2. Kunětická devítka 2019

Wednesday, April 24, 2019 18:02 (GMT+2) - Start list

Race info
Sport: Running - cross-country
Location: Ráby, Czech Republic
Start type: Interval wave start
Wave grouping: By distance
Racers: 161
Updated: Thursday, May 16, 2019 11:52 (GMT+2)
Organized by: KTS Pardubice
Race website: www.race4u.cz

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Year of birth Gender Start time
1 Marek Žampach Stormweld  Dlouhý okruh - 9 km Muži 18 - 29 let Dlouhý okruh - 9 km 1991 M +0:00
2 Lev Matýsek Zdechovice  Dlouhý okruh - 9 km Muži 50 - 59 let Dlouhý okruh - 9 km 1961 M +0:00
4 Matej Polák RETIA  Dlouhý okruh - 9 km Muži 18 - 29 let Dlouhý okruh - 9 km 1990 M +0:00
5 Michal Konvalina   Dlouhý okruh - 9 km Muži 30 - 39 let Dlouhý okruh - 9 km 1980 M +0:00
6 Jan Branda   Dlouhý okruh - 9 km Muži 30 - 39 let Dlouhý okruh - 9 km 1980 M +0:00
7 Viktor Novák Meduna Kalírna  Dlouhý okruh - 9 km Muži 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1976 M +0:00
8 Vladimír Lederer Cyklo RD  Dlouhý okruh - 9 km Muži 50 - 59 let Dlouhý okruh - 9 km 1962 M +0:00
9 Radka Janyšková Polabiny 3  Dlouhý okruh - 9 km Ženy 30 - 39 let Dlouhý okruh - 9 km 1988 F +0:00
10 Martin Roudný Orun RunningTeam  Dlouhý okruh - 9 km Muži 18 - 29 let Dlouhý okruh - 9 km 2000 M +0:00
11 Jaroslav Galát   Dlouhý okruh - 9 km Muži 60 - 69 let Dlouhý okruh - 9 km 1953 M +0:00
12 Jan Smutný   Dlouhý okruh - 9 km Muži 30 - 39 let Dlouhý okruh - 9 km 1985 M +0:00
13 Jana Horáková Cafe Bajer  Dlouhý okruh - 9 km Ženy 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1971 F +0:00
14 Štefan Kocián   Dlouhý okruh - 9 km Muži 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1975 M +0:00
15 Daniel Schirlo   Dlouhý okruh - 9 km Muži 30 - 39 let Dlouhý okruh - 9 km 1987 M +0:00
16 Hana Hlaváčková   Dlouhý okruh - 9 km Ženy 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1977 F +0:00
20 Markéta Zeisková Kasper-Swix Team  Dlouhý okruh - 9 km Ženy 18 - 29 let Dlouhý okruh - 9 km 1998 F +0:00
22 Zdeněk Bílý Hvězda SKP Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km Muži 60 - 69 let Dlouhý okruh - 9 km 1959 M +0:00
24 Petr Kolář Markoma Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km Muži 50 - 59 let Dlouhý okruh - 9 km 1967 M +0:00
25 Lukáš Jukl Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km Muži 18 - 29 let Dlouhý okruh - 9 km 1999 M +0:00
26 Barbora Zavřelová Němčice  Dlouhý okruh - 9 km Ženy 18 - 29 let Dlouhý okruh - 9 km 1992 F +0:00
27 Sylva Neradová Mozarťák  Dlouhý okruh - 9 km Ženy 18 - 29 let Dlouhý okruh - 9 km 2000 F +0:00
28 Martin Soukup Opolany  Dlouhý okruh - 9 km Muži 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1976 M +0:00
33 Martin Vacek   Dlouhý okruh - 9 km Muži 18 - 29 let Dlouhý okruh - 9 km 1993 M +0:00
35 Petr Žák RETIA  Dlouhý okruh - 9 km Muži 50 - 59 let Dlouhý okruh - 9 km 1964 M +0:00
37 Daniel Kubík BK Třeskoprsky  Dlouhý okruh - 9 km Muži 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1979 M +0:00
40 Jakub Svítil Hradec Králové  Dlouhý okruh - 9 km Muži 30 - 39 let Dlouhý okruh - 9 km 1983 M +0:00
41 Zuzana Havlíková Hradec Králové  Dlouhý okruh - 9 km Ženy 30 - 39 let Dlouhý okruh - 9 km 1981 F +0:00
43 Pavel Prchal GT Kolín  Dlouhý okruh - 9 km Muži 60 - 69 let Dlouhý okruh - 9 km 1959 M +0:00
44 Jiří Hofman ČS obec legoinářská  Dlouhý okruh - 9 km Muži 30 - 39 let Dlouhý okruh - 9 km 1987 M +0:00
45 Pavla Kholová Lázně Bohdaneč  Dlouhý okruh - 9 km Ženy 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1975 F +0:00
46 Dalibor Chocholouš Dubina Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km Muži 70 + Dlouhý okruh - 9 km 1946 M +0:00
47 Martin Kuba   Dlouhý okruh - 9 km Muži 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1972 M +0:00
49 Richard Koreček Nepasický Cyklo Team  Dlouhý okruh - 9 km Muži 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1976 M +0:00
50 Renata Rundová   Dlouhý okruh - 9 km Ženy 50 + Dlouhý okruh - 9 km 1966 F +0:00
54 Dalimil Klema Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km Muži 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1970 M +0:00
55 Jakub Mokříž   Dlouhý okruh - 9 km Muži 18 - 29 let Dlouhý okruh - 9 km 1991 M +0:00
58 Ladislav Pleskot Rosice nad Labem  Dlouhý okruh - 9 km Muži 60 - 69 let Dlouhý okruh - 9 km 1959 M +0:00
60 Ondřej Pleskot Czech Tri K. Team  Dlouhý okruh - 9 km Muži 30 - 39 let Dlouhý okruh - 9 km 1984 M +0:00
61 Kudraž Dimitro   Dlouhý okruh - 9 km Muži 18 - 29 let Dlouhý okruh - 9 km 1993 M +0:00
62 Adéla Václavská   Dlouhý okruh - 9 km Ženy 18 - 29 let Dlouhý okruh - 9 km 1992 F +0:00
63 Ivo Bureš   Dlouhý okruh - 9 km Muži 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1977 M +0:00
68 Jana Zavřelová Němčice  Dlouhý okruh - 9 km Ženy 50 + Dlouhý okruh - 9 km 1968 F +0:00
69 Miloš Konvalina   Dlouhý okruh - 9 km Muži 50 - 59 let Dlouhý okruh - 9 km 1963 M +0:00
70 Ladislav Šťastný SK Ráby  Dlouhý okruh - 9 km Muži 70 + Dlouhý okruh - 9 km 1946 M +0:00
72 Zdeněk Novotný TITAN Rehabilitace Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km Muži 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1972 M +0:00
73 Tomáš Ritter Run 4 Fun  Dlouhý okruh - 9 km Muži 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1973 M +0:00
75 Marian Khol Lázně Bohdaneč  Dlouhý okruh - 9 km Muži 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1975 M +0:00
76 Martin Štěpánek Podhořany  Dlouhý okruh - 9 km Muži 18 - 29 let Dlouhý okruh - 9 km 1993 M +0:00
79 Petr Pohanka Jídelna Pohanka  Dlouhý okruh - 9 km Muži 50 - 59 let Dlouhý okruh - 9 km 1965 M +0:00
80 Jíří Novotný UNO Srch  Dlouhý okruh - 9 km Muži 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1971 M +0:00
81 Antonín Malátek Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km Muži 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1977 M +0:00
83 Miroslav Voženílek Linde Material Handling  Dlouhý okruh - 9 km Muži 50 - 59 let Dlouhý okruh - 9 km 1969 M +0:00
84 Petr Duba RETIA  Dlouhý okruh - 9 km Muži 30 - 39 let Dlouhý okruh - 9 km 1987 M +0:00
88 Andrej Amelian   Dlouhý okruh - 9 km Muži 30 - 39 let Dlouhý okruh - 9 km 1989 M +0:00
89 Kamil Hudský Kajman Run  Dlouhý okruh - 9 km Muži 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1973 M +0:00
91 David Brzek RETIA  Dlouhý okruh - 9 km Muži 30 - 39 let Dlouhý okruh - 9 km 1989 M +0:00
94 Robert Ichman Hradec Králové  Dlouhý okruh - 9 km Muži 30 - 39 let Dlouhý okruh - 9 km 1985 M +0:00
96 Pavel Štys RETIA  Dlouhý okruh - 9 km Muži 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1978 M +0:00
97 Štěpán Froš OK Lokomotiva Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km Muži 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1973 M +0:00
99 Filip Danielka   Dlouhý okruh - 9 km Muži 18 - 29 let Dlouhý okruh - 9 km 1990 M +0:00
100 Hana Šternerová Hradec Králové  Dlouhý okruh - 9 km Ženy 50 + Dlouhý okruh - 9 km 1963 F +0:00
101 Tomáš Pinkas SK Eldis Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km Muži 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1977 M +0:00
102 David Klíma KIEKERT  Dlouhý okruh - 9 km Muži 30 - 39 let Dlouhý okruh - 9 km 1983 M +0:00
103 Tomáš Vít SCP Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km Muži 30 - 39 let Dlouhý okruh - 9 km 1983 M +0:00
104 Petr Nádhera Hradec Králové  Dlouhý okruh - 9 km Muži 50 - 59 let Dlouhý okruh - 9 km 1967 M +0:00
105 Hana Nádherová Hradec Králové  Dlouhý okruh - 9 km Ženy 50 + Dlouhý okruh - 9 km 1968 F +0:00
106 Lubomír Jirásko SK Srch  Dlouhý okruh - 9 km Muži 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1971 M +0:00
107 Jiří Hrubeš SK Srch  Dlouhý okruh - 9 km Muži 50 - 59 let Dlouhý okruh - 9 km 1968 M +0:00
108 Pawel Janas Polsko  Dlouhý okruh - 9 km Muži 18 - 29 let Dlouhý okruh - 9 km 1991 M +0:00
109 Jakub Houdek UPCE  Dlouhý okruh - 9 km Muži 18 - 29 let Dlouhý okruh - 9 km 1992 M +0:00
110 Jiří Doucha Hvězda Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km Muži 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1971 M +0:00
112 Filip Holík runveg.cz  Dlouhý okruh - 9 km Muži 30 - 39 let Dlouhý okruh - 9 km 1989 M +0:00
113 Lenka Lukošiková   Dlouhý okruh - 9 km Ženy 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1976 F +0:00
115 Lenka Nyčová   Dlouhý okruh - 9 km Ženy 30 - 39 let Dlouhý okruh - 9 km 1984 F +0:00
116 Tomáš Bárta Srch  Dlouhý okruh - 9 km Muži 30 - 39 let Dlouhý okruh - 9 km 1989 M +0:00
117 Lukáš Hrček   Dlouhý okruh - 9 km Muži 30 - 39 let Dlouhý okruh - 9 km 1981 M +0:00
118 Dima Rogovik Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km Muži 30 - 39 let Dlouhý okruh - 9 km 1984 M +0:00
119 Dita Doskočilová KIEKERT  Dlouhý okruh - 9 km Ženy 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1975 F +0:00
120 Petr Skalický Lanškroun  Dlouhý okruh - 9 km Muži 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1973 M +0:00
121 Norbert Klvaň Sokol Kolín  Dlouhý okruh - 9 km Muži 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1972 M +0:00
122 Petr Městecký Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km Muži 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1975 M +0:00
123 Marek Žabčík Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km Muži 30 - 39 let Dlouhý okruh - 9 km 1980 M +0:00
124 David Kratochvíl RETIA  Dlouhý okruh - 9 km Muži 18 - 29 let Dlouhý okruh - 9 km 1994 M +0:00
125 Radek Kučera   Dlouhý okruh - 9 km Muži 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1975 M +0:00
126 Jiří Bláhovec Lázně Bohdaneč  Dlouhý okruh - 9 km Muži 18 - 29 let Dlouhý okruh - 9 km 1992 M +0:00
127 Michal Sekyra běžíme.cz  Dlouhý okruh - 9 km Muži 18 - 29 let Dlouhý okruh - 9 km 1992 M +0:00
150 Radek Dvořák Hasiči Pardubice  Dlouhý okruh - 9 km Muži 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1974 M +0:00
111 Roman Šinkovský Gladiator Race  Dlouhý okruh - 9 km Muži 40 - 49 let Dlouhý okruh - 9 km 1976 M +0:00
114 Pavel Paul Hradec Králové  Dlouhý okruh - 9 km Muži 30 - 39 let Dlouhý okruh - 9 km 1986 M +0:00
1086 Marek Krutílek TT Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + 1965 M +0:00
1083 Tomáš Pohanka Jídelna Pohanka  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + 1988 M +0:00
1069 Petr Mužíček Bižuterie Jablonec  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + 1980 M +0:00
1000 Jan Tikal Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1987 M +2:00
1001 Martin Koblic PCE AVANTGARD  Krátký okruh - 4,5 km Žáci 6 - 10 let Krátký okruh - 4,5 km 2010 M +2:00
1002 Lucie Koblicová PCE AVANTGARD  Krátký okruh - 4,5 km Žákyně 11 - 14 let Krátký okruh - 4,5 km 2007 F +2:00
1003 Zdeněk Koblic PCE AVANTGARD  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1969 M +2:00
1004 Matyáš Fiala SK Ráby  Krátký okruh - 4,5 km Junioři 15 - 17 let Krátký okruh - 4,5 km 2003 M +2:00
1005 Ema Fialová SK Ráby  Krátký okruh - 4,5 km Žákyně 11 - 14 let Krátký okruh - 4,5 km 2005 F +2:00
1006 Michaela Křížová SK Ráby  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1974 F +2:00
1007 Vít Zavřel ml. AC Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Junioři 15 - 17 let Krátký okruh - 4,5 km 2003 M +2:00
1008 Roman Hlava Běháme v Holicích a okolí  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1978 M +2:00
1009 Matěj Kříž Czech Tri K. Team  Krátký okruh - 4,5 km Junioři 15 - 17 let Krátký okruh - 4,5 km 2003 M +2:00
1011 Zdeněk Roček   Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1958 M +2:00
1012 Michaela Pajorová Polabiny 3  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1986 F +2:00
1013 Lucie Tikalová Sezemice  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1982 F +2:00
1015 Kateřina Juklová Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1996 F +2:00
1016 Kateřina Kafková SDH Pokřikov  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 2001 F +2:00
1019 Jan Bača Czech Tri K. Team  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1976 M +2:00
1022 Matyáš Bača Czech Tri K. Team  Krátký okruh - 4,5 km Junioři 15 - 17 let Krátký okruh - 4,5 km 2004 M +2:00
1023 Jan Šenkýř SRTG Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1992 M +2:00
1024 Kateřina Majorová Mattoni FreeRun Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1987 F +2:00
1029 Iva Panchártková KIEKERT  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1994 F +2:00
1030 Ladislav Rybyšar KIEKERT  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1986 M +2:00
1031 Eliška Přichystalová   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1995 F +2:00
1032 Jakub Novák Přelouč  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1983 M +2:00
1033 Tomáš Ráliš Staré Hradiště  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1973 M +2:00
1034 Michaela Kmoníčková   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1998 F +2:00
1035 Ondřej Podzimek Farmáři  Krátký okruh - 4,5 km Žáci 6 - 10 let Krátký okruh - 4,5 km 2011 M +2:00
1036 Lukáš Podzimek Růžová prasátka  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km M +2:00
1040 Vlasta Huňáčková Prosetín  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 2001 F +2:00
1041 Petra Kučerová JRT Agi Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1985 F +2:00
1044 Marta Holická   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1975 F +2:00
1046 Štěpán Vinkler   Krátký okruh - 4,5 km Junioři 15 - 17 let Krátký okruh - 4,5 km 2004 M +2:00
1047 Adéla Hlaváčková Hvězda Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Žákyně 11 - 14 let Krátký okruh - 4,5 km 2006 F +2:00
1048 Martin Srdínko Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1981 M +2:00
1049 Simona Srdínková   Krátký okruh - 4,5 km Žákyně 6 - 10 let Krátký okruh - 4,5 km 2010 F +2:00
1052 Ladislav Šanda Chlumec nad Cidlinou  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1982 M +2:00
1054 Jan Bodnar   Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1989 M +2:00
1055 Tomáš Konečný SK Eldis Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1984 M +2:00
1056 Petra Štukovská ERA  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1988 F +2:00
1057 Diana Marková   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1993 F +2:00
1058 Jan Vašátko   Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1985 M +2:00
1059 Tereza Mukařovská Team C.P.A  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1996 F +2:00
1060 Martin Kršík   Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1988 M +2:00
1061 Jiří Pešek   Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1991 M +2:00
1062 Eliška Maixnerová Czech Tri K. Team  Krátký okruh - 4,5 km Juniorky 15 - 17 let Krátký okruh - 4,5 km 2004 F +2:00
1063 Tereza Puchernová Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Juniorky 15 - 17 let Krátký okruh - 4,5 km 2004 F +2:00
1064 Tomáš Nyč   Krátký okruh - 4,5 km Žáci 11 - 14 let Krátký okruh - 4,5 km 2008 M +2:00
1065 Viktor Hlava   Krátký okruh - 4,5 km Žáci 11 - 14 let Krátký okruh - 4,5 km 2008 M +2:00
1066 Radka Vohralíková   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1985 F +2:00
1067 Petra Křížková   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1979 F +2:00
1068 Igor Křížek   Krátký okruh - 4,5 km Žáci 11 - 14 let Krátký okruh - 4,5 km 2006 M +2:00
1070 Tereza Havelková   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1990 F +2:00
1071 Andrea Kleinová   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1994 F +2:00
1072 Radka Škodová   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1977 F +2:00
1073 Terezie Škodová   Krátký okruh - 4,5 km Juniorky 15 - 17 let Krátký okruh - 4,5 km 2004 F +2:00
1074 Nela Škodová   Krátký okruh - 4,5 km Žákyně 11 - 14 let Krátký okruh - 4,5 km 2007 F +2:00
1075 Marie Zdeňková   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1971 F +2:00
1076 Jan Kroupa OK Lokomotiva Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1981 M +2:00
1077 David Havlíček   Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1989 M +2:00
1078 Matyáš Kroupa OK Lokomotiva Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Žáci 6 - 10 let Krátký okruh - 4,5 km 2009 M +2:00
1079 Max Bureš   Krátký okruh - 4,5 km Žáci 6 - 10 let Krátký okruh - 4,5 km 2009 M +2:00
1080 Leona Blažková   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1980 F +2:00
1081 Oliver Bureš   Krátký okruh - 4,5 km Žáci 11 - 14 let Krátký okruh - 4,5 km 2007 M +2:00
1082 Patrik Blažek   Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1999 M +2:00
1084 Kateřina Janáčková KIEKERT  Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1975 F +2:00
1085 Tomáš Janáček TOM Team  Krátký okruh - 4,5 km Žáci 6 - 10 let Krátký okruh - 4,5 km 2011 M +2:00
1087 Ondřej Sluka   Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1993 M +2:00
1088 Josef Krátký Hvězda Pardubice  Krátký okruh - 4,5 km Muži 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1965 M +2:00
1089 Irča Netolická   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1989 F +2:00
1123 Milada Dohnalová   Krátký okruh - 4,5 km Ženy 18 + Krátký okruh - 4,5 km 1974 F +2:00