Two Tunnels 10km - 3rd March 2019

Sunday, March 3, 2019 10:38 (GMT+0) - Start list

Race info
Sport: Running - trail
Location: Bath, United Kingdom
Start type: Interval wave start
Wave grouping: Custom
Racers: 1143
Updated: Friday, March 8, 2019 18:23 (GMT+0)
Organized by: Relish The Great Outdoors Ltd
Race website: www.RelishRunningRaces.com

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Page / 2
Racers per page:
Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Gender Start time
1049 Josh Arnold   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1117 Andy Baker   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1121 William Baldwin-Cantello   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1136 Michael Ball   Male (40-49) Wave 4 M 0:00
1142 Jamal Banjar   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1143 Ian Barakchizadeh   Male (40-49) Wave 4 M 0:00
1146 William Baxter   Male (50-59) Wave 4 M 0:00
1162 Ryan Benee   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1210 Jake Bevan   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1231 Martyn Bowden   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1250 Chris Burgess   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1251 Dean Butler Somer AC  Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1282 Philip Coupland   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1307 Steve Dando   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1337 James Dudden   Male (40-49) Wave 4 M 0:00
1338 Ian Dunning Team bath  Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1339 Tim Durant Gosport Road Runners  Male (50-59) Wave 4 M 0:00
1340 Paul Eldridge   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1343 Michael Farley   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1344 mark fenton   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1345 Tom Gillard   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1346 Rikki Gulis   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1348 Mark Hewett   Male (40-49) Wave 4 M 0:00
1349 Charlie Hewitt   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1351 Greg Hilditch   Male (40-49) Wave 4 M 0:00
1352 Tom Hill   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1353 KEVIN HILLARD   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1354 Stephen Holdcroft Dudley Kingswinford  Male (40-49) Wave 4 M 0:00
1355 Thomas Howley   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1356 Matt Hurshman   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1359 Gareth Hutchings   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1360 Andrew Irish   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1361 Nigel Jackson   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1364 Simon Jones   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1366 Sean Kingsbury   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1367 Costas Kkolos   Male (50-59) Wave 4 M 0:00
1368 Barry Knowles   Male (50-59) Wave 4 M 0:00
1369 Rob Lawrence Team Bath Athletic Club  Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1372 Rob Luckwell   Male (40-49) Wave 4 M 0:00
1373 Guy Madgwick   Male (50-59) Wave 4 M 0:00
1375 Kev Manning   Male (40-49) Wave 4 M 0:00
1376 Jamie Martin   Male (40-49) Wave 4 M 0:00
1377 Michael Martin   Male (40-49) Wave 4 M 0:00
1378 Harry Matuszewicz-Milne   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1380 Stephen McBride   Male (40-49) Wave 4 M 0:00
1381 Andy McSweeney   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1382 Brian Moore Witney Road Runners  Male (50-59) Wave 4 M 0:00
1385 Dave Mountford   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1386 MARK MULLAN   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1390 Kenneth Wayne Oliver Islwyn running club  Male (50-59) Wave 4 M 0:00
1391 Josh Patton   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1392 Sam Perry Somer AC  Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1394 James Price   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1395 Chris Purdom   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1396 Brandon Quentin-Hicks Mikeller Running Club  Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1398 Daniel Sandford   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1399 David shattock Southville Running Club  Male (50-59) Wave 4 M 0:00
1400 Pete Stacey Weston Athletic Club  Male (60+) Wave 4 M 0:00
1401 Neal Storey   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1402 Stephen Taylor   Male (60+) Wave 4 M 0:00
1406 David Unsworth Southville Running Club  Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1407 James Vidler Wye valley Runners  Male (50-59) Wave 4 M 0:00
1410 Adam Weaver   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1412 Aidan Whitaker   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1413 Alexander Whiting Winchester & District AC  Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1414 Jez Williams   Male (40-49) Wave 4 M 0:00
1417 Garfield Kennedy Collett Park Dark Runners  Male (60+) Wave 4 M 0:00
1418 Simon Hartle   Male (50-59) Wave 4 M 0:00
1420 Marcin Ozuba Westfield TT  Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1421 Andrew Murray Bad Tri  Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1424 Tom Rogers   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1425 Callum White   Junior Male (U20) Wave 4 M 0:00
1426 Phil Stevens   Male (50-59) Wave 4 M 0:00
1427 Tom Burrows   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1428 Ian Goodband   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1430 Stephen Baird   Male (40-49) Wave 4 M 0:00
1431 Tom Barratt   Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1432 Richard Riley Frome RC  Male (50-59) Wave 4 M 0:00
1435 Ian Henley Portishead RC  Male (40-49) Wave 4 M 0:00
1439 Michael Inglis Vegan Runners  Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1440 Jack Wride Great Western Runners  Male (20-39) Wave 4 M 0:00
1446 Not Used Great Western Runners  Male (20-39) Wave 4 M 0:00
5074 Andrew Abbott   Male (50-59) Wave 5 M 10:00
5118 John Abbott   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5202 Rob Alderman   Male (40-49) Wave 5 M 10:00
5203 Mario Amaral   Male (40-49) Wave 5 M 10:00
5205 Liam Baker   Male (40-49) Wave 5 M 10:00
5212 Joshua Beagle   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5229 Rich Bracken   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5242 Alex Bretherton   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5246 Christopher Brolan   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5261 William Brooks Running for Time  Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5262 Jon Brooks   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5266 Simon Clements   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5267 Michael Conland   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5268 Robert Cornock   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5272 Adrian Crawford   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5274 Neil Cumming   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5275 Dominic Curnock   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5276 Joe Curtis   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5277 Owen Davies   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5279 adrian dixon   Male (40-49) Wave 5 M 10:00
5280 Matt Dudley   Male (40-49) Wave 5 M 10:00
5281 Lee Eborall   Male (40-49) Wave 5 M 10:00
5283 Toby Evans Stubbington Green Runners  Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5284 Oliver Feldwick   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5285 Jimmy Flynn   Male (50-59) Wave 5 M 10:00
5289 Neil Germain   Male (50-59) Wave 5 M 10:00
5291 Craig Graham   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5292 Jeff Graham   Male (60+) Wave 5 M 10:00
5294 David Guest GoodGym Race Team  Male (50-59) Wave 5 M 10:00
5296 Daniel Harvey   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5297 Mark Hughes   Male (40-49) Wave 5 M 10:00
5298 Charles Jenkins Devizes Running Club  Male (50-59) Wave 5 M 10:00
5299 Les Jones   Male (60+) Wave 5 M 10:00
5301 Isaac Joy   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5302 Nathaniel Kelly   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5303 Dan Knight   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5305 Darren Lambert   Male (40-49) Wave 5 M 10:00
5306 Matthew Lenton   Male (40-49) Wave 5 M 10:00
5307 Joseph Llewellyn   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5308 John Lloyd Brackla Harriers  Male (50-59) Wave 5 M 10:00
5309 Bruce Lockyer Frome Running Club  Male (50-59) Wave 5 M 10:00
5310 Jake Loud   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5311 Ross Luxton   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5312 John Macmillan   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5313 Ed McClements   Male (40-49) Wave 5 M 10:00
5314 Tom Moore   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5315 chris Nicholls Tewkesbury Running club  Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5316 Aaron Northeast   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5318 Cliff Odgers   Male (50-59) Wave 5 M 10:00
5319 Neil Palmer   Male (40-49) Wave 5 M 10:00
5323 Lee Price   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5329 dave salt   Male (50-59) Wave 5 M 10:00
5330 Henry Sharpe   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5331 Jack Shone   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5332 Keiron Skillett   Male (40-49) Wave 5 M 10:00
5333 Darren Smith   Male (40-49) Wave 5 M 10:00
5335 Lewis Smith   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5337 Richard Stockham   Male (60+) Wave 5 M 10:00
5338 Luke Sword Lions  Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5340 Paul Thomlinson   Male (40-49) Wave 5 M 10:00
5343 Ian Walters   Male (40-49) Wave 5 M 10:00
5344 Joel Wareing   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5346 Steve Webster   Male (40-49) Wave 5 M 10:00
5347 Christopher Wheeler Stubbington Green Runners  Male (20-39) Wave 5 M 10:00
5350 Alex Williams   Male (20-39) Wave 5 M 10:00
289 Rob Abraham   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
297 Paul Bailey   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
342 Alan Baker   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
346 Richard Beech Brackla Harriers  Male (50-59) Wave 6 M 20:00
348 Thomas Bond   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
352 Spencer Box   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
353 Will Bray Team Bath Athletic Club  Male (20-39) Wave 6 M 20:00
354 David Buck   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
355 MICHAEL BURKE Haywards Heath Harriers  Male (40-49) Wave 6 M 20:00
356 Jonathan Burrows   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
357 Andrew Bushell   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
360 Andy Carr   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
361 Chip Chapman   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
370 Robert Clacey   Male (60+) Wave 6 M 20:00
374 Martin Clayton   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
375 adam commons   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
380 Philip Coote   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
382 Alan Cox   Male (60+) Wave 6 M 20:00
391 Ian Cox   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
392 Gary Crouch   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
396 David Cuthbertson   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
397 Neil Cutler Slinn Allstars  Male (50-59) Wave 6 M 20:00
398 David Davies   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
400 Martin Dixon   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
482 Adrian Eeles Dacorum & Tring AC  Male (40-49) Wave 6 M 20:00
504 Paul Everett   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
512 Andy Fisher Brackla Harriers  Male (50-59) Wave 6 M 20:00
517 James Flynn   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
521 Nick Furlow Bromsgrove and Redditch  Male (20-39) Wave 6 M 20:00
522 Will Garner   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
527 Ben Gordon   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
533 Dan Gordon   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
539 David Green   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
547 Mark Gresswell   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
548 Jamie Grier   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
550 Andrew Griffiths   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
562 Jacob Griffiths Brackla Harriers  Junior Male (U20) Wave 6 M 20:00
563 Keith Grimshaw   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
566 Steven Haines   Male (60+) Wave 6 M 20:00
571 Andrew Hardie   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
572 David Harte Bournville Harriers  Male (50-59) Wave 6 M 20:00
584 Terry Hendry   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
590 Jim Herriot   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
598 Dave Horne   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
599 Ian Howard   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
602 Simon Jell Swindon Harriers  Male (20-39) Wave 6 M 20:00
608 Ruben Jimenez   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
613 Chris Jones   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
614 Andy Joyce   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
615 Tom Lacey   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
617 Nick Lawrance Southville Running Club  Male (20-39) Wave 6 M 20:00
618 Jonathan Leng   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
619 Jonathan Leng Southville Running Club  Male (20-39) Wave 6 M 20:00
622 George Lowe   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
623 James Lucas Portishead Running Club  Male (40-49) Wave 6 M 20:00
624 Stephen Lucas   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
626 Marc Lyons   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
628 David Maguire   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
632 Ross McIlvanney   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
633 colin mcqueen Brackla Harriers  Male (50-59) Wave 6 M 20:00
634 sean medlin   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
635 Benji Miles   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
637 Andres Moriarty   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
640 Garry Platten   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
641 Mark Powell Chippenham Harriers  Male (50-59) Wave 6 M 20:00
642 Adam Powell Chippenham Harriers  Junior Male (U20) Wave 6 M 20:00
644 Paul Reddaway   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
645 Michael Reeves   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
647 Kevin Richardson   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
648 Jonathan Richardson   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
649 Aaron Rogers Lordshill Road Runners  Male (20-39) Wave 6 M 20:00
651 Andy Sambidge Corsham Running Club  Male (50-59) Wave 6 M 20:00
652 Jason Savin   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
653 Matt Scott   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
654 Jude Scott   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
657 Andrew Sharratt Avon Valley Runners  Male (60+) Wave 6 M 20:00
660 Michael Sims   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
661 Thomas Skelhon   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
663 Jason smallman   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
665 Andrew Snell   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
667 Mark Sprigings Dursley Running club  Male (20-39) Wave 6 M 20:00
669 Connor Sullivan   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
670 James Tarling   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
671 Gareth Taylor Brackla Harriers  Male (20-39) Wave 6 M 20:00
672 christopher Taylor   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
673 Rory Thomas   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
674 Andrew Till   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
675 Ollie Toogood   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
676 Callum TOWNSEND   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
678 Carl Tucker   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
679 Michael Usher   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
680 VICTOR VALERON   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
681 Dominic Vickers   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
682 Steve Webster   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
683 Daniel Zambartas   Junior Male (U20) Wave 6 M 20:00
684 spare spare   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
685 spare spare   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
686 spare spare   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
698 spare spare   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
700 spare spare   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
711 spare spare   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
712 spare spare   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
713 spare spare   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
Page / 2
Racers per page: