimentos em madeira  16km M 50 16km 53 M 6:15
603 Luís Ribeiro Centro de Marcha e Corrida de Odivelas  16km M 40 16km 46 M 6:15
604 André Marques Gomes Carapaus  16km M 40 16km 44 M 6:15
605 Mafalda Sofia Alves Carapaus  16km F 40 16km 42 F 6:15
606 Carla Catarino Carapaus  16km F 40 16km 43 F 6:15
607 Nuno Roupeta Silva Grupeta Running Team  16km M 40 16km 47 M 6:15
608 Nuno Molero individual  16km M 40 16km 48 M 6:15
609 Patrick Inácio GRF Benedita - Atletismo  16km Seniores M 16km 30 M 6:15
610 Rafael Figueiredo individual  16km M 50 16km 50 M 6:15
611 Gabriel Frade Sabores do Paço / Zatopeques  16km M 50 16km 56 M 6:15
612 Sonia Alves individual  16km F 40 16km 45 F 6:15
613 Nelson Lourenço CCM Trail  16km M 40 16km 48 M 6:15
614 Ana Sobral individual  16km F 40 16km 40 F 6:15
615 Luís Cruz individual  16km M 40 16km 43 M 6:15
616 Luís Rodas individual  16km M 40 16km 43 M 6:15
617 Samuel Silva Montes Saloios Trail Team  16km M 40 16km 45 M 6:15
618 Bruno Gomes Spartanos  16km Seniores M 16km 36 M 6:15
619 Nuno Dias Dias individual  16km M 40 16km 41 M 6:15
620 Bernardo Fernandes individual  16km Seniores M 16km 23 M 6:15
621 Bárbara Cruz individual  16km Seniores F 16km 29 F 6:15
622 Marta Fernandes individual  16km Sub 23 F 16km 22 F 6:15
623 Mario Ferreira Ferreira Bora Francisca  16km M 40 16km 47 M 6:15
624 Sílvia Carioca individual  16km Seniores F 16km 28 F 6:15
625 Cristovão Nascimento GMG TEAM  16km Seniores M 16km 38 M 6:15
626 Helder Pereira GMG TEAM  16km M 40 16km 40 M 6:15
627 Nuno Ramos individual  16km Seniores M 16km 39 M 6:15
628 Carlos Ventura individual  16km M 40 16km 43 M 6:15
629 MARCO FIDALGO SR. CAMARNAL  16km M 40 16km 43 M 6:15
630 Liliana Carvalho Limited Edition  16km Seniores F 16km 29 F 6:15
631 Pedro Boto Serviços Sociais Montepio  16km M 50 16km 52 M 6:15
632 João Nunes individual  16km M 40 16km 40 M 6:15
633 Luis Santos Já Foste  16km M 40 16km 41 M 6:15
634 Maria Almeida Já Foste  16km F 40 16km 40 F 6:15
635 Denise Pereira RUNCROSSTRAIL  16km Seniores F 16km 37 F 6:15
636 Nuno Gonçalves RUNCROSSTRAIL  16km M 40 16km 43 M 6:15
637 Joana Caires Run4nature  16km F 40 16km 42 F 6:15
638 Telmo Santos Santos individual  16km Seniores M 16km 35 M 6:15
639 André Caiado individual  16km Seniores M 16km 35 M 6:15
640 Ruben Chaves Goshi Team  16km Seniores M 16km 31 M 6:15
641 Avelino Rodrigues individual  16km M 40 16km 46 M 6:15
642 Nuno Rodrigues Serviços Sociais Montepio  16km M 40 16km 45 M 6:15
643 Pedro Sousa individual  16km M 50 16km 54 M 6:15
644 João Meneses individual  16km M 40 16km 46 M 6:15
645 Cristóvão Pedrosa individual  16km Seniores M 16km 32 M 6:15
646 BRUNO TORRES Limited Edition  16km Seniores M 16km 36 M 6:15
647 Inês Paulino OCR Portugal LAB  16km Seniores F 16km 37 F 6:15
648 Cátia Paulino OCR Portugal LAB  16km Seniores F 16km 27 F 6:15
649 Ricardo Silva individual  16km M 40 16km 43 M 6:15
Page / 2
Racers per page: