- |
Angus Matthews/Stephen Thomas
Eastern Suburbs OCC |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC2 Open Men |
|
11:10:00 |
- |
Mark Bright/Darrell Thoroughgood
Malanuka OCC |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC2 Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Greg Bourke/Paul Chong
Mooloolaba OCC |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC2 Open Men |
|
11:10:00 |
- |
Wesley Byrnes/Fiona Baker
Northern Beaches OCC |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC2 Open Mixed |
|
11:10:00 |
- |
Fred Kauhane/Kamoa Kalama
Team Hawaii |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC2 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Grant Hughes/Dave Bouldin
Northern Beaches OCC |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC2 Open Men |
|
11:10:00 |
- |
Emma Morgan/Rhys Morgan
Hekili OCC |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC2 Master Mixed |
|
11:10:00 |
- |
Janelle De Boom/Carl Schedlich
Hekili OCC |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC2 Open Mixed |
|
11:10:00 |
- |
Matt Carter/Wendy Carter
Outrigger Australia CC |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC2 Master Mixed |
|
11:10:00 |
- |
Ronona Cuffe/Warren Cuffe
Mooloolaba OCC |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC2 Senior Master Mixed |
|
11:10:00 |
- |
Jim Kincaid/Cindy Cobb-Adams
Team Hawaii |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC2 Senior Master Mixed |
|
11:10:00 |
- |
Paul Hewlett/Lois Hewlett
Team Hawaii |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC2 Senior Master Mixed |
|
11:10:00 |
- |
Tyson Joyce/Courtney Joyce
Outrigger Whitsunday |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC2 Open Mixed |
|
11:10:00 |
- |
Pamela Stelzer/Benjamin Curtayne
Hekili OCC |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC2 Open Mixed |
|
11:10:00 |
- |
Mark Bell/Terance Kemp
Outrigger Whitsunday |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC2 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Trevor Hutson/Michael Hutson
Mooloolaba OCC |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC2 Open Men |
|
11:10:00 |
- |
Tania Moohin
Coral Sea |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC1 Master Women |
|
11:10:00 |
- |
John Reedy/Karen Aihi
Malanuka OCC |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC2 Master Mixed |
|
11:10:00 |
- |
Nicola Vogel
Panamuna OCC |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC1 Senior Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Lisa Ward
Darwin |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC1 Open Women |
|
11:10:00 |
- |
Karen Kalff/Daron Kalff
Rocky OCC |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC2 Open Mixed |
|
11:10:00 |
- |
Vince Kelly/Lucas Vogal
Tweed Coast OCC |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC2 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Nicola Frowen
Pacific Dragons OCC |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC1 Open Women |
|
11:10:00 |
- |
Kerry Davenport
Pacific Dragons OCC |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC1 Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Jackie Doyle
Magnetic Island OCC |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC1 Open Women |
|
11:10:00 |
- |
Casey Hawkey/Corrine Hutchinson
Darwin OCC |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC2 Open Mixed |
|
11:10:00 |
- |
Deborah Wood/Ray Wood
Tweed Coast OCC |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC2 Senior Master Mixed |
|
11:10:00 |
- |
Karren Macclure
Malanuka OCC |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC1 Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Renne Gleissner/Judy Wood
Redcliffe OCC |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC2 Master Mixed |
|
11:10:00 |
- |
Sue Price
Townsville OCC |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC1 Senior Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Kelly Watson
Tweed Coast OCC |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC1 Senior Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Manuela Frank
Hamilton Isand OCC |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC1 Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Catherine Gale
Pacific Dragons OCC |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC1 Open Women |
|
11:10:00 |
- |
Chrissy Wilkinson
Magnetic Island OCC |
OC1 (W) OC2 (M & Mx) 8km
|
OC1 Open Women |
|
11:10:00 |
- |
Ray Chong
Mooloolaba OCC |
OC1 (M) OC2 (W) 8km
|
OC1 Open Men |
|
11:10:00 |
- |
Louise O'brien/Alicha Fang
Northern Beaches |
OC1 (M) OC2 (W) 8km
|
OC2 Open Women |
|
11:10:00 |
- |
Steve Cole
Team Hawaii |
OC1 (M) OC2 (W) 8km
|
OC1 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Walter Hamasaki
Team Hawaii |
OC1 (M) OC2 (W) 8km
|
OC1 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Nyle
Team Hawaii |
OC1 (M) OC2 (W) 8km
|
OC1 Golden Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Andrew Biernat
Eastern Suburbs OCC |
OC1 (M) OC2 (W) 8km
|
OC1 Open Men |
|
11:10:00 |
- |
Danielle Bellero/Emma Morgan
Hekili OCC |
OC1 (M) OC2 (W) 8km
|
OC2 Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Christine Den Elzen/Zarynn Taiepa
Malanuka OCC |
OC1 (M) OC2 (W) 8km
|
OC2 Open Women |
|
11:10:00 |
- |
Simon Currie
Malanuka OCC |
OC1 (M) OC2 (W) 8km
|
OC1 Golden Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Melinda Bambrick/Katherine Barsby
Rocky OCC |
OC1 (M) OC2 (W) 8km
|
OC2 Open Women |
|
11:10:00 |
- |
Simon Foxall
Eastern Suburbs OCC |
OC1 (M) OC2 (W) 8km
|
OC1 Open Men |
|
11:10:00 |
- |
Fred Delos Santos
Team Hawaii |
OC1 (M) OC2 (W) 8km
|
OC1 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Ray Hall/Kristina Entwistle
Darwin OCC |
OC1 (M) OC2 (W) 8km
|
OC2 Open Mixed |
|
11:10:00 |
- |
Nicole Brown/Renee Martin
Outrigger Whitsunday CC |
OC1 (M) OC2 (W) 8km
|
OC2 Open Women |
|
11:10:00 |
- |
Alison Joyce/Monika Ponmoon
Outrigger Whitsunday CC |
OC1 (M) OC2 (W) 8km
|
OC2 Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Yvonne Stansfield/Janine Carroll
Inland OCC |
OC1 (M) OC2 (W) 8km
|
OC2 Senior Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Katie Pickford/Cassandra Doblo
Outrigger Whitsunday CC |
OC1 (M) OC2 (W) 8km
|
OC2 Open Women |
|
11:10:00 |
- |
Rachel Small/Pamela Stelzer
Hekili OCC |
OC1 (M) OC2 (W) 8km
|
OC2 Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Michelle Lynes/Denise Coward
Outrigger Whitsunday CC |
OC1 (M) OC2 (W) 8km
|
OC2 Senior Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Rodney Haritos
Darwin OCC |
OC1 (M) OC2 (W) 8km
|
OC1 Golden Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Karren Medhurst/Victoria Nelson
Coral Sea OCC |
OC1 (M) OC2 (W) 8km
|
OC2 Senior Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Colin Barker
Brisbane OCC |
OC1 (M) OC2 (W) 8km
|
OC1 Golden Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Ian Amos
Pacific Dragons OCC |
OC1 (M) OC2 (W) 8km
|
OC1 Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Pip Edwards/Carmen Bekker
Outrigger Whitsunday CC |
OC1 (M) OC2 (W) 8km
|
OC2 Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Danny Topfer
Brisbane OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
SKI Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Paul Chong/Ray Chong
Mooloolaba OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Open Men |
|
11:10:00 |
- |
Lauren Grant/Leigh Wilson
Northern Beaches OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Open Mixed |
|
11:10:00 |
- |
Todd Cohen
Outrigger Australia CC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Open Men |
|
11:10:00 |
- |
Mark Bright Darrell/Thoroughgood
Malanuka OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Brett Rice/Alan Bradley
Northern Beaches OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Andrew Blake/Stuart Otto
Eastern Suburbs OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Open Men |
|
11:10:00 |
- |
Lisa Ward/Paul Ostwald
Darwin OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Master Mixed |
|
11:10:00 |
- |
Graham Groeneveld
Pittwater OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Master Men |
|
11:10:00 |
- |
John Leard/Greg Cardwell
Northern Beaches OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Mathew Nottage
Mooloolaba OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Open Men |
|
11:10:00 |
- |
Gavin Kleidon
Ski Paddler |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
SKI |
|
11:10:00 |
- |
Matt Carter/Peter Dorries
Outrigger Australia CC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Open Men |
|
11:10:00 |
- |
Steve Cole/Fred
Team Hawaii |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Christopher Maynard
Outrigger Australia CC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Adam Fisher/Annie Williams
Mooloolaba OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Open Mixed |
|
11:10:00 |
- |
Andrew Buckley/Rhys Morgan
Hekili OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Klint Grabbe
Mooloolaba OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Open Men |
|
11:10:00 |
- |
Mark Forbes/Anthony Kimmins
Mooloolaba OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Andrew Crozier/Harley Edwards
Rocky OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Alania Dance/Fiona Larcombe
Northern Beaches OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Open Women |
|
11:10:00 |
- |
Des Mabbott
Noosa OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Golden Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Cliff/Manuela Frank
Hamilton Island OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Master Mixed |
|
11:10:00 |
- |
Scott Macgroarty
Sunset Bay OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Simon Currie/Liza De Waal
Malanuka OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Senior Master Mixed |
|
11:10:00 |
- |
Robyn Saultry
Brisbane OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Jeff Rainsford.
Tweed Coast OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Martin Strecker
Malanuka OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Melinda Bambrick/Daron Kalff
Rocky OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Open Mixed |
|
11:10:00 |
- |
Maata Strecker/Awhina Nepia
Malanuka OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Monique Matthews
Port Douglas Occ |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Sean Yuen
Eastern Suburbs OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Open Men |
|
11:10:00 |
- |
Walter
Team Hawaii |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Owen Ferguson
Brisbane OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Armin Will
Sunset Bay OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Hope Daniels/Melanie Smith
Malanuka OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Open Women |
|
11:10:00 |
- |
Danielle Hornsby/Jillian Grant
Malanuka OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Adam Williams
Eastern Suburbs OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Open Men |
|
11:10:00 |
- |
Ross Bannerman
Malanuka OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Emma Morgan/Janelle De Boom
Magnetic Island OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Open Women |
|
11:10:00 |
- |
Rodney Den Elzen
Malanuka OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Open Men |
|
11:10:00 |
- |
Kathy Barsby/Julie Trueman
Rocky OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Mark Mcpherson
Coral Sea OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Hope Grunfeld
Brisbane OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Open Women |
|
11:10:00 |
- |
Trevor/Michael Hutson
Mooloolaba OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Open Men |
|
11:10:00 |
- |
Stuart Young
Pacific Dragons OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Jemma Allen/Robyn Harris
Wave Master OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Open Women |
|
11:10:00 |
- |
Jannette Lanskey/Cornelia Rotaru
Tweed Coast OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Senior Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Michelle Hone
Pacific Dragons OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Open Women |
|
11:10:00 |
- |
Amanda Wyllie
Pacific Dragons OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Stephen Lynes
Outrigger Whitsunday CC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Jill Duncan/Marianne Van Delden
Brisbane OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Senior Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Nicola Vogel.
Panamuna OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Senior Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Ronna Cuffe
Mooloolaba OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Senior Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Jennifer Johnson Kathryn Lewis
Tweed Coast OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Senior Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Juan Cruz
Tweed Coast OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Senior Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Amanda Sykes
Redcliffe OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Samantha Peck
Coral Sea OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Angie Corcoran
Magnetic Island OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Open Women |
|
11:10:00 |
- |
Lilian Jansen
Hekili OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Angela Cooper
Townsville OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Golden Master Women |
|
11:10:00 |
- |
Stephen Dawes
Newcastle OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC1 Golden Master Men |
|
11:10:00 |
- |
Mike Mills-Thom/Lisa Spain
Patterson Lakes OCC |
OC1/2 All Divisions 16Km
|
OC2 Master Mixed |
|
11:10:00 |