Terräng DM 2020

Friday, September 18, 2020 23:30 (GMT+3) - Start list

Race info
Sport: Running - cross-country
Location: Uusikaarlepyy, Finland
Start type: Interval wave start
Wave grouping: Custom
Racers: 34
Updated: Saturday, September 19, 2020 15:38 (GMT+3)

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Terräng DM 2020

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Gender Start time
67 Westerlund Jessica IK Falken  2 km F11 D11 F 12:40:00
68 Björndahl Malva Malax IF  2 km F11 D11 F 12:40:00
69 Lehto Venla IF Drott  2 km F11 D11 F 12:40:00
70 Öling Lovisa IF VOM  2 km F11 D11 F 12:40:00
71 Snickars Lea IF Kraft  2 km F11 D11 F 12:40:00
203 Hermans Matilda IF VOM  2 km F11 D11 F 12:40:00
77 Cederholm Sara IF Nykarlebynejden  2 km F12 D12 F 13:00:00
78 Kock Ellen IK Falken  2 km F12 D12 F 13:00:00
79 Åbro Julia IF Nykarlebynejden  2 km F12 D12 F 13:00:00
80 Peltoniemi Reetta IF Drott  2 km F12 D12 F 13:00:00
81 Markén Winnie IF VOM  2 km F12 D12 F 13:00:00
82 Wilma Nyman IF Kraft  2 km F12 D12 F 13:00:00
83 Snickars Matilda IF Kraft  2 km F12 D12 F 13:00:00
84 Lindvall Nicoline IK Falken  2 km F12 D12 F 13:00:00
72 Wägar Hannes IF Femman  2 km P11 H11/H12 M 13:10:00
89 Wikblom Sander IF Nykarlebynejden  2 km P12 H11/H12 M 13:10:00
90 Kock Arvid IK Falken  2 km P12 H11/H12 M 13:10:00
91 Ahlvik Tony IK Falken  2 km P12 H11/H12 M 13:10:00
92 Hugo Nyman IF Kraft  2 km P12 H11/H12 M 13:10:00
93 Klemets Kevin IK Falken  2 km P12 H11/H12 M 13:10:00
94 Strandvall William IF Åsarna  2 km P12 H11/H12 M 13:10:00
95 Laakso Joar IF Åsarna  2 km P12 H11/H12 M 13:10:00
101 Ekholm Kajsa IF Nykarlebynejden  2 km F13 D13 F 13:20:00
103 Lövsund Sofie IK Falken  2 km F13 D13 F 13:20:00
104 Lindström Nathalie IF Femman  2 km F13 D13 F 13:20:00
109 Ehrs Elias IF VOM  2 km P13 H13/H70/D70 M 13:30:00
110 Häggman Iivar IF VOM  2 km P13 H13/H70/D70 M 13:30:00
112 Klemets Emil IK Falken  2 km P13 H13/H70/D70 M 13:30:00
113 Holm Adam IF Nykarlebynejden  2 km P13 H13/H70/D70 M 13:30:00
114 Wikblom Eddie IF Nykarlebynejden  2 km P13 H13/H70/D70 M 13:30:00
115 Holm Casper IF Fyren  2 km P13 H13/H70/D70 M 13:30:00
116 Fröding Filip IF Fyren  2 km P13 H13/H70/D70 M 13:30:00
122 Höglund Peter Vasa IS  2 km H70 H13/H70/D70 M 13:30:00
123 Riska Per-Erik IK Kronan  2 km H70 H13/H70/D70 M 13:30:00