MS XC 7th-8th Boys 2018

Tuesday, October 2, 2018 4:59 PM (GMT-7) - Start list

Race info
Sport: Running - cross-country
Location: Sisters, OR, United States
Start type: Mass start
Racers: 68
Updated: Tuesday, October 2, 2018 5:38 PM (GMT-7)

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

MS XC 7th-8th Boys 2018

  • Start list
Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Age Gender Start time
1 Wilson Faust Realms - relm  Boys 7th - 8th Grade M 16:59:58
1021 Noah Roth North Lake  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1024 Brian Cruz Obsidian  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1025 Lucas Killingbeck Obsidian  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1026 Caleb Kneeland Obsidian  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1027 Owen Mierjeski Obsidian  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1029 Ryder Yozamp Obsidian  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1030 Thomas Anderson Pilot Butte  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1031 Elijah Clason Pilot Butte  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1032 Joshua Coetzee Pilot Butte  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1033 Luke Davis Pilot Butte  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1034 Gavin Donnally Pilot Butte  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1035 Austin Franklin Pilot Butte  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1036 Waylon Humphreys Pilot Butte  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1037 Carson Karpstein Pilot Butte  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1038 Vansh Kumar Pilot Butte  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1041 Finn Schuller Pilot Butte  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1043 Aiden Speyer Pilot Butte  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1044 Arthur Stolting Pilot Butte  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1045 Spencer Arney Realms  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1046 Nolan Blackmore Realms  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1047 Etan Bravard Realms  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1048 Will Chiapetta Realms  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1049 Soren Chopra Realms  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1050 Milo Collins Realms  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1051 Marley Foster-Wexler Realms  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1052 Jase Gregory Realms  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1053 Carson Hoengarten Realms  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1054 Garrett Hoengarten Realms  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1055 Jazz Honaker Realms  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1056 Riker Julian Realms  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1057 Josh Kadoch Realms  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1058 Soli Lachman Realms  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1059 Finley Lickwar Realms  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1061 Quentin Neubauer Realms  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1062 Ethan Potts Realms  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1063 Quinn Richards Realms  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1064 Kellen Sternberger Realms  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1065 Bryce White Realms  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1066 Drew White Realms  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1067 Owen White Realms  Boys 7th - 8th Grade 6 M 16:59:58
1068 Blake Worbes Realms  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1069 Ryan Kissinger Sisters  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1070 Philip Komar Sisters  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1071 Bryant Leaver Sisters  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1072 Grey Louvar Sisters  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1073 Taine Martin Sisters  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1074 Parker Miller Sisters  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1075 Eli Palanuk Sisters  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1076 Gus Patton Sisters  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1077 Kyle Pilarski Sisters  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1078 Matthew Riehle Sisters  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1079 Clement Link St Francis  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1080 Paul Maskill St Francis  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1081 Graff Ben Terrebonne  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1082 Asa Messner Terrebonne  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1083 Josiah Singleton Terrebonne  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1084 Josh Brandon Three Rivers  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1085 Hadley Charles Three Rivers  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1086 Kaden Isola Three Rivers  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1087 Josh Mann Three Rivers  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1088 Geiner Mercado Trinity Lutheran  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1089 Wynter Barlow Westside Village Magnet  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1090 Ty Bueker Westside Village Magnet  Boys 7th - 8th Grade 7 M 16:59:58
1091 Nick Jacobsen Westside Village Magnet  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1092 Caleb Krause Westside Village Magnet  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1093 Kaden Moore Westside Village Magnet  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58
1094 Landen Osher Westside Village Magnet  Boys 7th - 8th Grade 8 M 16:59:58