Race progress: LV - Duatlon Břehy 2018, dospělí

  • Race started:
    Saturday, April 28, 2018 13:55 (GMT+2)
  • Race location:
    Prague, Czech Republic
Total laps: 3 | Race finished
Place Bib Racer name Category After   Finish time
1 85 Zadák KarelTriexpertMilt Raacing Team  Dospělí do 49
22:22.1 (2)
59:20.4 (1)
1:10:47.5 --100%23.34%22.11%
2 87 Soukup PetrTJ Nová Paka  Dospělí do 39
22:12.2 (1)
1:00:49.9 (2)
1:12:15.4 +1:27.9+2.07%97.97%21.75%20.50%
3 95 Petrásek PavelEtriatlon Team  Dospělí do 39
22:26.5 (4)
1:01:03.5 (3)
1:13:06.8 +2:19.3+3.28%96.82%20.82%19.56%
4 27 Šneberger JanTT Příbram  Dospělí do 39
23:15.7 (5)
1:01:49.7 (4)
1:13:41.0 +2:53.5+4.08%96.08%20.20%18.93%
5 91 Kudrna ZbyněkEndoraining  Dospělí do 39
23:33.7 (7)
1:02:07.5 (5)
1:14:22.8 +3:35.3+5.07%95.18%19.45%18.17%
6 21 Pazdera LukášTT Příbram  Dospělí do 39
22:22.8 (3)
1:02:36.3 (7)
1:14:59.0 +4:11.5+5.92%94.41%18.80%17.50%
7 92 Wainer JanOMT  Dospělí do 49
24:11.6 (9)
1:02:30.5 (6)
1:15:12.4 +4:24.9+6.24%94.13%18.56%17.26%
8 1 Teplý OndřejHisport Team  Dospělí do 49
25:39.0 (18)
1:05:07.0 (8)
1:17:30.1 +6:42.6+9.48%91.34%16.07%14.73%
9 61 Peřinka FilipTTT  Dospělí do 39
23:19.7 (6)
1:05:21.5 (11)
1:17:57.1 +7:09.6+10.11%90.81%15.58%14.24%
10 59 Pešek PavelSBR TRI-TEAM LITOMYŠL  Dospělí do 39
24:49.3 (15)
1:06:25.5 (13)
1:18:23.5 +7:36.0+10.74%90.31%15.11%13.75%
11 86 Kesl JiříUSK Akademik z.s.  Dospělí do 39
24:16.4 (11)
1:06:05.1 (12)
1:18:54.1 +8:06.6+11.46%89.72%14.55%13.19%
12 15 Kudrna DavidSK Slavoj Čáslav  Dospělí do 49
24:40.0 (14)
1:06:25.7 (14)
1:19:12.0 +8:24.5+11.88%89.38%14.23%12.86%
13 89 Velíšek PetrLiga atletů Pelhřimov  Dospělí do 19
24:34.5 (12)
1:06:33.4 (15)
1:19:35.6 +8:48.1+12.43%88.94%13.80%12.43%
14 5 Skalka JakubN/A  Dospělí do 39
23:59.9 (8)
1:07:55.7 (17)
1:19:47.3 +8:59.8+12.71%88.72%13.59%12.22%
15 90 Svoboda MilanEtriatlon Team  Dospělí do 39
24:16.3 (10)
1:08:16.2 (18)
1:20:42.9 +9:55.4+14.02%87.71%12.59%11.20%
16 3 Čejka BořivojTriathlon Team Chrudim  Dospělí do 39
24:58.6 (16)
1:07:54.3 (16)
1:21:04.5 +10:17.0+14.53%87.32%12.20%10.80%
17 96 Valtr MatějSportBay.cz  Dospělí do 39
24:38.5 (13)
1:08:32.9 (19)
1:22:18.5 +11:31.0+16.27%86.01%10.86%9.44%
18 33 Oliva MarekElab Team  Dospělí do 39
25:58.7 (20)
1:09:37.4 (22)
1:22:57.1 +12:09.6+17.18%85.34%10.17%8.74%
19 76 Maloch AlešOMT Pardubice  Dospělí do 39
26:37.6 (25)
1:09:27.1 (21)
1:23:07.9 +12:20.4+17.43%85.16%9.97%8.54%
20 55 Holík MichalELEVEN RUN TEAM  Dospělí do 39
25:38.5 (17)
1:09:51.1 (23)
1:23:22.7 +12:35.2+17.78%84.90%9.71%8.27%
21 75 Čížek JanZpcyklo PROOFY Corratec Team  Dospělí do 39
25:40.8 (19)
1:10:10.0 (25)
1:23:36.4 +12:48.9+18.10%84.67%9.46%8.02%
22 35 Bača JanCzechtri K. Team  Dospělí do 49
27:17.9 (32)
1:10:08.9 (24)
1:23:56.9 +13:09.4+18.59%84.33%9.09%7.64%
23 50 Kaigl JanLíný Drzý Holky  Dospělí do 39
26:46.7 (28)
1:10:17.7 (26)
1:24:23.4 +13:35.9+19.21%83.89%8.61%7.15%
24 56 Mittner LeošSCP Pardubice  Dospělí do 49
26:05.4 (22)
1:09:23.4 (20)
1:25:09.3 +14:21.8+20.29%83.13%7.78%6.31%
25 71 Štěpánský JanLoko Trutnov  Dospělí do 39
26:14.0 (23)
1:11:33.3 (29)
1:25:11.4 +14:23.9+20.34%83.10%7.74%6.27%
26 28 Šnebergerová LucieTT Příbram  Dospělí do 39
26:46.8 (29)
1:11:19.7 (28)
1:25:17.2 +14:29.7+20.48%83.00%7.64%6.17%
27 54 Vavák LiborBK Sadska  Dospělí od 50
27:27.5 (33)
1:11:01.7 (27)
1:25:45.7 +14:58.2+21.15%82.54%7.12%5.64%
28 36 Pittner RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL  Dospělí do 49
28:03.7 (38)
1:11:36.7 (30)
1:26:00.8 +15:13.3+21.50%82.30%6.85%5.37%
29 83 Jahn BohumilBogasTeam  Dospělí do 39
26:44.3 (27)
1:12:30.4 (31)
1:26:33.6 +15:46.1+22.27%81.78%6.26%4.77%
30 82 Štumpf EduardSokol Kunvalt  Dospělí do 39
26:37.6 (25)
1:12:57.7 (36)
1:26:56.0 +16:08.5+22.80%81.43%5.86%4.36%
31 93 David PavelLokomotiva Nymburk  Dospělí do 49
26:30.1 (24)
1:12:39.2 (32)
1:27:04.2 +16:16.7+22.99%81.30%5.71%4.20%
32 77 Lapeš Jaromír  Dospělí do 49
27:46.3 (35)
1:12:53.6 (35)
1:27:06.8 +16:19.3+23.06%81.26%5.66%4.16%
33 74 Horák VojtěchDiana Sport  Dospělí do 19
26:03.9 (21)
1:12:46.2 (34)
1:27:08.6 +16:21.1+23.10%81.24%5.63%4.12%
34 4 Koudelka DrahomirMeixner Consulting  Dospělí do 49
27:53.6 (36)
1:13:53.5 (40)
1:27:52.9 +17:05.4+24.14%80.55%4.83%3.31%
35 41 Smejkal MarekTJ Horni Benesov  Dospělí do 49
27:07.8 (30)
1:13:37.8 (39)
1:28:06.9 +17:19.4+24.47%80.34%4.58%3.05%
36 84 Berger StanislavPleas  Dospělí do 39
28:33.3 (43)
1:13:16.6 (38)
1:28:25.9 +17:38.4+24.92%80.05%4.23%2.71%
37 13 Moka MichalTriathlon Team Chrubim  Dospělí do 39
29:05.0 (48)
1:13:13.2 (37)
1:28:27.4 +17:39.9+24.95%80.03%4.21%2.68%
38 37 Pirkl MiroslavCzechtri K. Team  Dospělí do 49
28:03.4 (37)
1:14:50.1 (45)
1:28:43.5 +17:56.0+25.33%79.79%3.92%2.38%
39 18 Jan RejdaOMT Pardubice  Dospělí do 49
29:44.5 (55)
1:12:40.4 (33)
1:29:04.2 +18:16.7+25.82%79.48%3.54%2.00%
40 53 Macháček PavelIndividual  Dospělí od 50
29:36.5 (54)
1:14:21.1 (41)
1:29:10.5 +18:23.0+25.97%79.39%3.43%1.89%
41 19 Bis DaliborTriathlon Team Chrudim  Dospělí do 49
28:23.8 (40)
1:14:28.7 (42)
1:29:16.7 +18:29.2+26.11%79.29%3.32%1.78%
42 94 Zeman DanielRSFK  Dospělí do 39
27:42.5 (34)
1:15:08.4 (47)
1:29:31.2 +18:43.7+26.46%79.08%3.05%1.51%
43 34 Bartoš TomášHobby In Club  Dospělí od 50
29:05.2 (49)
1:14:48.9 (44)
1:30:02.9 +19:15.4+27.20%78.62%2.48%0.93%
44 11 Kratochvílová LucieTT Bižu Jablonec  Dospělí do 39
28:53.4 (46)
1:15:25.3 (48)
1:30:13.8 +19:26.3+27.46%78.46%2.29%0.73%
45 6 Novák JakubKOLASPACEK  Dospělí do 39
29:34.8 (53)
1:14:52.9 (46)
1:30:53.5 +20:06.0+28.39%77.89%1.57%0.00%
46 72 Červinka JanJan  Dospělí do 49
28:42.0 (44)
1:14:43.3 (43)
1:30:55.6 +20:08.1+28.44%77.86%1.53%-0.04%
47 17 Sýkorová RadkaPraha 9  Dospělí do 39
28:26.8 (41)
1:17:17.2 (56)
1:31:08.3 +20:20.8+28.74%77.67%1.30%-0.27%
48 70 Kábrt LukášLoko Trutnov  Dospělí do 19
28:09.5 (39)
1:16:54.3 (53)
1:31:45.6 +20:58.1+29.62%77.15%0.63%-0.96%
49 63 Hála LubošTJ Spartak Třebíč  Dospělí od 50
29:24.1 (50)
1:17:15.0 (55)
1:31:51.5 +21:04.0+29.76%77.07%0.52%-1.06%
50 60 Vozarová Anna Dospělí do 39
30:01.5 (58)
1:16:44.7 (52)
1:32:05.2 +21:17.7+30.08%76.88%0.27%-1.31%
51 26 Marková LadislavaSvitavy  Dospělí do 49
30:12.1 (60)
1:16:20.9 (50)
1:32:16.7 +21:29.2+30.35%76.72%0.07%-1.53%
52 24 Žižka DavidELEVEN MERCEDES MITAS  Dospělí do 39
32:04.4 (69)
1:16:06.6 (49)
1:32:34.3 +21:46.8+30.77%76.47%-0.25%-1.85%
53 7 Filip LukášSportstyl Hradec Králové  Dospělí do 49
29:58.2 (57)
1:16:38.7 (51)
1:32:56.5 +22:09.0+31.29%76.17%-0.65%-2.26%
54 10 Havel JanTJ Tatran Sedlčany  Dospělí do 39
31:24.9 (65)
1:17:04.3 (54)
1:33:23.7 +22:36.2+31.93%75.80%-1.14%-2.75%
55 65 Günther JanLoko Trutnov  Dospělí do 19
28:32.4 (42)
1:18:15.7 (58)
1:33:36.4 +22:48.9+32.23%75.63%-1.37%-2.99%
56 40 Doleček JanTriathlonlucy Fan  Dospělí do 39
27:11.7 (31)
1:18:49.3 (60)
1:33:45.0 +22:57.5+32.43%75.51%-1.53%-3.14%
57 46 Mužátko Pavel43. Vpr  Dospělí do 39
30:32.7 (62)
1:17:53.1 (57)
1:33:55.8 +23:08.3+32.69%75.37%-1.72%-3.34%
58 81 Koudelka DavidSK Slavia Praha  Dospělí do 19
28:52.4 (45)
1:18:51.1 (61)
1:34:07.0 +23:19.5+32.95%75.22%-1.92%-3.55%
59 48 Vlčková IvetaInov8 Team  Dospělí do 39
29:55.3 (56)
1:19:49.3 (64)
1:34:09.4 +23:21.9+33.01%75.18%-1.97%-3.59%
60 12 Kratochvil LadislavTT Bižu Jablonec  Dospělí do 49
31:38.0 (67)
1:18:16.6 (59)
1:34:29.6 +23:42.1+33.48%74.92%-2.33%-3.96%
61 29 Balášová PeťaKlešice  Dospělí do 39
30:14.3 (61)
1:19:37.3 (63)
1:34:40.9 +23:53.4+33.75%74.77%-2.54%-4.17%
62 69 Papež MichalLoko Trutnov  Dospělí do 19
29:32.4 (52)
1:19:07.1 (62)
1:35:09.1 +24:21.6+34.41%74.40%-3.04%-4.69%
63 58 Bálek OldřichSkuteč  Dospělí do 49
33:14.9 (74)
1:20:14.6 (66)
1:35:45.8 +24:58.3+35.27%73.92%-3.71%-5.36%
64 73 Pilc DanielTrysky Horní Počernice  Dospělí do 39
29:26.4 (51)
1:20:11.7 (65)
1:35:55.8 +25:08.3+35.51%73.80%-3.89%-5.54%
65 79 Potěžovcová PavlaTrysky Horní Počernice  Dospělí do 19
31:25.6 (66)
1:20:36.8 (70)
1:36:38.0 +25:50.5+36.50%73.26%-4.65%-6.32%
66 8 Cigánik MilanMi Lan  Dospělí od 50
30:07.3 (59)
1:20:20.1 (68)
1:36:45.6 +25:58.1+36.68%73.16%-4.79%-6.46%
67 57 Pečinka LiborOhrazenice  Dospělí do 49
34:03.9 (76)
1:20:28.1 (69)
1:36:59.8 +26:12.3+37.02%72.98%-5.04%-6.72%
68 52 Sklenář DavidLiberec 30  Dospělí do 39
30:45.0 (63)
1:20:15.5 (67)
1:37:13.7 +26:26.2+37.34%72.81%-5.29%-6.97%
69 80 Kotěžovcová AnnaTrysky Horní Počernice  Dospělí do 39
31:53.2 (68)
1:20:48.5 (71)
1:37:18.3 +26:30.8+37.45%72.75%-5.38%-7.06%
70 62 Vošahlík MartinCzech Tri Worx Team  Dospělí do 39
30:49.1 (64)
1:22:15.5 (72)
1:38:15.8 +27:28.3+38.81%72.04%-6.41%-8.11%
71 2 Olšová VeronikaTri Ski Horní Počernice  Dospělí do 39
28:57.4 (47)
1:23:18.2 (73)
1:38:23.6 +27:36.1+38.99%71.95%-6.55%-8.25%
72 51 Kaiglová LuciePraha  Dospělí do 39
33:42.8 (75)
1:23:31.5 (74)
1:41:19.7 +30:32.2+43.14%69.86%-9.73%-11.48%
73 39 Bartošová LenkaHobby In Club  Dospělí do 49
34:18.4 (77)
1:23:34.0 (75)
1:41:31.9 +30:44.4+43.42%69.72%-9.95%-11.71%
74 64 Kašpar LukášLoko Trutnov  Dospělí do 19
32:48.9 (71)
1:24:46.4 (77)
1:41:44.5 +30:57.0+43.72%69.58%-10.18%-11.94%
75 66 Skořepa AdamLoko Trutnov  Dospělí do 19
32:48.3 (70)
1:23:48.8 (76)
1:42:46.9 +31:59.4+45.19%68.88%-11.31%-13.08%
76 78 Ryzner Jan  Dospělí od 50
35:59.2 (81)
1:25:40.5 (79)
1:43:54.3 +33:06.8+46.78%68.13%-12.52%-14.32%
77 43 Nádhera JiříNádhera Bike  Dospělí do 39
33:04.7 (73)
1:27:50.6 (81)
1:44:19.5 +33:32.0+47.37%67.86%-12.98%-14.78%
78 97 Oliva Radim  Dospělí do 49
32:56.1 (72)
1:28:27.4 (82)
1:44:43.6 +33:56.1+47.94%67.60%-13.41%-15.22%
79 38 Šejvlová VlastaGosatanigo  Dospělí do 39
36:08.1 (82)
1:25:35.8 (78)
1:44:58.5 +34:11.0+48.29%67.44%-13.68%-15.49%
80 32 Vojtková JitkaTriatlonky  Dospělí do 39
34:23.7 (78)
1:29:43.0 (83)
1:48:15.3 +37:27.8+52.92%65.39%-17.23%-19.10%
81 20 Jirásko LubomírSrch  Dospělí do 49
37:34.1 (84)
1:27:32.4 (80)
1:49:05.6 +38:18.1+54.10%64.89%-18.14%-20.03%
82 88 Turyna MiroslavMTB®  Dospělí od 50
41:09.0 (88)
1:30:07.1 (84)
1:50:50.2 +40:02.7+56.57%63.87%-20.03%-21.94%
83 30 Beňo RichardMTB®  Dospělí od 50
37:04.7 (83)
1:31:12.6 (85)
1:51:03.1 +40:15.6+56.87%63.75%-20.26%-22.18%
84 31 Vojtková MarieTriatlonky  Dospělí od 50
34:37.8 (79)
1:35:19.4 (87)
1:52:46.2 +41:58.7+59.30%62.78%-22.12%-24.07%
85 14 Jelínková MartinaLSPB Focus  Dospělí do 39
38:41.7 (85)
1:34:11.8 (86)
1:54:54.1 +44:06.6+62.31%61.61%-24.43%-26.42%
86 23 Hosnedlová MarkétaELEVEN MERCEDES MITAS  Dospělí do 39
40:09.1 (87)
1:37:12.1 (88)
1:59:33.8 +48:46.3+68.89%59.21%-29.48%-31.54%
87 47 Kovářová HanaRousínov  Dospělí do 39
39:44.6 (86)
1:44:55.8 (90)
2:05:18.8 +54:31.3+77.02%56.49%-35.71%-37.87%
88 25 Houfová IvaAA  Dospělí do 39
44:34.3 (89)
1:42:57.9 (89)
2:08:38.2 +57:50.7+81.71%55.03%-39.31%-41.53%
89 44 Nádherová HanaNádhera Bike  Dospělí od 50
51:16.9 (90)
2:00:45.1 (91)
2:33:09.3 +1:22:21.8+116.35%46.22%-65.86%-68.50%
- 68 Kirsch RadomírLoko Trutnov  Dospělí do 19
35:19.5 (80)
1:05:20.2 (10)
DNF -----
- 67 Pražák TobiášLoko Trutnov  Dospělí do 19
-
-
DNF -----
- 45 Nádhera PetrNádhera Bike  Dospělí od 50
1:00:31.7 (91)
1:05:19.6 (9)
DNF -----