2019 - Open Series

Sunday, March 10, 2019 09:00 (GMT+11) - Series standings

Race info
Sport: Paddling
Location: Bonnet Bay, Australia
Series type: Points per place: 100 - 1
Series races: Best 7 out of 10
Completed races: 3
Racers: 37
Updated: Tuesday, March 12, 2019 17:54 (GMT+11)
Organized by: Sutherland Shire Canoe Club
Race website: http://shirekayaking.info

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Place Racer name Race results # of races Total points
1 Bert LaurendetSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
3 / 3 285
2 Louise VandergraafSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
3 / 3 284
3 John HamerslagSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
3 / 3 278
4 Lachlan StokesSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
3 / 3 276
5 Lis O'FarrellSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
3 / 3 272
6 Dianne LanganSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
3 / 3 268
6 John DenyerSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
3 / 3 268
8 Kim and JennyVisitor 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
3 / 3 266
9 Ian & Sue McGuinnessSSCC - Team McGuinness 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
3 / 3 265
10 Mark MoroSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
3 / 3 262
11 Gareth StokesSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
3 / 3 260
12 Deb and Jeff BuchanSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
3 / 3 259
13 Ross BingleSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
3 / 3 253
14 John MollardSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
3 / 3 250
15 Carl VandergfaafSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
2 / 2 196
16 Ben O’FarrellSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
2 / 2 177
17 Andrew GiardiniSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
2 / 2 172
18 Adrian DiCesareSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
2 / 2 170
18 Kevin NettleSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
2 / 2 170
20 Ken CollinsSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
2 / 2 159
21 Bailey CamptonSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
2 / 2 155
21 Peter FahertySSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
2 / 2 155
23 Jai CrossettSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
2 / 2 154
24 Brant BurrowSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 100
25 Janet SmallSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 99
26 Ashley DickerSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 98
27 Matthew SheatherVisitor 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 97
27 George DeVossSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 97
29 Julia OngVisitors 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 95
30 Bob TurnerSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 91
31 Gary ForestVisitors 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 90
32 Robyn BingleSSCC - Team Bingle 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 86
33 Kristy BenjaminSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 85
34 Annette MathewsSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 83
34 Janine WassensSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 83
36 Mark SundinSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 81
37 Mick ReesSSCC 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 79