UTPE 2017 ULTRA TRAIL PICOS DE EUROPA

Saturday, May 13, 2017 07:00 (GMT+2) - Start list

Race info
Sport: Running - trail
Location: Benia de Onís, Spain
Start type: Mass start
Racers: 508
Updated: Sunday, April 14, 2019 10:56 (GMT+2)
Organized by: I.O.S.U. International Outdoor Sports Union
Race website: WWW.IOSU.ORG
Race notes
UTPE - Ultra Trail Picos de Europa y su logo son marcas registradas.
Show more Show less

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Page / 3
Racers per page:
Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Start time
- JOSE LUIS ABAD SENIN Independiente  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- JAVI ABASOLO SETIEN Amurrio Trail taldea  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- ANGEL ACCINO SUAREZ Alpino Benalmadena Irontriath  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- FRANCISCO JAVIER AGUA ALBUERA Independiente  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- JOSE AGUILERA DOMINGUEZ Alpino Tabira  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- SERGIO ALCALDE RODRIGUEZ Independiente  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- DAVID ALCANTARA TENREIRO JARNACHAS  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- IVAN ALCAUZA CASANTE Independiente  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- ORIOL ALERM PUCHE Independiente  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- JUAN JOSE ALLENDE GONZALEZ G.M.ENSIDESA GIJON  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- RUI ALMEIDA RODRIGUES Go!Runners  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- RICARDO ALONSO CUENLLAS Independiente  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- SAMUEL ALONSO MAYORAL sa milana  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- JOSE ANTONIO ALONSO QUIJORNA Independiente  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- RAUL ALVAREZ GARCIA TODO VERTICAL  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- FERNANDO ALVAREZ HINOJAL CDETM PEDREZUELA  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- RUBEN ALVAREZ MENENDEZ Avientu Solorunners  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- JESUS ALVAREZ OCHOA CORRE CORRE QUE TE PILLO  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- RUBEN ALVAREZ SOTO Club Montañeros Vallisoletanos  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- JOSE MARIA ALVAREZ URUEÑA Independiente  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- MARIA ELISA SALGUEIRO DOS SANTOS Independiente  UTPE - 55 KLMS SENIOR FEM. 07:00:00
- FRANCISCO AMORES TORRES C.D. TRAIL RUNNING MÁLAGA  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- MANUEL ANDRES HERNANDEZ Independiente  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- JOSE ANGULO ALMEIDA ZALDAI MENDI TALDEA  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- ALICIA ANTON MORENO Kampamento Base  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 FEM. 07:00:00
- PABLO APESTEGUIA IRIGOYEN 42195.es  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- DAVID ARGÜELLES FERNANDEZ G.M. REINOASTUR  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- IGNACIO ARIAS ZAPATERO Asturpie trail team  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- LUZ FATIMA ARIZA FLORES Independiente  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 FEM. 07:00:00
- CARLOS ARRAIZA CENOZ Run19  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- AINARA ARRIZABALAGA aurrera  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 FEM. 07:00:00
- IÑIGO ARRUABARRENA LARRINAGA AURRERA M.T  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- IVAN ARTEAGA PEREZ GUADATRAIL  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- DANIEL AYALA HERVERA GAMTE  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- ALEJANDRO BAIGET MORENO Set de Córrer  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- PABLO BAISON GUIJAS Independiente  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- JOSU BAIZAN GOIKOETXEA Club Liebana  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- MIGUEL ANGEL BAÑOS PRIMO El Castiu  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- PEDRO BAPTISTA CORDAS Independiente  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- JOSE RAMON BARBERA GARRIDO Kampamento Base  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- ENRIQUE BAROJA BLANCO Pagoeta ME  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- ENEKO BARROETA USUBIAGA ZALDAI MENDI TALDEA  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- JAVIER BASARTE ALBERTOS TOSCAF RECTA FINAL TRAIL  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- BAGREAUX BASTIEN Ytrac club nature  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- ROGER BATISTE LLOBET Independiente  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- JOSE IGNACIO BECERRA CARRIL Independiente  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- MARGARITA BEIRO GONZALEZ COUTADAS TRAIL TEAM  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 FEM. 07:00:00
- EDGAR BELTRAN HERRAEZ Nudelman  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- JUAN CARLOS BERMEJO SANCHEZ CD TRAIL RUNNING MALAGA  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- JOSE ENRIQUE BERNABEU LLORENS Poc a Poc Alcoi  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- MARI BERNET BUENDIA Independiente  UTPE - 55 KLMS SENIOR FEM. 07:00:00
- JAVIER BLANCO GUARDADO dubra tean  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- JULIAN BLAZQUEZ MORENO Independiente  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- JORGE BLAZQUEZ PRIETO Independiente  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- JOSE ANGEL BOLADO alpino gallarreta  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- CARLOS BONHOMME GONZALEZ Grupo Cultura Covadonga  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- JOSE MARIA BOO REIRIZ virxiguianos trail  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- JOÃO BORGES Independiente  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- EVA MARIA BRAÑA FERNANDEZ CENTRO ASTURIANO DE OVIEDO  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 FEM. 07:00:00
- FRANCISCO JAVIER BUENO MAYO CENTRO ASTURIANO DE OVIEDO  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- DOMINGO BURGOS HERNANDEZ Trail Run 19  UTPE - 55 KLMS ESPECIAL 60 y + MASC 07:00:00
- ULISES BURGOS MELO Trail Run 19  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- PEPE CACERES Afuego Solorunners  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- MIGUEL ANGEL CALDENTEY VALLS Ferrer Hotels - M3T  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- FCO. JAVIER CALVILLO BAJO BEALAK  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- FRANCISCO JAVIER CALVO SANCHEZ Independiente  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- RODRIGO CAMINO DOMINGUEZ UMMA  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- CARLOS CAMPO-COSSIO LUHACES TRAILXTREM TEAM  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- ILDEFONSO CAMPOS HIGUERAS TIERRA TRAGAME  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- MIGUEL ANGEL CAMPOS MARTOS Trail Running Málaga  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- JUAN CARLOS CANAL MATOS LOS CRIOLLOS  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- CARLOS JAVIER CANO CHUMILLAS Independiente  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- JUANJO CARBONELL GRAU Poc a Poc SR Team  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- BEATRIZ CARDERO ALONSO CORRE CORRE QUE TE PILLO  UTPE - 55 KLMS SENIOR FEM. 07:00:00
- ALEJANDRO CARNES COLETO Todo Vertical V+  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- TONI CARRASCO GALINDO CEM CERDANYOLA  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- RODRIGO CARRILLO FERNANDEZ Kb  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- ANDRE CARVALHO ARSM - Associação Recreativa de S. Migue  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- JESUS CASADO CERVERA indepenciente  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- JULIAN CASERO GARCIA GM LAGUEYO  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- LUIS CASERO GARCIA GM LAGUEYO  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- IVAN CASO ANTON GDM Cabrales  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- GORKA CASTAÑEDA alpino gallarreta  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- JORGE CASTEJON ESPAÑA Independiente  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- ANDRE CASTRO Desnível Positivo  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- ISRAEL CASTRO MARTINEZ COUTADAS TRAIL TEAM  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- RICARDO CASTRO HUELMO Independiente  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- FABIAN CASTRO URANGA Independiente  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- OSCAR CERECINOS DE VEGA Club Tierra Trágame  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- JOSE CHAMORRO ESTEVE BIKILA GAME ELCHE  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- RUBEN CLARO BARTOLOME ZICLON - RENEDO CORRE  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- NARCIS CLAVEROL FLORIT Comando Sa Riera Trail  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- ALEX COELLO Independiente  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- GUILLERMO COELLO RODRIGUEZ Trinorth  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- JABIER COLOMA ETXEBARRIA Independiente  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- CARLOS COLOMAR SORIANO Independiente  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- MARTA COMAS VILADRICH Mountain Runners del Berguedà  UTPE - 55 KLMS SENIOR FEM. 07:00:00
- JOSE CONCEIÇÃO Fridao Sem Limites  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- GONZALO CONCHESO PANIAGUA CENTRO ASTURIANO DE OVIEDO  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- JUAN CONTRERAS IZQUIERDO Todovertical+  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- CARLOS CORRALES DE LA HAZA Ñus Trail Running  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- DAVINIA CORRALES GARCIA la bicha trail & mountain  UTPE - 55 KLMS SENIOR FEM. 07:00:00
- ANTONIO CORREYERO GUILLEN CLUB TRIATLON SANTOMERA  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- ARTUR COSTA Desnível Positivo  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- PEDRO CRESPO GRIJALBA Valdeminochi  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- RAUL CRESPO SOTO Tierra trágame  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- JOSE ANTONIO CRISTOBAL SAENZ Atletismo lodosa  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- ALVARO CUADRA GUTIERREZ Aralar Mendi  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- RICARDO DANTAS Crocodilos / MisterPC  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- HUGO DE LA VEGA LOPEZ Independiente  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- NICOLAS DE LAS HERAS MONFORTE CAFÉS TOSCAF-GMEA  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- GABINO DE LORENZO ALVAREZ BENia de onis  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- MIGUEL DEL CUETO GONZALEZ VERDILLUENGA  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- MIGUEL DEL OLMO BAUTISTA Bambis Trail  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- JUAN DEL RIEGO SANCHEZ Club del Corredor -Grupo Covadonga  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- MOISES DIAZ BERMUDEZ Independiente  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- JONAS DIAZ GONZALEZ Moal  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- MANU DIAZ VAZQUEZ Cafes Toscaf - GMEA  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- LUIS DIEZ DE TEJADA FERNANDEZ avientu  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- LAURA DIONISIO GONZALEZ SJM  UTPE - 55 KLMS SENIOR FEM. 07:00:00
- PABLO DOMENECH ARIZA CEVDM_PIRI  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- JAVIER DOMINGUEZ BOLAÑOS escuela pública  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- SALVADOR DOMINGUEZ MONGE Independiente  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- MIGUEL DORADO VIEITEZ Trinorth  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- JOSE LUIS DORADO VIEITEZ Trinorth  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- JOSU DORRONSORO OYARZABAL Intxixu trail  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- HUGO DOVAL BARREIRO Independiente  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- IÑIGO ELIZALDE GARRALDA Trail Run 19  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- XABIER ELKORO FERNANDEZ POL-POL  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- AITOR ELKORO FERNANDEZ POL-POL  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- KEPA EPELDE UGALDE Arrastaka MT  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- LUIS ANGEL ESCUDERO REPISO C.D. DE MONTAÑA ESPIGUETE  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- SERGIO ESPIGA GOMEZ cm modubeos  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- MARKOS FARRATELL RECAREY C.A.pucol  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- CESAR FERNANDEZ ACEBAL D-Ruta  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- IGNACIO FERNANDEZ ALAEZ CD MONTAÑA VILLALFEIDE  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- JAVIER FERNANDEZ ALVAREZ Independiente  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- JOSE ENRIQUE FERNANDEZ ARAUJO GALICIA MAXICA TRAIL ADVENTURE  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- MIGUEL FERNANDEZ ARENAS Independiente  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- CARLOS FERNANDEZ CARRERA ATROTE TEAM  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- ADOLFO FERNANDEZ DOCASAR RUNNING SPORT TRAIL OURENSE  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- OSCAR FERNANDEZ HERNANDEZ no te pares  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- MIGUEL FERNANDEZ LAVANDERA Avientu Solorunners  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- PABLO FERNANDEZ LOPEZ Corriendo por Morcin  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- JOSE FERNANDEZ MARTOS KAMPAMENTO BASE CARTAGENA  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- ANDRES FERNANDEZ SANCHEZ C.A.pucol  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- GOTZON FERNANDEZ.AULESTIA Independiente  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- DAVID FERRANDEZ AMIGOT C.C.M. MARMOTTRAIL  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- PAULO JORGE PINHO FERREIRA FERREIRA Ctr Vale de Cambra  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- ANDREA FERREIRINHA CÀ BOM TT  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 FEM. 07:00:00
- AGUSTIN MIGUEL FIGUEROA ALTAMIRA VERDILLUENGA  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- ANTONIO FIGUEROA LAGO Independiente  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- JOSE VICENTE FIGUEROA SAEZ Los tractores  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- ROBERTO FLOREZ MENDOZA VERDILLUENGA  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- JAVIER FOLGAR ROMAY virxiguianos trail  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- CHRISTIAN FORERO SUAREZ CORRE CORRE QUE TE PILLO  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- LUIS FORTEZA FORTEZA COMANDO SA RIERA  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- MIGUEL ANGEL GALAN MORENO Tierratragame Comando Guadarrama  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- JOSE ENRIQUE GALLEGO DEL CASTILLO training de locura  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- RAFA GAMERO RODRIGUEZ CD Bicha Trail & mountain  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- IVAN GANTES DE DIEGO Cafes Toscaf - GMEA  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- IVAN GARCIA ANTON Independiente  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- TANIA DEL MAR GARCIA ARACIL CEX Centro excursionista de Cartagena  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 FEM. 07:00:00
- MARCOS GARCIA CALLEJA E.M. Reinoastur  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- JOSE DIEGO GARCIA DEL RIO Langreo Trail  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- VICTOR JOSE GARCIA DIAZ GDM Cabrales  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- JESUS GARCIA FERNANDEZ Corriendo por Morcin  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- FELIX JOSE GARCIA FERNANDEZ CorriendoXMorcín  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- HUGO GARCIA GARCIA ESCUELA PUBLICA  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- JAIME GARCIA GONZALEZ corriendoxmorcin  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- ALBERTO GARCIA LAVIN Alpino Tabira  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- MIGUEL ANGEL GARCIA LOPEZ TOXIZA  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- JOSE LUIS GARCIA MARTIN VEREDAS ATAURO  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- ROBERTO MIGUEL GARCIA MERLO Bambis Trail  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- ALBERTO GARCIA MORENO Trailextram  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- SANTIAGO GARCIA MUÑOZ CORDOBA Todo Vertical V+  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- ALFREDO GARCIA RODRIGUEZ Cafes Toscaf - GMEA  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- CARMEN GARCIA ROMERO Independientw  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 FEM. 07:00:00
- JOSE MANUEL GARCIA SANTOS Dubrateam (MtbDubra)  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- LAURA GARCIA SERANTES Independiente  UTPE - 55 KLMS SENIOR FEM. 07:00:00
- RICARDO GARCIA VIEJO G.M.Vízcares/ Los Castrones  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- EMILIO JOSE GARCIA VIVANCOS Kampamento Base  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- ASIER GARDE LEJARDI club deportivo eibar  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- JOSE ANTONIO GARRIDO CAMPOS Independiente  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- MANUEL GAZQUEZ GARCIA CEX Centro excursionista de Cartagena  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- JOSE ANGEL GAZTELUMENDI IRIARTE INTXIXU TRAIL-MLT  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- MOISES GIMENEZ GAMTE  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- MANUEL GIMENEZ VICENTE Cabricas de rafal  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- BEÑAT GOENAGA AKARREGI Aurrera M.T.  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- JOSE PEDRO GOMES MENESES Independente  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- LUIS GOMEZ BEJAR Tierra trágame  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- DAVID GOMEZ DAVILA Independiente  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- ERLANTZ LEGARRA ZALDAI MENDI TALDEA  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- JOÃO PAULO GONÇALVES Amigos da Montanha  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- JOÃO CARLOS GONÇALVES MOTA Desnível Positivo  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- JOSE MIGUEL GONZALEZ CARBALLAL CENTRO ASTURIANO DE OVIEDO  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- DAVID GONZALEZ FERNANDEZ Asturpie trail team  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- ANA GONZALEZ GARCIA CORRIENDO X MORCIN  UTPE - 55 KLMS SENIOR FEM. 07:00:00
- RAQUEL GONZALEZ GARCIA TODO VERTICAL  UTPE - 55 KLMS SENIOR FEM. 07:00:00
- MARIO GONZALEZ GONZALEZ G.M. CUMBRE LLANGREU  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- FRANCISCO GONZALEZ LAMEANA Independiente  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- MIGUEL GONZALEZ NOGALES ART  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- PEDRO GONZALEZ SANCHEZ GAMTE  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- CRISTINA GRANADO YELA Independiente  UTPE - 55 KLMS SENIOR FEM. 07:00:00
- SOPHIE GRANT Beta Running  UTPE - 55 KLMS SENIOR FEM. 07:00:00
- FERNANDO GRIJALVO NUÑEZ Avientu Solorunners  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- JAUME GUILLAMON VILLALBA Independiente  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- RUBEN GUTIERREZ ALVAREZ Independiente  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- GUSTAVO GUTIERREZ SABALETE LANGREO TRAIL TEAM  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- ENRIQUE GUTIERREZ VAZQUEZ C.A.R. MARISQUEIRO  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- ALEJANDRO HACES TAMES Ensidesa  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- LUIS HELIOS GARCIA CABRALES  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- RICARDO HENRIQUES Shots International Runners  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- JOSE MANUEL HERNANDEZ AGUADO Malditos Adventure Team  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- ALFONSO HERNANDEZ GARCIA Cex Cartagena  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- FUENSANTA HERNANDEZ TERUEL FOOTER TROTTER  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 FEM. 07:00:00
- JAVIER HIDALGO VASCO todovertical bandoleros del guadarrama  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- DAVID HORNES ARANA KULUMSPORT  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- JOSE JAVIER IGLESIAS PEREIRA LOS HURONES  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- EDUARDO IGLESIAS SAMPEDRO virxiguianos trail  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- KAROLINA IGLESIAS SANTISTEBAN Balmaseda Mendi Taldea  UTPE - 55 KLMS SENIOR FEM. 07:00:00
- ARKAITZ IRAETA AGIRRE yojo kirolak mendi trail  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- TXOMIN ISUNTZA ZELAIA Independiente  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- HARITZ ITURBE AROZENA yoko trail taldea  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- IVAN JOEL FERREIRA DA ROCHA IVAN ROCHA Limitless  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- DANIEL JAVALOYAS MOLINA MatinamxSomiar  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- ALBERTO JIMENEZ FONTALBA training de locura  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- OSCAR JIMENEZ GONZALEZ Atletismo mandarache  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- JUAN DE DIOS JIMENEZ MARTIN Kampamento Base  UTPE - 55 KLMS ESPECIAL 60 y + MASC 07:00:00
- JOSE ANTONIO JIMENEZ PAGAN Centro excursionista de Cartagena  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- PABLO JIMENEZ SANCHEZ EL CIVILU  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- LUIS JORGE Cabritos da Montanha  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- MARCO JORGE Cabritos da Montanha  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- ALFREDO LOPERA DIAZ Piedrafita  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- JESUS LABORDA SANCHEZ Kampamento Base  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- ALFREDO LAGO OTERO Independiente  UTPE - 55 KLMS VETERANO 1 MASC. 07:00:00
- DANIEL LAJARIN CAMPILLO Independiente  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- CARLOS LAMELAS CRESPO UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- MOISES LARIN RUBIO Cumbres de León  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- ARAN LARRAÑAGA URIEN Aralar Mendi  UTPE - 55 KLMS SENIOR FEM. 07:00:00
- JON LATORRE MARTINEZ Independiente  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- JOSE ALBERTO LAX ROBLES Spor-ti  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- SERGIO LAYOS LOPEZ CORRE CORRE QUE TE PILLO  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- FERNANDO LEKUE ALDAPE CLUB ALPINO TABIRA  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- GERARDO LEON SERRANO LOS HURONES  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- JORGE ANTONIO LINQUIMAN Independiente  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
- CARLOS LIS TORRES GAMTE  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- GUILLERMO LLERA CORRIPIO Independiente  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- ANTONIO LLORENS PEÑALVER Independiente  UTPE - 55 KLMS SENIOR MASC. 07:00:00
- MIGUEL ANGEL LOPEZ PIRI  UTPE - 55 KLMS VETERANO 2 MASC. 07:00:00
Page / 3
Racers per page: