Monte Avena Vertical

Saturday, September 7, 2019 16:00 (GMT+2) - Start list

Race info
Sport: Running - trail
Location: Fonzaso, Italy
Start type: Mass start
Racers: 114
Updated: Saturday, September 7, 2019 18:42 (GMT+2)
Organized by: DolomiTiming
Race website: www.dolomitiming.it

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Year of birth Gender Start time
66 ZUCCARELLO Christian GIRO MURA FELTRE  1973 M 16:00:00
74 MARCON Fabio FONZASO RUNNING  1977 M 16:00:00
71 CIBIEN Matteo   1980 M 16:00:00
76 DELLAI Michele ATL. VALLE DI CEMBRA  1975 M 16:00:00
23 MAZZONI Ivano   1965 M 16:00:00
65 VENUTI Matteo FELTRE  1988 M 16:00:00
80 TODESCO Arno US PRIMIERO ASD  1965 M 16:00:00
103 PIAZZI Davide AI ZEI SPORTISSIMO  1966 M 16:00:00
104 LUISETTO Maurizio SRT  1974 M 16:00:00
20 POTENTE Pietro   1979 M 16:00:00
99 RECCHIA Fabio   1973 M 16:00:00
52 PAULETTI Michele PODISTICA CANALET  1973 M 16:00:00
83 LONGHINO Valter ART CLIMB  1963 M 16:00:00
73 CAMPIGOTTO Marco SAN VITTORE  1983 M 16:00:00
19 CONTRI Luca EMME RUNNING TEAM  1983 M 16:00:00
113 DE MIN Diego   1991 M 16:00:00
51 GELISIO Alessandro PODISTICA CANALET  1979 M 16:00:00
48 ORSINGHER Giovanni SAT PRIMIERO  1969 M 16:00:00
45 LINARDI Tarcisio LIBERTAS VALLESABBIA  1964 M 16:00:00
2 NOVELLO Marco VICENZA MARATHON  1987 M 16:00:00
64 MENEGHEL Daniele TORNADO  1987 M 16:00:00
3 CAMILLI Alessio PIEVE DI SOLIGO  1994 M 16:00:00
61 PALLA Igor   1981 M 16:00:00
97 BARCHETTI Daniele FONDISTI ALTA VAL DI NON  1988 M 16:00:00
110 STIFFAN Daniele FAIZANE  1986 M 16:00:00
106 GUERRI Gabriele SKI TEAM LAGORAI  1997 M 16:00:00
70 TRAMET Marco   1990 M 16:00:00
98 DOFF Giovanni GS PAVIONE  1978 M 16:00:00
32 SAVIANE Alessio GS TAVO  1976 M 16:00:00
101 DE CARLI Enrico   1982 M 16:00:00
60 ROSSI Gianluca ALPAGO TORNADO RUN  1963 M 16:00:00
84 MIOTTO Fabio   1983 M 16:00:00
35 POLETTI Massimo FONZASO RUNNING  1970 M 16:00:00
67 ZUCCOLOTTO Giovanni SWATT CLUB ASD  1992 M 16:00:00
75 GONZO Matteo TEAM NEW BASSANI AUTO  1984 M 16:00:00
30 VINCO Daniel   1995 M 16:00:00
82 RECH Nicola ASD STIZZON  1984 M 16:00:00
92 ROMAN Patrik CARPEN TEAM  1989 M 16:00:00
89 MIOTTO Alessandro CANTINA DA PAJER  1982 M 16:00:00
28 DALLA ROSA Massimo CUS PRO PATRIA MILANO  1964 M 16:00:00
114 BETTEGA Elio   1961 M 16:00:00
59 FULLIN Alex VALSCURA TEAM  1985 M 16:00:00
94 MAZZOCCO Nicola CARPEN TEAM  1987 M 16:00:00
17 SARTORI Stefano YOUNG RUNNING  1965 M 16:00:00
14 SCHENAL Francesco PARA DELTA CLUB FELTRE  1989 M 16:00:00
107 TATTO Michele GRONDAFLOREX  1991 M 16:00:00
81 LORENZI Pietro   1988 M 16:00:00
40 CADÒ Piero CANTINA DA PAJER  1992 M 16:00:00
50 GUADAGNIN Alessandro CANTINA DA PAJER  1983 M 16:00:00
88 BORTOLIN Paolo CANTINA DA PAJER  1983 M 16:00:00
69 PAGNUSSAT Gilles CANTINA DA PAJER  1983 M 16:00:00
38 DE ROCCO Luca TEAM NEW BASSANI AUTO  1990 M 16:00:00
8 PANTE Daniele FONZASO RUNNING  1990 M 16:00:00
85 POSSAMAI Renzo SKI TEAM VETTE FELTRINE  1964 M 16:00:00
102 DA CANAL Luca   1998 M 16:00:00
100 DE CARLI Nicola GS PODISTICA CANALET  1973 M 16:00:00
9 GIANNINA Italo SCI NORDICOSPORTFUL  1949 M 16:00:00
95 MARCHET Luciano GIRO MURA FELTRE  1964 M 16:00:00
42 CORSO Leonardo RUGBY FELTRE  1998 M 16:00:00
91 MARINELLO Rudy ROLMEC TEAM  1979 M 16:00:00
58 ARDUIN Bruno   1990 M 16:00:00
93 BONAN Jacopo   1993 M 16:00:00
6 GASPERIN Giorgio   1975 M 16:00:00
34 BOTTEGAL Elio Giorgio   1964 M 16:00:00
78 ROFFARE' Mirco QUANTIN  1936 M 16:00:00
29 BONAN Marco FONZASO RUNNING  1965 M 16:00:00
86 GRETTER Stefano ATL. TRENTO  1990 M 16:00:00
54 DALSANT Roberto LATTACIDI TRENTINI  1980 M 16:00:00
87 GRETTER Mattia ATL. TRENTO  1993 M 16:00:00
120 MENEL Rinaldo ATL. TRICHIANA  1962 M 16:00:00
10 MACCAGNAN Nico G.S.FONZASO  1986 M 16:00:00
18 ROLLANDINI Matteo NON SOLO RUNNING  1982 M 16:00:00
121 MALACARNE Stefano   1989 M 16:00:00
36 SPAGNOLI Gianpaolo CANALE D'AGORDO  1964 M 16:00:00
122 GABRIELI Andrea SKI TEAM LAGORAI  1980 M 16:00:00
111 SECCO Alessandro EMME RUNNING TEAM  1989 M 16:00:00
62 CASTELLER Fabio FONZASO RUNNING  1985 M 16:00:00
44 ZONTA Oscar   1976 M 16:00:00
108 CENTA Ivan SELVAREK  1980 M 16:00:00
53 DE BASTIANI Juri VALSCURA TEAM  1985 M 16:00:00
39 RATTIN Denis US PRIMIERO ASD  1979 M 16:00:00
96 MANARIN Massimo SINTECO RUNNING TEAM  1968 M 16:00:00
112 PIAZZA Davide US CERGNAI  1991 M 16:00:00
24 ZANNIN Denis   1979 M 16:00:00
109 ZABOT Rudy SELVAREK  1969 M 16:00:00
105 GAETA Nicola SRT  1973 M 16:00:00
26 GOBBER Gianmario   1960 M 16:00:00
27 COLUSSI Riki VIRTUS NEMEGGIO  1978 M 16:00:00
46 BELLOT Fulvio US PRIMIERO ASD  1955 M 16:00:00
115 LOSS Giuseppe US PRIMIERO ASD  1966 M 16:00:00
33 GARNA Cristian PODISTICA CANALET  1983 M 16:00:00
31 AMABILE Andrea USSV  1988 M 16:00:00
7 ROSSET Giuseppe   1949 M 16:00:00