Tuusulan kevätkirmaisu 2019 uusin

Friday, May 10, 2019 10:31 (GMT+3) - Start list

Race info
Sport: Running - cross-country
Location: Tuusula, Finland
Start type: Manual wave start
Wave grouping: By category
Racers: 60
Updated: Friday, May 10, 2019 13:24 (GMT+3)

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Tuusulan kevätkirmaisu 2019 uusin

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Gender Start time
63 Aapo Varonen Kirkonkylä  Pojat 2. lk M
64 Aarni Rusanen Kellokosken Koulu  Pojat 2. lk M
65 Akseli Pilkama Hyökkälä  Pojat 2. lk M
66 Aleksi Vurinmäki Kolsan Koulu  Pojat 2. lk M
67 Alex Björksten Hyökkälä  Pojat 2. lk M
68 Amir Osman Hyökkälä  Pojat 2. lk M
69 Chris-Robin Marttala Paijalan Koulu  Pojat 2. lk M
70 Daniel Järv Mikkolan koulu  Pojat 2. lk M
71 Daniel Kiviniemi Hyökkälä  Pojat 2. lk M
72 Daniel Marjo Ruotsinkylän Koulu  Pojat 2. lk M
73 Eeli Kylmälä Ruotsinkylän Koulu  Pojat 2. lk M
74 Eelis Tervo Perttu  Pojat 2. lk M
75 Eemeli Seppänen Kirkonkylä  Pojat 2. lk M
76 Eemil Kitinoja Rusutjärvi  Pojat 2. lk M
77 Eero Parikka Perttu  Pojat 2. lk M
78 Eero Rytsälä Kolsan Koulu  Pojat 2. lk M
79 Eetu Pekkala Kirkonkylä  Pojat 2. lk M
80 Elias Kantola Vanhankylän Koulu  Pojat 2. lk M
81 Elias Keyriläinen Mikkolan koulu  Pojat 2. lk M
82 Elmeri Markkanen Mikkolan koulu  Pojat 2. lk M
83 Jimi Kivinen Paijalan Koulu  Pojat 2. lk M
84 Joel Muhonen Riihikallio  Pojat 2. lk M
85 Juha Matilainen Kellokosken Koulu  Pojat 2. lk M
86 Kalle Kangas Vaunukankaan Koulu  Pojat 2. lk M
87 Karo Nuutinen Riihikallio  Pojat 2. lk M
88 Kasper Hokkanen Ruotsinkylän Koulu  Pojat 2. lk M
89 Kauri Kallioranta Lepola  Pojat 2. lk M
90 Konsta Tiainen Kellokosken Koulu  Pojat 2. lk M
91 Laban Kiuru Kolsan Koulu  Pojat 2. lk M
92 Lasse Veserbacke Riihikallio  Pojat 2. lk M
93 Lauri Bernoulli Mikkolan koulu  Pojat 2. lk M
94 Lauri Kangas Vaunukankaan Koulu  Pojat 2. lk M
95 Leo Saari Perttu  Pojat 2. lk M
96 Lucas Saarelainen Kirkonkylä  Pojat 2. lk M
97 Luka Kaarre Ruotsinkylän Koulu  Pojat 2. lk M
98 Luka Veikkolainen Mikkolan koulu  Pojat 2. lk M
99 Lukas Lindberg Linjamäen Koulu  Pojat 2. lk M
100 Markus Ellonen Vaunukankaan Koulu  Pojat 2. lk M
101 Max Saukko Rusutjärvi  Pojat 2. lk M
102 Miika Raivio Lepola  Pojat 2. lk M
103 Mikael Vuollet Riihikallio  Pojat 2. lk M
104 Miki Murtomäki Paijalan Koulu  Pojat 2. lk M
105 Miro Juni Riihikallio  Pojat 2. lk M
106 Neeo Elokorpi Vanhankylän Koulu  Pojat 2. lk M
107 Niklas Raatikainen Kirkonkylä  Pojat 2. lk M
108 Noa Scheiman Perttu  Pojat 2. lk M
109 Oliver Nygård Vaunukankaan Koulu  Pojat 2. lk M
110 Oliver Rask Paijalan Koulu  Pojat 2. lk M
111 Oskari Kumpulainen Vanhankylän Koulu  Pojat 2. lk M
112 Oskari Väisänen Vanhankylän Koulu  Pojat 2. lk M
113 Rasmus Kovasiipi Kellokosken Koulu  Pojat 2. lk M
114 Rene Kallio Ruotsinkylän Koulu  Pojat 2. lk M
115 Samuel Niskakoski Vaunukankaan Koulu  Pojat 2. lk M
116 Samuli Niinimäki Kolsan Koulu  Pojat 2. lk M
117 Veeti Sipiläinen Hyökkälä  Pojat 2. lk M
118 Verneri Alapelto Lepola  Pojat 2. lk M
119 Vertti Linnermo Paijalan Koulu  Pojat 2. lk M
120 Vertti Seilonen Kellokosken Koulu  Pojat 2. lk M
121 Vili Kaukiainen Perttu  Pojat 2. lk M
122 Viljo Korhonen Rusutjärvi  Pojat 2. lk M