1 |
Peta Long & Raquel Blue
Outrigger Australia |
|
Master Women OC2 |
|
10:44:48 |
2 |
Glenn Baynes
Gold Coast |
|
Master Men Ski |
|
10:44:48 |
45 |
Ray Chong & Yohann Jeff Renvoye
Mooloolaba |
|
Open Men OC2 |
|
10:44:48 |
199 |
Ainslie Vaughan
Bayside |
|
Master Women OC1 |
|
10:44:48 |
232 |
Leah Mckenzie
Mooloolaba |
|
Open Women OC1 |
|
10:44:48 |
472 |
Brad Parker & Edward Daly
Burleigh Point |
|
Senior Master Men OC2 |
|
10:44:48 |
854 |
Peter Anderson & Maxwell Murphy
Burleigh Point |
|
Platinum Master Men OC2 |
|
10:44:48 |
963 |
Kathryn Lewis & Geraldine Lockyer
Tweed Coast |
|
Golden Master Women OC2 |
|
10:44:48 |
1007 |
Sandra Field
Gold Coast |
|
Senior Master Women OC1 |
|
10:44:48 |
1133 |
Dan Campbell & Wendy Chung
Redcliffe |
|
Open Master Mixed OC2 |
|
10:44:48 |
1709 |
Suzanne Maksan & Linda Hagen
Mooloolaba |
|
Senior Master Women OC2 |
|
10:44:48 |
1734 |
Callum Lavelle & Kainoa Komene
Bayside |
|
16 & Under Boys OC2 |
|
10:44:48 |
1867 |
Allan Holmes
Burleigh Point |
|
Golden Master Men OC1 |
|
10:44:48 |
2208 |
Thomas Lunn
Bayside |
|
19 & Under Boys V1 |
|
10:44:48 |
2219 |
Susan Alvsaker & Nicola Cameron
Noosa |
|
Senior Master Women OC2 |
|
10:44:48 |
2233 |
Glenn Alvsaker
Noosa |
|
Senior Master Men OC1 |
|
10:44:48 |
2359 |
Sally Doyle
Mooloolaba |
|
Golden Master Women OC1 |
|
10:44:48 |
2381 |
Cheryl Liquorish & Trish Bentley
Mooloolaba |
|
Senior Master Women OC2 |
|
10:44:48 |
2386 |
Sophie Crowe & Crystal Kosmidis
Mooloolaba |
|
16 & Under Girls OC2 |
|
10:44:48 |
2390 |
Michael Blumentals & Warren White
Mooloolaba |
|
Senior Master Men OC2 |
|
10:44:48 |
2399 |
Ashlyn Coates & Ashley Coates
Redcliffe |
|
Master Mixed OC2 |
|
10:44:48 |
2573 |
Awa Tuna
Mooloolaba |
|
19 & Under Boys V1 |
|
10:44:48 |
2606 |
Brenda Banks
Gold Coast |
|
Master Women OC1 |
|
10:44:48 |
2667 |
Tyler Jay Eketone
Scarborough |
|
19 & Under Boys OC1 |
|
10:44:48 |
2785 |
Trudy Osborne & Lawrence Taniwha
Redcliffe |
|
Senior Master Mixed OC2 |
|
10:44:48 |
2800 |
Paul Ostwald & Craig Tilley
Mooloolaba |
|
Master Men OC2 |
|
10:44:48 |
2812 |
Jillian Pope & Willie Kappley
Polynesian Va'a |
|
Master Mixed OC2 |
|
10:44:48 |
2821 |
Julie Elliot & Debbie Abbott
Burleigh Point |
|
Senior Master Women OC2 |
|
10:44:48 |
2823 |
Hamish Lavelle & Joey Masters
Bayside |
|
16 & Under Boys OC2 |
|
10:44:48 |
2860 |
Darius Apanui-Nepe
Bayside |
|
19 & Under Boys V1 |
|
10:44:48 |
2973 |
Tre David Eketone
Scarborough |
|
19 & Under Boys OC1 |
|
10:44:48 |
2990 |
Teressa Kare Kare
Bayside |
|
Master Women OC1 |
|
10:44:48 |
3093 |
Kane Capper
Gold Coast |
|
19 & Under Boys V1 |
|
10:44:48 |
3149 |
Robyn Saultry
Brisbane |
|
Senior Master Women OC1 |
|
10:44:48 |
3192 |
Katrina Hetaraka
Bayside |
|
Master Women OC1 |
|
10:44:48 |
3229 |
Maui Mokaraka
Scarborough |
|
Master Men OC1 |
|
10:44:48 |
3239 |
Bevan Bernardin & Phillip Crampton
Scarborough |
|
Master Men OC2 |
|
10:44:48 |
3247 |
Po Skipps
Polynesian Va'a |
|
Master Men OC1 |
|
10:44:48 |
3256 |
Mitchell Olds & Allan Rassmussen
Mooloolaba |
|
Open Men OC2 |
|
10:44:48 |
3259 |
Simon Currie & Shirley Duval
Bundaberg |
|
Golden Master Mixed OC2 |
|
10:44:48 |
3292 |
Geoffrey Ryan & Malcolm Stewart
Scarborough |
|
Master Men OC2 |
|
10:44:48 |
3311 |
Leon Collison
Redcliffe |
|
Master Men V1 |
|
10:44:48 |
3352 |
Brett Taylor
Mooloolaba |
|
Golden Master Men OC1 |
|
10:44:48 |
3362 |
Florentina Watkins
Tweed Coast |
|
Senior Master Women OC1 |
|
10:44:48 |
3400 |
Christian Miskeljin
Bayside |
|
Master Men OC1 |
|
10:44:48 |
3421 |
Dale Crowe
Mooloolaba |
|
Master Men V1 |
|
10:44:48 |
3434 |
Jeff Wenn
Suncoast Dragon |
|
Senior Master Men OC1 |
|
10:44:48 |
3479 |
Karyn O'reilly
Tweed Coast |
|
Senior Master Women OC1 |
|
10:44:48 |
3505 |
Leigh Paine
Gold Coast |
|
Master Men OC1 |
|
10:44:48 |
3542 |
Sosefo Inoke
Polynesian Va'a |
|
Golden Master Men V1 |
|
10:44:48 |
3544 |
Gary Chadwick
Scarborough |
|
Master Men OC1 |
|
10:44:48 |
3547 |
Hekemaru Kingi
Mooloolaba |
|
19 & Under Boys OC1 |
|
10:44:48 |
3593 |
Belinda O'Sullivan
Tweed Coast |
|
Senior Master Women OC1 |
|
10:44:48 |
3700 |
Jack Isaacs
Outrigger Australia |
|
19 & Under Boys V1 |
|
10:44:48 |
3718 |
Roschelle Hawton
Suncoast Dragons |
|
Master Women OC1 |
|
10:44:48 |
3752 |
Karen Capper
Gold Coast |
|
Senior Master Women OC1 |
|
10:44:48 |
3765 |
Cherie Collison
Surfers Paradise |
|
Master Women OC1 |
|
10:44:48 |
3770 |
Tim Burger
Noosa |
|
Master Men OC1 |
|
10:44:48 |
3794 |
Charlene Povey
Scarborough |
|
Senior Master Women V1 |
|
10:44:48 |
3797 |
Phillip Brunskill
Redcliffe |
|
Senior Master Men OC1 |
|
10:44:48 |
3805 |
Shona Muckert
Mooloolaba |
|
Master Women V1 |
|
10:44:48 |
3812 |
Brooklyn-Marx Tuakalau
Gold Coast |
|
19 & Under Girls V1 |
|
10:44:48 |
3824 |
Jett Fleet
Panamuna |
|
19 & Under Boys OC1 |
|
10:44:48 |
3939 |
Lily Mitchell
Mooloolaba |
|
19 & Under Girls OC1 |
|
10:44:48 |