Protime 10 Mijl van Wommelgem 2018

Sunday, March 18, 2018 14:00 (GMT+1) - Start list

Race info
Sport: Running
Location: Wommelgem, Belgium
Start type: Mass start
Racers: 199
Updated: Saturday, May 5, 2018 23:06 (GMT+1)
Organized by: Wommelgem Endurance
Race website: www.wommelgemendurance.be

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Age Start time
695 Christoph Dochy Schoten  16 SEN-man 31 14:00:00
759 Kevin Kennis borgerhout - AA  16 SEN-man 27 14:00:00
777 Erik Caluwaerts Lier  16 VET-man 42 14:00:00
790 Joost Theuwissen Berchem - ABES  16 VET-man 46 14:00:00
361 Gerrit Tierens Willebroek  16 SEN-man 44 14:00:00
689 Tony De Groot Boxtel - Marvel  16 VET-man 45 14:00:00
682 Matthias Van Keer Stabroek - ACSS  16 SEN-man 23 14:00:00
407 Niels Mesens Gierle  16 SEN-man 32 14:00:00
787 Gert Mertens Schoten  16 VET-man 54 14:00:00
754 Eddy Merckx Berchem - AUKA  16 VET-man 49 14:00:00
802 Nico Van Camp Boechout  16 VET-man 44 14:00:00
412 Joren Leysen Lichtaart  16 SEN-man 26 14:00:00
774 Jamal Zriouil Mol  16 SEN-man 38 14:00:00
416 Johan Van Looy Brasschaat - AC break  16 VET-man 43 14:00:00
782 Glenn Van Hoogten Ekeren  16 VET-man 40 14:00:00
410 Alenxander Appers turnhout  16 SEN-man 36 14:00:00
671 Mark Van Gorp Vremde - Wommelgem Endurance  16 VET-man 44 14:00:00
402 Tim Rombauts Schoten - SAV  16 SEN-man 39 14:00:00
786 Jasper Willemen Deurne  16 SEN-man 33 14:00:00
641 Joris Deboel Wommelgem - WAV  16 VET-man 40 14:00:00
718 Kevin Bortels Herentals  16 SEN-man 38 14:00:00
627 Dario Verdonck Kapellen - Trinity  16 SEN-man 22 14:00:00
646 Benjamin Tuffin Nijlen - OLSE  16 VET-man 41 14:00:00
766 Koen Buyens Boechout - SGOLA  16 VET-man 51 14:00:00
709 Dries De Clercq Deurne  16 SEN-man 18 14:00:00
721 Christian Met Wommelgem  16 VET-man 59 14:00:00
405 Tom Van De Sande turnhout - WCOM  16 VET-man 42 14:00:00
423 Olivier Nizet Deurne  16 VET-man 45 14:00:00
803 Siemen Van Camp Boechout  16 SEN-man 17 14:00:00
693 Elke Beerlings Wommelgem - Antwerp Athletics  16 SEN-vrouw 34 14:00:00
430 Dieter Van Den Buys Wuustwezel  16 SEN-man 30 14:00:00
798 Winston Franssen Zoersel  16 SEN-man 33 14:00:00
652 Lesley Driesen Deurne  16 SEN-man 32 14:00:00
608 Peter Destoop Deurne  16 VET-man 46 14:00:00
713 Stef Stroeckx Wommelgem  16 SEN-man 27 14:00:00
649 Martijn Roelen Berchem - BVAC  16 SEN-man 27 14:00:00
408 Stephan Weemaes Merksem - atriac  16 SEN-man 30 14:00:00
758 Julie Eysackers Hoevenen  16 SEN-vrouw 27 14:00:00
742 Filip Op De Beeck Deurne - Antwerp Athletics  16 VET-man 46 14:00:00
660 Jasper Wouters Antwerpen  16 SEN-man 31 14:00:00
788 Siebe De Winter Brasschaat  16 SEN-man 22 14:00:00
775 Guy De Jonghe ST Lenaarts  16 VET-man 52 14:00:00
807 Jan Delobel Essen - ESAK  16 VET-man 40 14:00:00
672 Filip Van Gorp Schilde - FM team  16 VET-man 49 14:00:00
811 Tessa Van Goethem Kessel  16 SEN-vrouw 33 14:00:00
812 Stijn Gysels Oelegem  16 VET-man 42 14:00:00
697 Jonas Van Thillo Kortrijk  16 SEN-man 28 14:00:00
685 Pieter Wijgers Schilde - Triatlonclub brasschaat  16 SEN-man 22 14:00:00
435 Mar De Kaey Oelegem  16 VET-man 55 14:00:00
432 Raf Daems Lier  16 SEN-man 38 14:00:00
716 Benny Torfs itegem - berglopers  16 VET-man 48 14:00:00
741 Kris Vekemans s-Gravenwezel  16 VET-man 54 14:00:00
427 Marc Peer Wijnegem  16 VET-man 58 14:00:00
806 Sam Goevaerts Schelle  16 SEN-man 31 14:00:00
698 Arne De Moor Zoersel  16 SEN-man 19 14:00:00
691 Johan Van Looy Brasschaat - AC break  16 VET-man 43 14:00:00
736 Cerpentier Micheline Deurne  16 VET-vrouw 41 14:00:00
659 Kassem El Marchouhi Wilrijk  16 SEN-man 35 14:00:00
643 Roby Schoenmaekers Wilrijk - avi*atriac  16 SEN-man 22 14:00:00
796 Tonny Van Aertselaere Melsele  16 SEN-man 35 14:00:00
744 Olivier Langelez Perwez - CS Dyle  16 VET-man 43 14:00:00
658 Wouter Gehre borgerhout  16 VET-man 49 14:00:00
720 Yenthe Marien s-Gravenwezel - kape  16 SEN-man 17 14:00:00
804 Mark Daems Schoten - SAV  16 VET-man 55 14:00:00
640 Veerle Maréchal Wijnegem - AC Lierse  16 VET-vrouw 58 14:00:00
677 Siebren Maenhout Berchem  16 SEN-man 23 14:00:00
785 Joke Vriens Berchem  16 SEN-vrouw 32 14:00:00
633 Wim Smet Ranst  16 VET-man 47 14:00:00
406 Erik De Kort turnhout  16 VET-man 54 14:00:00
428 Niels Blommaert Antwerpen  16 SEN-man 29 14:00:00
636 Bruno Van Lierde Merksem - Antwerp Athletics  16 VET-man 56 14:00:00
440 Anneke Zajtmann Boechout  16 SEN-vrouw 37 14:00:00
738 Benjamin Neyens Wilrijk - atriac  16 SEN-man 37 14:00:00
737 Kevin Joosens s-Gravenwezel  16 SEN-man 33 14:00:00
814 Werner Hattas Wommelgem  16 VET-man 58 14:00:00
663 Bram Blomme Halle  16 SEN-man 35 14:00:00
740 Luc Loux Merksem  16 VET-man 55 14:00:00
780 Wim Luyckx Antwerpen  16 VET-man 55 14:00:00
404 Jan Hens Malle - WCOM  16 SEN-man 37 14:00:00
784 Britt Luyten Brasschaat  16 SEN-vrouw 34 14:00:00
781 Dirk Vermeylen Ekeren - OLSE  16 VET-man 55 14:00:00
676 Hans Haagdorens Wommelgem  16 VET-man 40 14:00:00
792 Karl Daelemans itegem  16 SEN-man 39 14:00:00
793 Luc Thorn Burcht  16 VET-man 51 14:00:00
794 Sonja Kerremans Burcht  16 VET-vrouw 49 14:00:00
712 Henri Stienen Mortsel  16 VET-man 48 14:00:00
800 Jorn Nagels Putte  16 VET-man 43 14:00:00
797 Wouter Vermonden Malle  16 SEN-man 31 14:00:00
757 Marc Slachmuylders Hemiksem  16 VET-man 54 14:00:00
669 Eddy De Vos Berchem  16 VET-man 47 14:00:00
746 Els De Schrijver Antwerpen  16 VET-vrouw 46 14:00:00
805 Michael Meyens Lint  16 VET-man 43 14:00:00
719 Koen Marien s-Gravenwezel  16 VET-man 46 14:00:00
670 Sylvie Michiels Vremde  16 VET-man 42 14:00:00
773 Tine Poppe Lokeren  16 SEN-vrouw 27 14:00:00
654 Philip Struyf Deurne  16 SEN-man 36 14:00:00
768 Dirk Van Geel Schoten  16 VET-man 50 14:00:00
735 Anneleen Delva Wijnegem - Wijnegemzen  16 VET-vrouw 40 14:00:00
437 Marianne Mossont Vilvoorde  16 SEN-vrouw 34 14:00:00
686 Raf Ribbens Kalmthout  16 VET-man 58 14:00:00
438 Hans Verschaeren Boechout  16 VET-man 41 14:00:00
681 Luc Van Der Welk Schoten - OLSE  16 VET-man 64 14:00:00
815 Luc Moerkerke borgerhout  16 SEN-man 28 14:00:00
655 Kevin Coomans Antwerpen  16 VET-man 41 14:00:00
769 Filip Van Ossel Wommelgem  16 VET-man 40 14:00:00
409 Kris Haentjens Berchem  16 VET-man 62 14:00:00
771 Paul-Andre Torrille Schoten  16 VET-man 57 14:00:00
694 Kris Van Tongerloo Noorderwijk  16 VET-man 49 14:00:00
690 Joy Keersmaekers Merksem - OLSE  16 VET-vrouw 43 14:00:00
439 Yves Smets Poederlee  16 VET-man 40 14:00:00
683 Bart Wildiers Walem - AC Duffel  16 SEN-man 30 14:00:00
657 Andre Schrans Ekeren - OLSE  16 VET-man 63 14:00:00
819 Nico Collart Wommelgem  16 VET-man 41 14:00:00
631 Kevin Cuyvers Wommelgem  16 SEN-man 34 14:00:00
789 Rudi Benory Antwerpen  16 VET-man 58 14:00:00
696 Carlo Cervetti borgerhout - Antwerp Athletics  16 VET-man 63 14:00:00
667 Björn Asselberghs Sint-katelijne-waver  16 SEN-man 38 14:00:00
666 Jordi Struys Deurne  16 SEN-man 37 14:00:00
429 Dirk Meelberghs Deurne  16 VET-man 48 14:00:00
624 Jef Van Oers Essen  16 VET-man 53 14:00:00
767 Ivan Mostien Antwerpen  16 VET-man 45 14:00:00
617 Bart Goetschalckx Wommelgem  16 VET-man 41 14:00:00
763 Bram Janssen Deurne - Brabo  16 VET-man 40 14:00:00
413 Koen Robberechts Borsbeek  16 VET-man 42 14:00:00
653 Raf Van Linden Borsbeek  16 VET-man 45 14:00:00
776 Werner Eriksson Edegem - WE  16 VET-man 63 14:00:00
779 Pascal Renard Herentals  16 VET-man 50 14:00:00
620 Bart De Graef Niel  16 SEN-man 39 14:00:00
668 Xandra Van Den Bergh Deurne - Antwerp Athletics  16 VET-vrouw 47 14:00:00
664 Sandra Colbrant Wommelgem  16 VET-vrouw 45 14:00:00
401 Anna Oikonomi Wijnegem  16 SEN-vrouw 33 14:00:00
760 Jozef Tourne Schoten - SAV  16 VET-man 45 14:00:00
415 Saluador Neyens Merksem  16 VET-man 49 14:00:00
647 Bruno Hautekiet Borsbeek - loopgroep Borsbeek  16 VET-man 60 14:00:00
639 Elke Mertens Wommelgem  16 VET-vrouw 45 14:00:00
688 Luc Devocht Wommelgem - Antwerp Athletics  16 VET-man 58 14:00:00
662 Ann Clé Wommelgem - Antwerp Athletics  16 VET-vrouw 55 14:00:00
801 Lars Truyens Berchem  16 SEN-man 29 14:00:00
414 Geert Roosen Zepperen  16 VET-man 40 14:00:00
635 Frank Van Wetter Deurne - Wommelgem Endurance  16 VET-man 63 14:00:00
820 Toon Mortelmans Borsbeek  16 SEN-man 39 14:00:00
433 Tinka Peeters Vorselaar  16 SEN-vrouw 35 14:00:00
770 Heiki Van Uytven Lier - AC Lierse  16 SEN-man 38 14:00:00
434 Roxanne Van Rompaey Vorselaar  16 SEN-vrouw 35 14:00:00
809 Annick Nees Wommelgem - FM team  16 SEN-vrouw 39 14:00:00
808 Wendy Vandenbossche Ranst  16 SEN-vrouw 32 14:00:00
762 Ludo Maes Deurne  16 VET-man 61 14:00:00
673 Denis Kismann Deurne - Wijnegemzen  16 VET-man 44 14:00:00
684 Pascal Van Den Borre Deurne  16 VET-man 53 14:00:00
813 Koen De Staelen Lommel  16 VET-man 51 14:00:00
764 Hestia Van Gereven Brasschaat  16 SEN-vrouw 28 14:00:00
603 Petra Van Dooren Burcht  16 VET-vrouw 43 14:00:00
791 Luc Bosmans Deurne  16 VET-man 45 14:00:00
622 Kris Prims Wommelgem  16 SEN-man 37 14:00:00
704 Philip Van Herck Nijlen  16 SEN-man 29 14:00:00
692 Eddy Van Ryckeghem Deurne  16 VET-man 51 14:00:00
618 Wendy Weymans Herentals  16 VET-vrouw 45 14:00:00
761 Walter Maes Deurne  16 VET-man 62 14:00:00
739 Régine De Somer Ekeren  16 VET-vrouw 50 14:00:00
656 Pascale Huygens Wommelgem  16 VET-vrouw 49 14:00:00
431 Nathalie Goffa Wommelgem  16 SEN-vrouw 38 14:00:00
675 Steven Hellemans Reet  16 VET-man 47 14:00:00
674 Sandra Eberhardt Reet  16 VET-vrouw 48 14:00:00
605 Queenie Aelbrecht Ekeren  16 VET-vrouw 46 14:00:00
679 Nancy Thiriart Hoboken  16 VET-vrouw 48 14:00:00
678 Noëmie Goris Schelle  16 SEN-vrouw 30 14:00:00
651 Jean Louis Bausart Deurne  16 VET-man 56 14:00:00
705 Emma Wouters Wommelgem  16 SEN-vrouw 28 14:00:00
611 Ingrid Cuypers Deurne - Antwerp Athletics  16 VET-vrouw 57 14:00:00
623 Christiaan Dingemans Deurne  16 VET-man 49 14:00:00
745 Maya Heijster Wilrijk - AVI Wilrijk  16 VET-vrouw 62 14:00:00
772 Wendy Vernimmen Zoersel  16 VET-vrouw 45 14:00:00
816 Freya Van Briel Helchteren  16 SEN-vrouw 37 14:00:00
621 Kristof Van Loon Kalmthout  16 SEN-man 29 14:00:00
637 Didier Schreuder Mol  16 VET-man 43 14:00:00
765 Maarten Cloeckaert Brasschaat  16 SEN-man 35 14:00:00
778 Joachim Anckaert Wommelgem  16 SEN-man 39 14:00:00
799 Erwin Lefever Kontich  16 VET-man 46 14:00:00
755 Marc Papanikitas Mortsel - AVKA  16 VET-man 14:00:00
751 Matthias Zulke Merksem - Sportoase TT  16 SEN-man 14:00:00
752 Dave Chanet Wommelgem  16 VET-man 14:00:00
748 Sarah Mestdagh   16 SEN-vrouw 14:00:00
747 Bart Suy   16 SEN-man 14:00:00
753 Erwin Van Vlerken Wommelgem  16 VET-man 14:00:00
750 Kris Moris   16 SEN-man 14:00:00
749 Steven Boeynaems   16 SEN-man 14:00:00
756 Pieter Jan Nagels Hemiksem - HARAKA  16 SEN-man 14:00:00
403 Dave Verschueren Waarloos  16 SEN-man 35 14:00:00
818 Marc Van Geel Deurne  16 VET-man 58 14:00:00
417 Gerd Hosteaux Berchem - De Es  16 VET-man 46 14:00:00
420 Sem Leysen Berchem - De Es  16 SEN-man 18 14:00:00
418 Bent Bekkers Berchem - De Es  16 SEN-man 18 14:00:00
419 Simon Eilers Berchem - De Es  16 SEN-man 18 14:00:00
421 Paulien Vanmeenen Berchem - De Es  16 SEN-vrouw 18 14:00:00
436 Jan Van Gerwen Wijnegem  16 VET-man 49 14:00:00
425 Sofija Dieryck Berchem - De Es  16 SEN-vrouw 18 14:00:00
424 Lidewey Huybrechts Berchem - De Es  16 SEN-vrouw 18 14:00:00
426 Luna Baeten Berchem - De Es  16 SEN-vrouw 18 14:00:00
411 Bart Van Gaver Lokeren  16 SEN-man 39 14:00:00