10. Kuněticá devítka 2019

Wednesday, September 25, 2019 17:00 (GMT+2) - Start list

Race info
Sport: Running - cross-country
Location: Ráby, Czech Republic
Start type: Interval wave start
Wave grouping: By distance
Racers: 43
Updated: Wednesday, September 25, 2019 20:24 (GMT+2)
Organized by: KTS Pardubice
Race website: www.kuneticka9.cz

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

  • Summary »
  • Krátký okruh - 4,5 km
Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Year of birth Gender Start time
1000 Jan Tikal Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1987 M 2:00
1001 Martin Koblic PCE AVANTGARD  Krátký okruh - 4,5 km Žáci 6 - 10 let Krátký okruh - 4,5 km 2010 M 2:00
1002 Lucie Koblicová PCE AVANTGARD  Krátký okruh - 4,5 km Žákyně 11 - 14 let Krátký okruh - 4,5 km 2007 F 2:00
1003 Zdeněk Koblic PCE AVANTGARD  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1969 M 2:00
1004 Matyáš Fiala SK Ráby  Krátký okruh - 4,5 km Junioři 15 - 17 let Krátký okruh - 4,5 km 2003 M 2:00
1005 Ema Fialová SK Ráby  Krátký okruh - 4,5 km Žákyně 11 - 14 let Krátký okruh - 4,5 km 2005 F 2:00
1006 Michaela Křížová SK Ráby  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1974 F 2:00
1007 Vít Zavřel Ml. AC Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Junioři 15 - 17 let Krátký okruh - 4,5 km 2003 M 2:00
1011 Zdeněk Roček   Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1958 M 2:00
1012 Michaela Sabovová Polabiny 3  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1986 F 2:00
1013 Lucie Tikalová Sezemice  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1982 F 2:00
1015 Kateřina Juklová Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1996 F 2:00
1023 Jan Šenkýř SRTG Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1992 M 2:00
1024 Kateřina Majorová Mattoni FreeRun Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1987 F 2:00
1035 Ondřej Podzimek Farmáři  Krátký okruh - 4,5 km Žáci 6 - 10 let Krátký okruh - 4,5 km 2011 M 2:00
1036 Lukáš Podzimek Růžová prasátka  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1979 M 2:00
1038 Daniel Pavlis Enervite Team  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1985 M 2:00
1041 Petra Kučerová JRT Agi Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1985 F 2:00
1044 Marta Holická   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1975 F 2:00
1047 Adéla Hlaváčková Hvězda Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Žákyně 11 - 14 let Krátký okruh - 4,5 km 2006 F 2:00
1048 Martin Srdínko Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1981 M 2:00
1049 Simona Srdínková   Krátký okruh - 4,5 km Žákyně 6 - 10 let Krátký okruh - 4,5 km 2010 F 2:00
1051 Leoš Horák   Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1964 M 2:00
1053 Jaroslav Hromádko AČR - VP  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1971 M 2:00
1080 Leona Blažková   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1980 F 2:00
1082 Patrik Blažek   Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1999 M 2:00
1084 Kateřina Janáčková KIEKERT  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1975 F 2:00
1085 Tomáš Janáček TOM Team  Krátký okruh - 4,5 km Žáci 6 - 10 let Krátký okruh - 4,5 km 2011 M 2:00
1086 Marek Krutílek TT Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1965 M 2:00
1104 Marie Zdeňková Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1971 F 2:00
1106 Kryštof Hudský   Krátký okruh - 4,5 km Žáci 6 - 10 let Krátký okruh - 4,5 km 2009 M 2:00
1112 Václav Rohlík AC Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1980 M 2:00
1115 Adam Friedl   Krátký okruh - 4,5 km Žáci 11 - 14 let Krátký okruh - 4,5 km 2007 M 2:00
1122 Radek Friedl Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1979 M 2:00
1126 Václav Buben'   Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1992 M 2:00
1136 Oldřich Danihelka Svítkovice  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1976 M 2:00
1137 Kubelková Markéta Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1983 F 2:00
1143 Rožcová Tereza   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1992 F 2:00
1144 Eis' Radek Podmoklany  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1986 M 2:00
1145 Jan Dobrovolný Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1978 M 2:00
1148 Lukáš Zdeněk Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1995 M 2:00
1149 Jiří Vácha Trutnov  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1991 M 2:00
1150 Hana Nádherová' Hradec Králové  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1968 F 2:00