2018 Marathon Series

Saturday, October 20, 2018 11:45 (GMT+11) - Series standings

Race info
Sport: Paddling
Location: Sydney Olympic Park, Australia
Series type: Custom points per place
Series races: Best 8 out of 15
Completed races: 15
Racers: 151
Updated: Saturday, October 20, 2018 14:36 (GMT+11)
Organized by: PaddleNSW
Race website: www.paddlensw.org.au

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Place Racer name Race results # of races Total points
1 Margi Bohm Burley Griffin 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
8 / 10 378
1 Leslie Howard Windsor 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
8 / 13 378
3 Scott Tyers Windsor 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
7 / 7 325
4 Sue and Marone Fine Manly Warringah 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
7 / 7 312
5 Geoffery Horsnell Manly Warringah 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
7 / 7 296
6 Marone Fine Manly Warringah 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
5 / 5 212
7 Sue Fine Manly Warringah 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
5 / 5 207
7 Philip Bellamy and Graham Matts Manly Warringah 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
5 / 5 207
9 Mitchell O'Loughlin Cronulla Sutherland 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
4 / 4 186
10 Jack Jessen Burley Griffin 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
4 / 4 178
11 Ann Lloyd-Green Manly Warringah 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
4 / 4 173
12 Drew Stewart Makai 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
4 / 4 168
13 Fake81  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
3 / 3 150
14 Patricia Ashton and Russell Lutton Burley Griffin 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
3 / 3 148
15 Fake82  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
3 / 3 147
16 Fake83  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
3 / 3 144
17 Fake84  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
3 / 3 141
18 Andrew Parkinson Burley Griffin 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
3 / 3 140
19 Jeffrey Tonazzi Lane Cove 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
3 / 3 139
20 Chris Allchin Lane Cove 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
2 / 2 96
21 Mitchell O'Loughlin and Matthew Dunbar Cronulla Sutherland 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
2 / 2 95
22 Stephen Morrow Brisbane Waters 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
2 / 2 93
23 David Walker Illawarra 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
2 / 2 92
24 Ziko Vesely Northern Beaches 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
2 / 2 90
25 Jim Bowman Penrith 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
2 / 2 89
25 Len Hedges Lane Cove 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
2 / 2 89
27 Bruce Simpson Mitta Mitta 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
2 / 2 88
28 Jeff Collins Lane Cove 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
2 / 2 87
29 Pieter Boer Manly Warringah 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
2 / 2 86
29 Helen Tongway Burley Griffin 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
2 / 2 86
31 Caroline Marschner Lane Cove 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
2 / 2 85
32 Bob Turner Sutherland Shire 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
2 / 2 83
33 Tim McNamara Lane Cove 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
2 / 2 80
34 Graham Matts Manly Warringah 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
2 / 2 76
35 Julia Ong Cronulla Sutherland 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
2 / 2 75
36 Merry Sugiarto ACCA 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
2 / 2 64
37 Andrew Parkinson and Luke Willsmore Burley Griffin 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 50
37 Gareth Baker Newy 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 50
37 Jamie and Addisyn McCrudden Illawarra 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 50
40 Laura Lee Windsor 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 49
40 Stephen Morrow and Campbell Saunders Brisbane Waters 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 49
40 Stephen Murray Manly Warringah 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 49
40 Kristy Benjamin and Bob Turner Sutherland Shire 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 49
40 Montannah Murray Manly Warringah 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 49
40 Stephen Brett Brisbane Waters 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 49
46 Tim Hookins and Tom Simmat Lane Cove 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 48
46 John Denyer and Greg Archibald Sutherland Shire 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 48
46 Jen and Matt Portman Cronulla Sutherland 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 48
49 Jenny McIlquham and Peter Murphy Wagga Bidgee 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 47
49 Matt Portman Cronulla Sutherland 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 47
49 Tibor Semetka and Scott Tyers Windsor 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 47
49 Ray Weekes Hunter Valley 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 47
53 Ben Routley Newcastle Outrigger Canoe Club 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Joanne Hamilton-Vale Mitta Mitta 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Peter Vale Mitta Mitta 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Sean Ardren Mitta Mitta 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Josh Roy And Alexandra Sutherland Mitta Mitta 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Bruce Graham Wagga Bidgee 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Anita Haarmann Mitta Mitta 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Tom Doyle Mitta Mitta 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Fake85  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Steven Sey Cronulla Sutherland 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Gary Hancock Cronulla Sutherland 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Rob Inglis Cronulla Sutherland 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Charlie Dunkley Newy 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Mathew Barnes Illawarra 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Greg Dolgopolov Shark Island Paddlers 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Stephen Newsome Other 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Barry Higgins Sutherland Shire 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Rob Hardy Manly Warringah 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Stephen Dawes Newy 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Michael Venis Pacifica 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Michael Dunbar and Ziko Vesely Northern Beaches 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Phillip Geddes and Tom Simmat Lane Cove 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Paul van Koesveld and Peter Harris Lane Cove 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Brett Greenwood and Daniela Torre Manly Warringah 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Peter Ryce and Todd Mowbray Manly Warringah 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 David Young and Ian Hofstetter Lane Cove 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Gary Hancock and Steven Sey Cronulla Sutherland 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Geoff Baggett and Peter Clyne Manly Warringah 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Albert Cobb and Craig Dodd Brisbane Waters 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Cameron Tunbridge / Lyn Tunbridge Central Coast 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Ian Davey and Jack Ward Newy 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Greg Archibald and Ross Bingle Sutherland Shire 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Anjie Lees and Ruby Ardren Lane Cove 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Darren Forbes and Marni Kay Newy 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Guy Fiddes and Ronald Cropper Newy 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Darren Lee and Lachlan Bakewell Hunter Valley 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
53 Dmytro Medvedyev and James Harrington Manly Warringah 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 46
90 Trevor Cliff Mitta Mitta 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 45
90 Ian Purves Sutherland Shire 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 45
90 Gary Rake and John Preston Burley Griffin 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 45
90 Fake86  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 45
90 Lis O'farrell and Greg Archibald Sutherland Shire 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 45
90 Jeremy Cook Burley Griffin 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 45
90 Nicci Vesely Northern Beaches 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 45
97 Fake87  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 44
98 Bob Turner and Deb Buchan Sutherland Shire 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 43
98 Fake88  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 43
100 Jana Osvald and Tim McNamara Lane Cove 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 42
100 Fake89  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 42
100 Peter Garnett Windsor 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 42
103 Kristy Benjamin and Greg Archibald Sutherland Shire 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 41
103 Fake810  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 41
103 Leeanne Andersen Pittwater 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 41
106 Brendan Trewartha Lane Cove 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Alanna Ewin Lane Cove 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Matthew Bretag Newy 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Warren Bretag Newy 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Kara Stokes Sutherland Shire 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Liberty Blundell Lane Cove 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Warren Molloy Manly Warringah 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 William Martin Manly Warringah 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Ross Bingle Sutherland Shire 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Frank Pancer Sutherland Shire 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Liz Angel Sutherland Shire 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Craig Salkeld Lane Cove 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Peter Fitzgerald Lane Cove 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Greg Morris Lane Cove 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Johanna Diment Lane Cove 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Stuart Reid Lane Cove 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 John Rowberry Lane Cove 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Robert Hiley Lane Cove 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Marg Cook Central Coast 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Rob Cook Central Coast 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Robert Collins Burley Griffin 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Graham Cleland Lane Cove 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Darren Williams Lane Cove 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Dallas Newman Cronulla Sutherland 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Scott MacWilliam Burley Griffin 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 David Tongway Burley Griffin 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Philip Bellamy Manly Warringah 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Raymond Teh ACCA 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Wendy Andrews Lane Cove 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Michael Keenan Manly Warringah 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Bradley Field Manly Warringah 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Gary Mears Hunter Valley 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Chris Dickman Manly Warringah 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Russell Walker Manly Warringah 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Clare Lutton Burley Griffin 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Liz Muldoon Burley Griffin 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Janet Small Sutherland Shire 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Judy Greenidge Windsor 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Jil Parker Windsor 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
106 Jack Ward Newy 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 40
146 Elizabeth Van Reece Newy 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 38
147 Richard and David Barnes Sydney Uni 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 37
148 Raymond and Siv Teh ACCA 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 35
149 Suzanne Martin and Theresa Bray ACCA 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 34
150 Kerrie Murphy and Wendy Andrews Lane Cove 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 33
151 Leonard Gentin Other 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Distance
  • Place
  • Time
  • Points
1 / 1 32