200 |
Andrew Potyk
Spokane, WA - Spokane Nordic |
10 km
|
Male U18 (16-17) |
|
17 |
M |
9:15:00 |
201 |
Joel Potyk
Spokane, WA - Spokane Nordic |
10 km
|
Male U18 (16-17) |
|
17 |
M |
9:15:30 |
202 |
Brett Ford
Spokane, WA - Spokane Nordic |
10 km
|
Male U18 (16-17) |
|
16 |
M |
9:16:00 |
203 |
Ian Mccarthy
Spokane, WA - Spokane Nordic |
10 km
|
Male U18 (16-17) |
|
17 |
M |
9:16:30 |
204 |
Teddy Widmer
Bend, OR - BEND ENDURANCE ACADEMY |
10 km
|
Male U18 (16-17) |
|
17 |
M |
9:17:00 |
205 |
Nathan Wells
Leavenworth, WA - Leavenworth Winter Sports Club |
10 km
|
Male U18 (16-17) |
|
17 |
M |
9:17:30 |
206 |
Tom Schoderbek
Bend, OR - BEND ENDURANCE ACADEMY |
10 km
|
Male U18 (16-17) |
|
16 |
M |
9:18:00 |
207 |
Daniel Fischer
Parkdale, OR - Teacup Nordic |
10 km
|
Male U18 (16-17) |
|
17 |
M |
9:18:30 |
208 |
Daniel Korus
Spokane, WA - Spokane |
10 km
|
Male U18 (16-17) |
|
17 |
M |
9:19:00 |
209 |
Zeb Millslagle
Bend, OR - MBSEF |
10 km
|
Male U18 (16-17) |
|
17 |
M |
9:19:30 |
210 |
Justin Taylor
Snohomish, WA - Momentum Northwest |
10 km
|
Male U18 (16-17) |
|
16 |
M |
9:20:00 |
211 |
Edward Piper
Shoreline, WA - The Bush School |
10 km
|
Male U18 (16-17) |
|
16 |
M |
9:20:30 |
212 |
Geza Sukovaty
Winthrop, WA - Methow Valley Nordic Team |
10 km
|
Male U18 (16-17) |
|
17 |
M |
9:21:00 |
213 |
Liam Schaaf
Spokane, WA - Spokane Nordic |
10 km
|
Male U18 (16-17) |
|
16 |
M |
9:21:30 |
214 |
Mathew Finney-Jordet
Bend, OR - BEND ENDURANCE ACADEMY |
10 km
|
Male U18 (16-17) |
|
17 |
M |
9:22:00 |
216 |
Nils Engbersen
Hood River, OR - Teacup Nordic |
10 km
|
Male U18 (16-17) |
|
18 |
M |
9:22:30 |
217 |
Ethan Ackerman
Portland, OR - Teacup Nordic |
10 km
|
Male U18 (16-17) |
|
17 |
M |
9:23:00 |
218 |
Hunter Hughes
Seattle, WA - Bush School |
10 km
|
Male U18 (16-17) |
|
17 |
M |
9:23:30 |
219 |
Leif Bergstrom
Hood River, OR - Teacup Nordic |
10 km
|
Male U18 (16-17) |
|
17 |
M |
9:24:00 |
220 |
Paul Everett
Tacoma, WA - Methow Valley Nordic Team |
10 km
|
Male U20 (18-19) |
|
18 |
M |
9:24:30 |
221 |
Ruben Castren
Kalispell, MT - North Shore Nordic |
10 km
|
Male U20 (18-19) |
|
18 |
M |
9:25:00 |
222 |
Casey Shannon
Bend, OR - MBSEF |
10 km
|
Male U20 (18-19) |
|
18 |
M |
9:25:30 |
223 |
Sean Brown
Seattle, WA - The Bush School |
10 km
|
Male U20 (18-19) |
|
18 |
M |
9:26:00 |
224 |
Finley Tevlin
Seattle, WA - The Bush School |
10 km
|
Male U20 (18-19) |
|
18 |
M |
9:26:30 |
230 |
Chad Gregg
Seattle, WA - Methow Nordic |
10 km
|
Male 30-39 |
|
30 |
M |
9:28:00 |
231 |
Aaron Scott
Spokane, WA - Spokane Nordic |
10 km
|
Male 40-49 |
|
47 |
M |
9:28:30 |
232 |
Pete Wier
Chelan, WA - Chelan Nordic Team |
10 km
|
Male 40-49 |
|
47 |
M |
9:29:00 |
233 |
Louis Sukovaty
Winthrop, WA - Mvnordic |
10 km
|
Male 40-49 |
|
48 |
M |
9:29:30 |
234 |
Stephen Thompson
Seattle, WA - Dartmouth Outing Club |
10 km
|
Male 50-59 |
|
58 |
M |
9:30:00 |
235 |
Jeff Clarke
Wenatchee, WA - Kongsberger |
10 km
|
Male 50-59 |
|
59 |
M |
9:30:30 |
236 |
James Kelley
James Kelley, WA - James Kelley |
10 km
|
Male 50-59 |
|
58 |
M |
9:31:00 |
237 |
Bert Pschunder
Redmond, WA - None |
10 km
|
Male 50-59 |
|
59 |
M |
9:31:30 |
238 |
Brad Laesch
Seattle/Mazama, WA - Methowvalleynordic |
10 km
|
Male 50-59 |
|
53 |
M |
9:32:00 |
239 |
Tim Burnham
Cashmere, WA - LWSC |
10 km
|
Male 50-59 |
|
55 |
M |
9:32:30 |
240 |
Mark Rhinehart
Winthrop - Methow Nordic |
10 km
|
Male 60-69 |
|
61 |
M |
9:33:00 |
241 |
Dan Weinstein
Winthrop, WA - Methow Nordic |
10 km
|
Male 60-69 |
|
69 |
M |
9:33:30 |