1 |
Nicholas Taylor
North Cottesloe SLSC |
|
3 |
5 |
2 |
Shaun Rice
Trigg SLSC |
|
3 |
14 |
3 |
Darryl Long
Ascot Kayak Club |
|
3 |
20 |
4 |
Rohan Davies-Moore
IOP |
|
3 |
51 |
5 |
Steven Lawrence
|
|
3 |
65 |
6 |
Dave Reynolds
|
|
3 |
78 |
- |
Darryl Khng
IOP - Perth |
|
2 |
-1 race |
- |
Rowan Caren
Trigg Island - Perth |
|
2 |
-1 race |
- |
Ian Kininmonth
IOP |
|
2 |
-1 race |
- |
Kim Bingham
Fremantle SLSC |
|
2 |
-1 race |
- |
Mark Hopper
Mullaloo - Perth |
|
2 |
-1 race |
- |
WALTER Chalupsky
IOP |
|
2 |
-1 race |
- |
Michael McKeogh
NSW |
|
2 |
-1 race |
- |
John Contessi
City of Perth SLSC |
|
2 |
-1 race |
- |
Bruce Muir
City of Perth SLSC |
|
2 |
-1 race |
- |
Steve Steward
NSW |
|
2 |
-1 race |
- |
Julian Shelbourne
NSW |
|
2 |
-1 race |
- |
Greg Hood
Prevelly |
|
2 |
-1 race |
- |
Roland Bodt
Swan Canoe Club |
|
2 |
-1 race |
- |
Brian Burgess
|
|
2 |
-1 race |
- |
Mark Dodd
Indian Ocean Paddlers |
|
2 |
-1 race |
- |
Rodney Gange
VIC |
|
2 |
-1 race |
- |
Herman Challupsky
Trigg SLSC |
|
1 |
-2 races |
- |
Dean Gardiner
City of Perth SLSC |
|
1 |
-2 races |
- |
Mike Mills-Thom
NSW |
|
1 |
-2 races |
- |
Rob Jenkinson
Perth |
|
1 |
-2 races |
- |
Tim Altman
VIC |
|
1 |
-2 races |
- |
Guy Leech
|
|
1 |
-2 races |
- |
Craig Burton
SA |
|
1 |
-2 races |
- |
Scott Wright
Scarborough - Perth |
|
1 |
-2 races |
- |
Graeme Borthwick
NSW |
|
1 |
-2 races |
- |
Stephen Coda
IOP |
|
1 |
-2 races |
- |
Colin Simpkins
|
|
1 |
-2 races |
- |
Paul Gohrt
|
|
1 |
-2 races |
- |
Steven Dineen
Hobart |
|
1 |
-2 races |
- |
Carlo Cottino
Canning - Perth |
|
1 |
-2 races |
- |
Carlos Perez
NSW |
|
1 |
-2 races |
- |
Craig Sands
Trigg SLSC - Perth |
|
1 |
-2 races |
- |
Wade Samin
QLD |
|
1 |
-2 races |
- |
Tim Lepley
SA |
|
1 |
-2 races |
- |
David Taylor
VRC Hong Kong |
|
1 |
-2 races |
- |
Jeremy Lai
Fremantle |
|
1 |
-2 races |
- |
Ken Ringrose
REDCLIFFE - Fremantle |
|
1 |
-2 races |
- |
Mark Kehoe
NSW |
|
1 |
-2 races |
- |
John Bush
|
|
1 |
-2 races |
- |
Paul Keating
NSW |
|
1 |
-2 races |
- |
Richard Rubenach
Balmoral Paddlers |
|
1 |
-2 races |
- |
Craig Flockhart
Sandridge - Melbourne |
|
1 |
-2 races |
- |
Chris Lewis
Cottesloe Surf Club - Perth |
|
1 |
-2 races |
- |
Fraser Henderson
IOP - East Freo |
|
1 |
-2 races |
- |
Gavin Cook
QLD |
|
1 |
-2 races |
- |
Ronald Bodt
|
|
1 |
-2 races |
- |
Justin Ryan
NSW |
|
1 |
-2 races |
- |
Chris Morgan
NSW |
|
1 |
-2 races |
- |
Warren Roberts
QLD |
|
1 |
-2 races |
- |
Andrew Wardle
|
|
1 |
-2 races |
- |
Charlie Mott
NSW |
|
1 |
-2 races |
- |
SIMON CARMODY
NSW |
|
1 |
-2 races |
- |
Chris Allchin
NSW |
|
1 |
-2 races |
- |
Shane Harris
SA |
|
1 |
-2 races |
- |
Patrick Hegarty
|
|
1 |
-2 races |
- |
Brent Parkinson
QLD |
|
1 |
-2 races |
- |
Richard Carr
VIC |
|
1 |
-2 races |
- |
David Irwin
VIC |
|
1 |
-2 races |
- |
Russell White
QLD |
|
1 |
-2 races |
- |
Colin Hamilton
NSW |
|
1 |
-2 races |
- |
Tony Worrad
|
|
1 |
-2 races |
- |
Neil Wilbin
|
|
1 |
-2 races |
- |
Tim Norrish
None |
|
1 |
-2 races |
- |
Brad McGown
VIC |
|
1 |
-2 races |
- |
Simon Woods
Kiwi |
|
1 |
-2 races |
- |
MATTHEW KELLY
NSW |
|
1 |
-2 races |
- |
J. Stewart
|
|
1 |
-2 races |