1 |
Joshua Vegar
Team Seal |
|
9 |
12:43:01.0 |
- |
- |
Troy Rangi
Team Seal |
|
8 |
-1 race |
- |
- |
Tate Pichon
Team Seal |
|
8 |
-1 race |
- |
- |
Samuel Muir-James
Manukau Masters - non-wetsuit |
|
7 |
-2 races |
- |
- |
Kim Taunga
|
|
6 |
-3 races |
- |
- |
Mike Cochrane
Kohi Kippers - non wetsuit |
|
5 |
-4 races |
- |
- |
Marcel Loubser
Kohi Kippers |
|
5 |
-4 races |
- |
- |
Jacques de Reuck
Fur Seals |
|
5 |
-4 races |
- |
- |
Grace Crowe
Pukekohe Swimming |
|
4 |
-5 races |
- |
- |
Ella Crowe
Pukekohe Swimming |
|
4 |
-5 races |
- |
- |
Linda Collard
Fur Seals - non wetsuit |
|
4 |
-5 races |
- |
- |
Juliet Taylor
Fur Seals |
|
4 |
-5 races |
- |
- |
Mark Gillon
Fur Seals |
|
4 |
-5 races |
- |
- |
Lorna Blake
|
|
3 |
-6 races |
- |
- |
Larn Hamblyn-Ough
Coast Swimming |
|
3 |
-6 races |
- |
- |
Jacqueline Hoole
|
|
3 |
-6 races |
- |
- |
Alex Dunkley
Mt Eden Swimming |
|
3 |
-6 races |
- |
- |
Lena Hamblyn-Ough
Coast Swimming |
|
3 |
-6 races |
- |
- |
Ivan Polyntcev
non wetsuit |
|
3 |
-6 races |
- |
- |
Caitlin O'Reilly
Kohi Kippers - non-wetsuit |
|
3 |
-6 races |
- |
- |
Phillippa Crews
|
|
3 |
-6 races |
- |
- |
Sheryl Campbell
Fur Seals - non-wetsuit |
|
3 |
-6 races |
- |
- |
Stephen Moore
|
|
3 |
-6 races |
- |
- |
Jeannine Goddard
Kohi Kippers |
|
3 |
-6 races |
- |
- |
Eric Bechet
Kohi Kippers |
|
3 |
-6 races |
- |
- |
Mackenzie Rogers
Orewa SLSC - non wetsuit |
|
2 |
-7 races |
- |
- |
Daniel Afoa
Mt Roskill Masters |
|
2 |
-7 races |
- |
- |
Palepua Afoa
Mt Roskill |
|
2 |
-7 races |
- |
- |
Jack Potier
|
|
2 |
-7 races |
- |
- |
Graeme Harvey
|
|
2 |
-7 races |
- |
- |
Sebastien Priscott
Waterhole |
|
2 |
-7 races |
- |
- |
Denise James
Hibiscus Coast Tri Club |
|
2 |
-7 races |
- |
- |
Carl Rogers
|
|
2 |
-7 races |
- |
- |
Ruth Marinosa
Kohi Kippers - non-wetsuit |
|
2 |
-7 races |
- |
- |
Darren James
Hibiscus Coast Tri Club |
|
2 |
-7 races |
- |
- |
Raymond Patterson
|
|
2 |
-7 races |
- |
- |
John Matthews
|
|
2 |
-7 races |
- |
- |
Cheyenne Leith-McKinley
nws - Stanmore Bay |
|
2 |
-7 races |
- |
- |
Nicole Youman
|
|
2 |
-7 races |
- |
- |
Brian Annan
Fur Seals |
|
2 |
-7 races |
- |
- |
Jono Ridler
non-wetsuit |
|
2 |
-7 races |
- |
- |
Roger Soulsby
Fur Seals |
|
2 |
-7 races |
- |
- |
Scott Martin
|
|
2 |
-7 races |
- |
- |
Dee Hackett
|
|
2 |
-7 races |
- |
- |
Elizabeth Brennan
Coast Swim |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Alice Stevenson
wetsuit |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Sean Koh
wetsuit |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Karen McLintock
wetsuit |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Hazel Main
Hibiscus Coast Tri Club |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Seti Afoa
|
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Chris Gildea
wetsuit |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Violani Afoa
non-wetsuit |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Jack Forsman
|
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Peter Gibbs
Kohi Kippers |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Greg Schemel
wetsuit |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Denys Tyshetskyy
|
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Earl Duthie
Hibiscus Coast Tri Club |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Ella Crowe nws
nws |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Imoasina Niuula
nws |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Craig Gregory
|
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Carla Rotondo
|
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Harry Dyer
wetsuit |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Taryn Tyshetska
|
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Gary Seaman
|
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Bob Voss
|
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Rob Lane
wetsuit |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Cathie Lindsey
Kohi Kippers |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Palepua Afoa nws
nws |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Anna Lepua
nws - Coast Swimming |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Alex Wells
|
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Chloe Haddon
nws |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
David Bodger
ACM - non-wetsuit |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Darryl Soljan
|
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Caitlin O'Reilly nws
nws |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Jayden Collins
Waterhole Swimming |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Dean Powell
|
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Craig Marsh
|
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Nathaniel Chango
wetsuit |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Chrissie Penney
wetsuit |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Neville Modlin
Hibiscus Coast Tri Club |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Cheyene Leith-McKinley
Stanmore Bay - non-wetsuit |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Ben Grant
wetsuit |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Macel Loubser
Kohi Kippers |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Phillippa Crewes
wetsuit |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Lisa Eruera
wetsuit |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
David Moulder
|
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Cherie Scott
|
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Neven Fisher
Kohi Kippers - non-wetsuit |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Raewyn Clark
wetsuit |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Sylvia Wanstall
nws |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Lynley Twyman
|
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Jane Sutton
non-wetsuit |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Gina Yukich
|
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Pauline Mills
nws |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Aaron Price
wetsuit |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
William Prescott
St Peters Swimming |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Paul Feltoe
New Plymouth - non-wetsuit |
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Charlotte Cornet
|
|
1 |
-8 races |
- |
- |
Chris Dunn
|
|
1 |
-8 races |
- |