Formosa Trail

Saturday, November 25, 2017 04:00 (GMT+8) - Start list

Race info
Sport: Running - trail
Location: Taichung, Taiwan
Start type: Pursuit start
Racers: 139
Updated: Friday, December 8, 2017 18:29 (GMT+8)
Organized by: Taiwan Beast Runners
Race website: http://www.formosatrail.com/

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Age Gender Start time
138 Bartosz Lowczak chartee.pl - POL  16km 38 M 04:00:00
186 許昭宇 Jhao Yu Syu BROOKS - TPE  16km 22 M 04:00:00
4067 Ben Vermeulen NED  16km 42 M 04:00:00
192 徐偉翔 Wei Hsiang Hsu TPE  16km 32 M 04:00:00
175 Maxime Claisse FRA  16km 31 M 04:00:00
187 Ganga Vandenberg USA  16km 28 M 04:00:00
174 David Thuot FRA  16km 32 M 04:00:00
153 Alexandros Vassilakis USA  16km 34 M 04:00:00
549 吳宜津 Yi-Chin Wu TPE  16km 34 F 04:00:00
148 吳信賢 Hsin-Hsien Wu TPE  16km 42 M 04:00:00
536 Yenju Chen TPE  16km 35 F 04:00:00
195 謝東良 Tung-Liang Hsieh TPE  16km 39 M 04:00:00
194 Pavlo Zaika UKR  16km 36 M 04:00:00
145 江享達 Hsiang Ta Chiang 火狐狸爽爽跑山團 - TPE  16km 37 M 04:00:00
555 Natalia Efremova RUS  16km 35 F 04:00:00
161 Tsuji Ryosuke team hashirito - JPN  16km 36 M 04:00:00
131 張錦喜 Happy Chang Chang 野孩子 - TPE  16km 50 M 04:00:00
538 黃嘉麗 Huang Chia-Li PULI小腳ㄚ - TPE  16km 40 F 04:00:00
121 Kamil Wysocki Taichung Hash House Harriers - GER  16km 34 M 04:00:00
104 James Mitchell Sims Taichung Hash House Harriers - USA  16km 56 M 04:00:00
546 王筠雅 April Wang TPE  16km 29 F 04:00:00
193 吳明翰 Ming Han Wu TPE  16km 23 M 04:00:00
544 Jennifer Maler USA  16km 24 F 04:00:00
115 鄭新輝 Hsin Hui Cheng 永不放棄路跑團 - TPE  16km 54 M 04:00:00
178 Julien Berthaud FRA  16km 44 M 04:00:00
190 John Donohue CAN  16km 26 M 04:00:00
552 Kanako Fukasawa team hashirito - JPN  16km 35 F 04:00:00
535 張致睿 Chih-Jui Chang TPE  16km 33 F 04:00:00
155 Jean-Pascal Rignault Tri-color - FRA  16km 44 M 04:00:00
154 林儒輝 Ru-Hui Lin PULI小腳ㄚ - TPE  16km 47 M 04:00:00
562 Kerry Putzke Taichung Hash House Harriers - USA  16km 51 F 04:00:00
527 鄭宜玫 Astrid Cheng TPE  16km 39 F 04:00:00
157 Cyrus Zee ZEE Family - HKG  16km 14 M 04:00:00
156 Yan Man Zee ZEE Family - HKG  16km 47 M 04:00:00
191 Sven Vogler GER  16km 34 M 04:00:00
179 Ilman Nafian INA  16km 31 M 04:00:00
101 Alexander Van Rossem Taiwan Beast Runners - NED  16km 39 M 04:00:00
147 曾義弘 I Hung Tseng 火狐狸爽爽跑山團 - TPE  16km 48 M 04:00:00
531 吳侑珊 Yu Shan Wu TPE  16km 35 F 04:00:00
146 張文達 Wen Ta Chang 火狐狸爽爽跑山團 - TPE  16km 41 M 04:00:00
176 Jusuf Zoulba Team Beast - INA  16km 35 M 04:00:00
189 Chinyere Perpetua Mbachu Saigon Hash - NGR  16km 26 F 04:00:00
171 Kirill Strizhev Oscar - RUS  16km 32 M 04:00:00
170 Asko Eronen Oscar - FIN  16km 50 M 04:00:00
188 Andrea Tonini Saigon Hash - ITA  16km 27 M 04:00:00
116 陳永信 Chen Yongxin 大甲路跑團 - TPE  16km 42 M 04:00:00
160 Ian Davey SingaRun - AUS  16km 60 M 04:00:00
140 王功裕 Kung-Yu Wang TPE  16km 36 M 04:00:00
542 陳柏甄 Bo-Jen Chen TRC 野跑俱樂部 - TPE  16km 36 F 04:00:00
168 David Tang USA  16km 40 M 04:00:00
561 Elena Wilson USA  16km 22 F 04:00:00
521 王詩婷 Christine Wang TPE  16km 35 F 04:00:00
565 Aileen Yong Borneo Ultra Trails Sdn Bhd - MAS  16km 45 F 04:00:00
127 盧士通 Shih Tung Lu TPE  16km 46 M 04:00:00
135 葉俊弘 Chun-Hung Yeh TPE  16km 22 M 04:00:00
500 陳怡心 Yi-Hsin Chen TPE  16km 43 F 04:00:00
198 吳曜東 Yao-Dong Wu TPE  16km 25 M 04:00:00
112 巫志堅 Chih Chien Wu 永不放棄路跑團 - TPE  16km 52 M 04:00:00
139 蔡嘉和 Chia Ho Tsai TPE  16km 36 M 04:00:00
126 洪銘劭 Ming-Shao Hung TPE  16km 36 M 04:00:00
125 陳文汎 Wen Fan Chen TPE  16km 46 M 04:00:00
107 蔡焦宇 Chiao Yu Tsai TPE  16km 21 M 04:00:00
554 張晶晶 Chingching Chang TPE  16km 24 F 04:00:00
122 林保璋 Jumbo Lin 喔耶跑不動 - TPE  16km 49 M 04:00:00
150 Harold Seymour USA  16km 35 M 04:00:00
173 張起維 Loren Chang CH3 - TPE  16km 35 M 04:00:00
539 劉又華 Yu Hua Liu TPE  16km 31 F 04:00:00
129 張泰銘牌 Tai Ming Chang 野孩子 - TPE  16km 36 M 04:00:00
105 蔡焦緯 Chiao Wei Tsai TPE  16km 37 M 04:00:00
529 林立琦 Li Chi Lin 等等我 - TPE  16km 31 F 04:00:00
166 江治緯 Chih Wei Chiang TPE  16km 34 M 04:00:00
172 陳昱豪 Yu Hao Chen TPE  16km 27 M 04:00:00
159 梁鴻新 Hung Hsin Liang TPE  16km 50 M 04:00:00
177 Asrol Nizam Team Beast - MAS  16km 38 M 04:00:00
111 許子欽 Tzu Chin Hsu 永不放棄路跑團 - TPE  16km 34 M 04:00:00
184 鄭靜瑋 Cheng Ching Wei TPE  16km 42 M 04:00:00
180 Ilya Ustinov ProEbanda - RUS  16km 32 M 04:00:00
534 Yan Lee, Rose Chow SIN  16km 47 F 04:00:00
506 謝承惠 Cheng-Hui Hsieh Taichung Hash House Harriers - TPE  16km 34 F 04:00:00
181 王國建 Kuo Chien Wang TPE  16km 35 M 04:00:00
134 鄭君璞 Chun Pu Cheng TPE  16km 36 M 04:00:00
164 劉彥佑 Yen Yu Liu 皮布折豆點探險隊 - TPE  16km 42 M 04:00:00
501 徐馨怡 Shin-Yi Shyu TPE  16km 42 F 04:00:00
143 蕭名勛 Ming-Shiun Hsiao TPE  16km 32 M 04:00:00
142 顏志強 Chih-Chiang Yen TPE  16km 30 M 04:00:00
545 陳品君 Tatiana Chen TPE  16km 29 F 04:00:00
505 陸家蓉 Jia Rong Lu Taichung Hash House Harriers - TPE  16km 42 F 04:00:00
557 Chloe Chang TPE  16km 33 F 04:00:00
525 翁玉紋 Sherry Weng 喔耶跑不動 - TPE  16km 39 F 04:00:00
144 謝峰文 Feng Wen Hsieh TPE  16km 35 M 04:00:00
547 張馨方 Linda Chang TPE  16km 20 F 04:00:00
548 沈芳如 Fang-Ru Shen TPE  16km 22 F 04:00:00
537 陳柔君 Jou Chun Chen TPE  16km 36 F 04:00:00
502 簡雅羚 Yaling Chien TPE  16km 38 F 04:00:00
141 簡永基 Yung Chi Chien TPE  16km 37 M 04:00:00
108 James Pankiewicz DOJO Bar - GBR  16km 45 M 04:00:00
511 Becka Tedder DOJO Bar - GBR  16km 25 F 04:00:00
114 李家盛 Chia Sheng Li 永不放棄路跑團 - TPE  16km 39 M 04:00:00
162 Ishida Orihiro KANEHIDE - JPN  16km 37 M 04:00:00
163 Naohide Shibata KANEHIDE - JPN  16km 49 M 04:00:00
553 Zhen Li CHN  16km 35 F 04:00:00
182 熊大 Yun-Hsiang Hsiung TPE  16km 57 M 04:00:00
102 張志煌 Chih Huang Chang Fun 越野 - TPE  16km 41 M 04:00:00
123 楊政輝 Jeng Huei Yang 就要一起動 - TPE  16km 51 M 04:00:00
118 呂樂慈 Le Tzu Lu TPE  16km 15 M 04:00:00
183 Nigel Oldham English Reading Room & Book Club - GBR  16km 55 M 04:00:00
563 Long Hoang Ngoc Uyen Saigon Hash - VIE  16km 38 F 04:00:00
169 Pal Kertesz HUN  16km 34 M 04:00:00
507 陳麗惠 Li-Hui Chen BIG GUTS 叫小讚鐵人隊 - TPE  16km 44 F 04:00:00
517 李意鈞 Yi Chun Lee 趕煮飯野跑 - TPE  16km 43 F 04:00:00
516 吳奕嫻 Yi Shian Wu 趕煮飯野跑 - TPE  16km 40 F 04:00:00
119 高啓傑 Chi Chieh Kao 野胖子 - TPE  16km 29 M 04:00:00
185 廖澤森 Tse Sen Liao TPE  16km 30 M 04:00:00
522 白詠伶 Yung Ling Pai TPE  16km 38 F 04:00:00
120 鄭光銘 Kuang Ming Cheng 野胖子 - TPE  16km 27 M 04:00:00
510 Michelle Mann Taichung Hash House Harriers - USA  16km 28 F 04:00:00
165 廖政昀 Chengyun Liao TPE  16km 35 M 04:00:00
564 Angeline Yong Borneo Ultra Trails Sdn Bhd - MAS  16km 42 F 04:00:00
137 葉志隆 Chich Lung Yeh TPE  16km 44 M 04:00:00
524 張婉如 Wan Ju Chang 新竹強 - TPE  16km 40 F 04:00:00
530 朱路芳 Lu Fang Chu 新竹強 - TPE  16km 31 F 04:00:00
528 林儀菁 Yi Ching Lin TPE  16km 40 F 04:00:00
566 劉怡汝 Lily Liu TPE  16km 29 F 04:00:00
532 Jasmine Chai SIN  16km 42 F 04:00:00
533 Geok Yen Joanne Koh SIN  16km 43 F 04:00:00
508 Keshnee Mudaly Taichung Hash House Harriers - RSA  16km 30 F 04:00:00
523 王雅玲 Yaling Wang TPE  16km 45 F 04:00:00
519 Tzu Yen Ku TPE  16km 27 F 04:00:00
117 Tzu Huan Ku TPE  16km 24 M 04:00:00
514 劉慧君 Liz Liu 名馬女孩兒 - TPE  16km 48 F 04:00:00
512 江峟萻 Yu An Chiang 名馬女孩兒 - TPE  16km 31 F 04:00:00
543 廖佳華 Chia-Hua Liao TPE  16km 39 F 04:00:00
541 林美菁 Meiching Lin TPE  16km 39 F 04:00:00
558 湯佳玲 Irene Tang TPE  16km 38 F 04:00:00
560 邱淑萍 Shu-Ping Chiu TPE  16km 31 F 04:00:00
556 巫燕玉 Yen Yu Wu TPE  16km 50 F 04:00:00
550 周恩柔 Doris Chou TPE  16km 26 F 04:00:00
551 張慈玟 Sandy Chang TPE  16km 25 F 04:00:00
151 張詠智 Yong Zh Chang 361° TAIWAN - TPE  16km 34 M 04:00:00