Borders XC Series 19/20: JUNIOR - PEEBLES

Sunday, December 15, 2019 11:30 (GMT+0) - Start list

Race info
Sport: Running - cross-country
Location: Scottish Borders, United Kingdom
Start type: Mass start
Racers: 97
Updated: Monday, January 13, 2020 22:50 (GMT+0)
Organized by: Borders XC Series
Race website: https://www.facebook.com/bordersxc/

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Gender Start time
47 Olivia Robbins Team East Lothian AC  F12-13 F 11:30:00
82 Cerys Wright Haddington Running Club  F8-9 F 11:30:00
106 Iona Jamieson Teviotdale harriers  F14-15 F 11:30:00
33 Maisie Ballantyne Teviotdale harriers  F14-15 F 11:30:00
128 Elena Lee Moorfoot Runners  F12-13 F 11:30:00
141 Katy Otterson Unattached  F8-9 F 11:30:00
48 Abbie Little Moorfoot Runners  F12-13 F 11:30:00
172 Erin Gray Gala Harriers  F10-11 F 11:30:00
29 Kirsty Rankine Gala Harriers  F10-11 F 11:30:00
42 Stella Mcgregor Team East Lothian AC  F12-13 F 11:30:00
104 Freya Harley Unattached  F10-11 F 11:30:00
59 Jessica Inglis Law & District AAC  F12-13 F 11:30:00
34 Bethan Kitchin Lasswade Athletics Club  F10-11 F 11:30:00
210 Caitlin Clyde Moorfoot Runners  F12-13 F 11:30:00
119 Lola Lockyer Moorfoot Runners  F12-13 F 11:30:00
7 Ava Hughes Teviotdale harriers  F12-13 F 11:30:00
46 Elsa Mcgregor Musselburgh and District Athletics Club  F10-11 F 11:30:00
188 Izzy Molyneux Moorfoot Runners  F12-13 F 11:30:00
62 Olivia Inglis Law & District AAC  F8-9 F 11:30:00
175 Ellie Darlow Gala Harriers  F10-11 F 11:30:00
39 Elise Field Gala Harriers  F10-11 F 11:30:00
30 Kacie Brown Gala Harriers  F8-9 F 11:30:00
160 Lara Abdrabbo Gala Harriers  F8-9 F 11:30:00
127 Roisin Napier Team East Lothian AC  F12-13 F 11:30:00
197 Rosalyn Weddell Dunbar Running Club  F8-9 F 11:30:00
52 Poppy Lunn Gala Harriers  F10-11 F 11:30:00
27 Jaidyn Brown Gala Harriers  F10-11 F 11:30:00
56 Fiona Eades Lasswade Athletics Club  F14-15 F 11:30:00
24 Freya Robertson Lauderdale Limpers Running Club  F10-11 F 11:30:00
125 Lyla Inglis Haddington Running Club  F10-11 F 11:30:00
111 Molly Baxter Law & District AAC  F8-9 F 11:30:00
19 Rebecca Hardie Harmeny AC  F8-9 F 11:30:00
68 Annabel Hendry Gala Harriers  F10-11 F 11:30:00
87 Thea Fraser Gala Harriers  F8-9 F 11:30:00
23 Lucy Ward Unattached  F8-9 F 11:30:00
201 Isabella Zhen Gala Harriers  F10-11 F 11:30:00
54 Olivia Lunn Gala Harriers  F8-9 F 11:30:00
156 Isla Mcaree Gala Harriers  F10-11 F 11:30:00
196 Isla Cooke Lauderdale Limpers Running Club  F8-9 F 11:30:00
193 Maisie Coulter Chirnside Chasers  F8-9 F 11:30:00
4 Sadie Slifer Team East Lothian AC  F12-13 F 11:30:00