HJERTEJOGGEN 2019

Saturday, May 11, 2019 13:02 (GMT+2) - Start list

Race info
Sport: Running
Location: Rakkestad, Norway
Start type: Mass start
Racers: 160
Updated: Saturday, May 11, 2019 13:43 (GMT+2)
Comments:  1  View all
Organized by: Family Sports Club Rakkestad
Race website: http://www.fsc.no/rakkestad-treningssenter_179.html

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Age Gender Start time
4 Anna Krosby Lilletorp Os skole - 7A  Barn under 16 år 12 F 13:02:10
5 Andrea Michelle Grav Os skole - 7A  Barn under 16 år 13 F 13:02:10
6 Kjell Andreassen   Herre 62 F 13:02:10
7 Liv Anita Thue Morken   Dame 45 F 13:02:10
8 Kirsti Ulmo Gjulem   Dame 68 F 13:02:10
9 Solveig Bull   Dame 68 F 13:02:10
10 Kirsten Stenberg Eriksen   Dame 70 F 13:02:10
11 Siv Stousland   Dame 38 F 13:02:10
12 Hedda Bråthen   Dame 19 F 13:02:10
13 Lea Margrethe Haug Sankerud   Barn under 16 år 12 F 13:02:10
14 Marte Kristine Granaas   Dame 33 F 13:02:10
19 Christine Strøm   Dame 30 F 13:02:10
21 Veronica Arhe Bergenhus - 4B  Barn under 16 år 10 F 13:02:10
23 Ingrid Christine Grøtvedt Bergenhus - 4B  Barn under 16 år 10 F 13:02:10
24 Trine Haglund   Dame 48 F 13:02:10
26 Ida Lien Bergenhus - 4B  Barn under 16 år 10 F 13:02:10
27 Mari Lien Bergenhus - 1A  Barn under 16 år 6 F 13:02:10
29 Elin Dahl Lien   Dame 36 F 13:02:10
30 Oda Bråthen Bergenhus - 4B  Barn under 16 år 10 F 13:02:10
31 Thea Anette Johansen Os skole - 4A  Barn under 16 år 10 F 13:02:10
33 Frida Rønningen Os skole - 7A  Barn under 16 år 13 F 13:02:10
34 Marion Andrea Heier Rakkestad ungdomskole - 10B  Barn under 16 år 15 F 13:02:10
38 Deimante Paulauskiene   Dame 33 F 13:02:10
40 Ada Stubberud Os skole - 4A  Barn under 16 år 9 F 13:02:10
42 Hilde Dahl Stubberud   Dame 36 F 13:02:10
43 Johanne Stubberud   Barn under 16 år 1 F 13:02:10
48 Kristine Kaatorp   Dame 32 F 13:02:10
54 Indira Behrami Os skole - 4A  Barn under 16 år 9 F 13:02:10
58 Kristin Fladstad Heier   Dame 38 F 13:02:10
59 Miriam Fladstad Heier Bergenhus - 6A  Barn under 16 år 12 F 13:02:10
60 Linnea Fladstad Heier Bergenhus - 3A  Barn under 16 år 8 F 13:02:10
62 Kristine Skaarer Finnestad Os skole - 4A  Barn under 16 år 9 F 13:02:10
63 Kine Sikkeland Os skole - 4A  Dame 40 F 13:02:10
65 Michelle Sellstrøm Os skole - 4A  Barn under 16 år 10 F 13:02:10
67 Adriana Kjønna Os skole - 5A  Barn under 16 år 11 F 13:02:10
68 Monica Johansen   Dame 46 F 13:02:10
69 Thia Ver-Haugen Os skole - 5A  Barn under 16 år 10 F 13:02:10
74 Aurora Larsen Bergenhus - 2B  Barn under 16 år 7 F 13:02:10
77 Anna Mathilde Ringnes Bergenhus - 5b  Barn under 16 år 11 F 13:02:10
78 Jenny Helene Ringnes   Barn under 16 år 6 F 13:02:10
82 Lisa Damry Bergenhus - 5b  Barn under 16 år 10 F 13:02:10
87 Susanne Graarud Lysaker   Dame 33 F 13:02:10
89 Hannah Thune Os skole - 5A  Barn under 16 år 10 F 13:02:10
91 Frida Emilie Eng Dahl Os skole - 5A  Barn under 16 år 11 F 13:02:10
92 Miley Catulay Os skole - 4A  Barn under 16 år 10 F 13:02:10
94 Maya Fosser Bergenhus - 2A  Barn under 16 år 7 F 13:02:10
96 Monica Bengtsson   Dame 43 F 13:02:10
100 Kaisa Storeheier   Dame 39 F 13:02:10
102 Tharunisha Rasathurai Rakkestad ungdomskole - 10B  Dame 16 F 13:02:10
104 Amanda Voltersvik Rakkestad ungdomskole - 10B  Barn under 16 år 15 F 13:02:10
106 Anna Oline Gjerberg Degnes Bergenhus - 3B  Barn under 16 år 8 F 13:02:10
107 Ada Sofie Gjerberg Degnes Bergenhus - 1B  Barn under 16 år 6 F 13:02:10
109 Sophia Gjerberg Røhme   Barn under 16 år 3 F 13:02:10
110 Hege Gjerberg Degnes   Dame 29 F 13:02:10
111 Angelia Bratteli Bergenhus - 5A  Barn under 16 år 10 F 13:02:10
112 Isabella Bratteli Bergenhus - 3B  Barn under 16 år 8 F 13:02:10
113 Mariella Bratteli Bergenhus - 1B  Barn under 16 år 6 F 13:02:10
120 Malin Yariaporn Vairog Oshaug - Barn under 16 år 10 F 13:02:10
123 Tine Melby   Dame 37 F 13:02:10
124 Thea Melby Os skole - 5A  Barn under 16 år 10 F 13:02:10
127 Anna Solbrekke Bergenhus - 3B  Barn under 16 år 8 F 13:02:10
133 Hilde Martha Langsbakken   Dame 44 F 13:02:10
135 Solfrid Langsbakken   Barn under 16 år 8 F 13:02:10
138 Alma Solbakken Akselsen Bergenhus - 2B  Barn under 16 år 8 F 13:02:10
139 Magnus Rugli Os - 4A  Barn under 16 år 10 F 13:02:10
143 Helen Solheim   Dame 65 F 13:02:10
145 Helén Graarud   Dame 49 F 13:02:10
146 Stine Guldsvaag Jakobsen   Dame 33 F 13:02:10
147 Atina Bjor-Larsen Os - 4A  Barn under 16 år 10 F 13:02:10
148 Malin Sjule 10B  Barn under 16 år 16 F 13:02:10
150 Mina Bjørnstad Bergenhus - 2B  Barn under 16 år 8 F 13:02:10
154 Oline Glennge Berhengus - 2B  Barn under 16 år 7 F 13:02:10
156 Klara Hjulstad Bergenhus - 2B  Barn under 16 år 8 F 13:02:10
158 Anna Dothea Gudim Os - Barn under 16 år 7 F 13:02:10
160 Anne-Marit Bjørnstad   Dame 37 F 13:02:10
162 Nina Eng   Dame 33 F 13:02:10
165 Marthe Røsnæs   Dame 29 F 13:02:10
166 Helene Berg   Dame 29 F 13:02:10
167 Mari Astrid Rignes   Dame 63 F 13:02:10
  • Comments (1)