197 |
Andrew POTYK
Spokane Nordic - Spokane, WA |
10K
|
U18 Male |
U18 - masters Male
|
16 |
M |
11:05:00 |
198 |
Blakely BROWNE
LWSC - Leavenworth, WA |
10K
|
U18 Male |
U18 - masters Male
|
17 |
M |
11:05:00 |
199 |
Casey SHANNON
MBSEF - Bend, OR |
10K
|
U18 Male |
U18 - masters Male
|
17 |
M |
11:05:00 |
200 |
Daniel KORUS
Spokane Nordic - Spokane, WA |
10K
|
U18 Male |
U18 - masters Male
|
16 |
M |
11:05:00 |
201 |
Dillon MONTGOMERY
The Bush School Blazers - Kenmore, WA |
10K
|
U18 Male |
U18 - masters Male
|
17 |
M |
11:05:00 |
202 |
ERIK PHILIPSON
The Bush School - Seattle, WA |
10K
|
U18 Male |
U18 - masters Male
|
16 |
M |
11:05:00 |
203 |
Geza SUKOVATY
Methow Valley Nordic - Winthrop, WA |
10K
|
U18 Male |
U18 - masters Male
|
16 |
M |
11:05:00 |
204 |
Ian MCCARTHY
Spokane Nordic - Spokane, WA |
10K
|
U18 Male |
U18 - masters Male
|
16 |
M |
11:05:00 |
205 |
Joel POTYK
Spokane Nordic - Spokane, WA |
10K
|
U18 Male |
U18 - masters Male
|
16 |
M |
11:05:00 |
206 |
Juho MUHONEN
Teacup Lake Nordic - White Salmon, WA |
10K
|
U18 Male |
U18 - masters Male
|
17 |
M |
11:05:00 |
207 |
Liam SCHAAF
Spokane Nordic - Spokane, WA |
10K
|
U18 Male |
U18 - masters Male
|
16 |
M |
11:05:00 |
208 |
Nathan WELLS
Leavenworth - Leavenworth, WA |
10K
|
U18 Male |
U18 - masters Male
|
16 |
M |
11:05:00 |
209 |
Nils ENGBERSEN
Teacup Lake Nordic - Hood River, OR |
10K
|
U18 Male |
U18 - masters Male
|
16 |
M |
11:05:00 |
210 |
Paul EVERETT
Methow Valley Nordic Team - Tacoma, WA |
10K
|
U18 Male |
U18 - masters Male
|
17 |
M |
11:05:00 |
211 |
Ruben CASTREN
North Shore Nordic - Kalispell, MT |
10K
|
U18 Male |
U18 - masters Male
|
17 |
M |
11:05:00 |
212 |
Sam WILEY
Teacup Lake Nordic - Mt. Hood, OR |
10K
|
U18 Male |
U18 - masters Male
|
17 |
M |
11:05:00 |
213 |
Teddy WIDMER
Bend Endurance Academy - Bend, OR |
10K
|
U18 Male |
U18 - masters Male
|
17 |
M |
11:05:00 |
214 |
Zeb MILLSLAGLE
MBSEF - Bend, OR |
10K
|
U18 Male |
U18 - masters Male
|
16 |
M |
11:05:00 |
221 |
Alec WILTZ
MBSEF - Bend, OR |
10K
|
U20 Male |
U18 - masters Male
|
19 |
M |
11:05:00 |
222 |
Colin MCCARTHY
Whitman Ski Club - Spokane, WA |
10K
|
U20 Male |
U18 - masters Male
|
18 |
M |
11:05:00 |
224 |
Jake HARROP
MVNT - Winthrop, WA |
10K
|
U20 Male |
U18 - masters Male
|
18 |
M |
11:05:00 |
225 |
Oliver ISIK
The Bush School - Seattle, WA |
10K
|
U20 Male |
U18 - masters Male
|
18 |
M |
11:05:00 |
226 |
Ryan ST CLAIR
Bend Endurance Academy - Bend, OR |
10K
|
U20 Male |
U18 - masters Male
|
19 |
M |
11:05:00 |
227 |
Skyler KENNA
MBSEF - Bend, OR |
10K
|
U20 Male |
U18 - masters Male
|
18 |
M |
11:05:00 |
228 |
Nolan KING
MBSEF - Bend, OR |
10K
|
U23 Male |
U18 - masters Male
|
20 |
M |
11:05:00 |
229 |
Jeff HASHIMOTO
Kongsbergers - Ellensburg, WA |
10K
|
M3/4 Male |
U18 - masters Male
|
42 |
M |
11:05:00 |
230 |
JEFFREY BORG
Snoqualmie Nordic - NEWCASTLE, WA |
10K
|
M3/4 Male |
U18 - masters Male
|
44 |
M |
11:05:00 |
231 |
Rune HARKESTAD
Kongsbergers - Bellevue, WA |
10K
|
M3/4 Male |
U18 - masters Male
|
49 |
M |
11:05:00 |
232 |
Stephen GIBSON
None - Bainbridge Island, WA |
10K
|
M3/4 Male |
U18 - masters Male
|
49 |
M |
11:05:00 |
233 |
Bert PSCHUNDER
None - Redmond, WA |
10K
|
M5/6 Male |
U18 - masters Male
|
58 |
M |
11:05:00 |
234 |
Jeff MCGREW
Kongsberger - Woodinville, WA |
10K
|
M5/6 Male |
U18 - masters Male
|
54 |
M |
11:05:00 |
235 |
Jeffery CLARKE
Kongsberger - Wenatchee, WA |
10K
|
M5/6 Male |
U18 - masters Male
|
58 |
M |
11:05:00 |
236 |
Tim BURNHAM
LWSC - Cashmere, WA |
10K
|
M5/6 Male |
U18 - masters Male
|
54 |
M |
11:05:00 |
237 |
Vesa SUOMALAINEN
Team Webscorer - Woodinville, WA |
10K
|
M5/6 Male |
U18 - masters Male
|
51 |
M |
11:05:00 |
238 |
Duncan MCFADDEN
The Bush School - Seattle, WA |
10K
|
U20 Male |
U18 - masters Male
|
18 |
M |
11:05:00 |