Avovesiuinti 1200m, junnut/lyhyt 400m

torstai 2. heinäkuuta 2020 17.59 (GMT+3) - Viralliset tulokset

Kilpailu info
Laji: Triatlon
Sijainti: Lahti, Suomi
Lähtötapa: Yksittäinen lähtö
Kilpailijoita: 42
Ajanottolaite: iPad
Ajanotto-ohjelma: Webscorer PRO 4.2
Päivitetty: torstai 2. heinäkuuta 2020 18.33 (GMT+3)
Järjestäjänä: X-tri Lahti
Kilpailun sivusto: www.xtrilahti.fi

Ota yhteyttä järjestäjään

Käytä tätä lomaketta lähettääksesi sähköpostia järjestäjälle.

Sinun nimesi
Sähköpostiosoitteesi
Vahvista sähköpostiosoite
Viesti järjestäjälle
Lähetä

  • Junnut 400m - Pojat
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Sarja Loppuaika
1-Leevi KoskimaaPojat 6:05.1--100%2,52%2,52%18:03:48.0
2-Evert AnttalainenPojat 6:24.0+0:18.9+5,18%95,08%-2,52%-2,52%18:03:43.2
  • Junnut 400m - Tytöt
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Sarja Loppuaika
1-Nenna MäkinenTytöt 5:51.5--100%0,00%0,00%18:02:49.2
  • Lyhyt kokeilu 400m - Naiset
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Sarja Loppuaika
1-Marika NortaNaiset 8:03.5--100%0,00%0,00%18:04:17.6
  • Lyhyt kokeilu 400m - Tytöt
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Sarja Loppuaika
1-Edith NuutinenTytöt 6:08.9--100%0,00%0,00%18:03:59.4
  • Aikuiset 1200m - Miehet
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Sarja Loppuaika
1-Mika SomppiMiehet 17:18.6--100%14,00%11,71%18:00:46.1
2-Juha HirsimäkiMiehet 17:23.5+0:04.9+0,47%99,53%13,59%11,29%18:00:40.4
3-Ville JunttilaMiehet 17:47.3+0:28.7+2,76%97,31%11,62%9,27%18:01:50.7
4-Jarkko KeinänenMiehet 17:48.3+0:29.7+2,86%97,22%11,54%9,18%18:01:10.9
5-Juho KallioMiehet 17:51.0+0:32.4+3,12%96,97%11,31%8,95%18:00:59.5
6-Jarno AnttalainenMiehet 18:01.4+0:42.8+4,12%96,04%10,45%8,07%18:01:06.0
7-Jukka TonteriMiehet 18:16.4+0:57.8+5,57%94,73%9,21%6,79%18:01:29.8
8-Antero ManninenMiehet 18:28.3+1:09.7+6,71%93,71%8,23%5,78%18:01:14.8
9-Juha KallioinenMiehet 19:08.9+1:50.3+10,62%90,40%4,86%2,33%18:01:45.6
10-Markus LaurellMiehet 19:11.7+1:53.1+10,89%90,18%4,63%2,09%18:03:00.2
11-Peter StarckMiehet 19:22.1+2:03.5+11,89%89,37%3,77%1,21%18:01:56.6
12-Aki Karjalainen/RauteMiehet 19:36.3+2:17.7+13,26%88,29%2,59%0,00%18:01:23.3
13-Mikko KuusilehtoMiehet 20:09.2+2:50.6+16,43%85,89%-0,13%-2,80%18:01:35.9
14-Petri MäkeläMiehet 20:23.5+3:04.9+17,80%84,89%-1,31%-4,01%18:01:18.8
15-Tom CoomanMiehet 20:32.4+3:13.8+18,66%84,27%-2,05%-4,77%18:03:53.4
16-Kalle KotirantaMiehet 20:38.0+3:19.4+19,20%83,89%-2,51%-5,25%18:23:12.6
17-Hannu HelminenMiehet 21:11.6+3:53.0+22,43%81,68%-5,30%-8,10%18:02:55.2
18-Antti Mäkinen / RauteMiehet 21:23.4+4:04.8+23,57%80,93%-6,27%-9,10%18:03:21.1
19-Lauri KiilholmaMiehet 21:41.8+4:23.2+25,34%79,78%-7,80%-10,67%18:03:30.5
20-Mike OpplandMiehet 23:18.9+6:00.3+34,69%74,24%-15,84%-18,92%18:04:04.5
21-Ilkka SeppäläMiehet 23:19.0+6:00.4+34,70%74,24%-15,85%-18,93%18:02:39.7
22-Antti JärvinenMiehet 24:36.6+7:18.0+42,17%70,34%-22,27%-25,53%18:03:04.7
23-Tero HänninenMiehet 25:27.3+8:08.7+47,05%68,00%-26,47%-29,84%18:03:15.5
  • Aikuiset 1200m - Naiset
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Sarja Loppuaika
1-Essi LaineNaiset 17:44.9--100%13,67%11,98%18:01:41.1
2-Elna RikkinenNaiset 17:50.6+0:05.7+0,54%99,47%13,21%11,51%18:00:53.8
3-Leni KiveläNaiset 17:57.9+0:13.0+1,22%98,79%12,61%10,91%18:02:01.8
4-Aino KuljukkaNaiset 18:07.9+0:23.0+2,16%97,89%11,80%10,08%18:02:14.7
5-Saara FalkNaiset 19:14.5+1:29.6+8,41%92,24%6,40%4,58%18:02:22.6
6-Anni MatilainenNaiset 20:07.1+2:22.2+13,35%88,22%2,14%0,23%18:02:10.8
7-Maija KallioNaiset 20:09.9+2:25.0+13,62%88,02%1,91%0,00%18:02:28.5
8-Taru SchroderusNaiset 20:39.6+2:54.7+16,41%85,91%-0,49%-2,45%18:02:06.2
9-Paula SaariNaiset 21:07.0+3:22.1+18,98%84,05%-2,72%-4,72%18:03:25.8
10-Emma KotirantaNaiset 21:52.0+4:07.1+23,20%81,17%-6,36%-8,44%18:02:44.4
11-Pinja KauppilaNaiset 22:32.7+4:47.8+27,03%78,72%-9,66%-11,80%18:03:35.2
12-Riikka SihvonenNaiset 24:34.3+6:49.4+38,44%72,23%-19,52%-21,85%18:04:13.5
13-Anu SilvastiNaiset 25:17.1+7:32.2+42,46%70,19%-22,99%-25,39%18:04:09.0
--Kirsi JärvinenNaiset DNF-----18:03:09.7