KOMIA Talvijuoksusarja 4/5

lauantai 8. helmikuuta 2020 12.59 (GMT+2) - Viralliset tulokset

Kilpailu info
Laji: Juoksu - maantie
Sijainti: Seinäjoki, Suomi
Lähtötapa: Massa-lähtö
Kilpailijoita: 33
Ajanottolaite: LENOVO 2351AJ6
Ajanotto-ohjelma: Webscorer PRO 4.2
Päivitetty: lauantai 8. helmikuuta 2020 13.59 (GMT+2)
Järjestäjänä: KOMIA Flow
Kilpailun sivusto: https://www.komiaflow.fi

Ota yhteyttä järjestäjään

Käytä tätä lomaketta lähettääksesi sähköpostia järjestäjälle.

Sinun nimesi
Sähköpostiosoitteesi
Vahvista sähköpostiosoite
Viesti järjestäjälle
Lähetä

  • 2 - Kaikki kilpailijat
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Jäsenyyys Sarja Loppuaika
1106Helka Keski-SänttiYKV Tytöt 11 v 10:11--100%11,58%11,58%5:06
2102Venla Keski-SänttiYKV Tytöt 9 v 12:51+2:40+26,19%79,25%-11,58%-11,58%6:26
  • 2 - Tytöt 11 v
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Jäsenyyys Sarja Loppuaika
1106Helka Keski-SänttiYKV Tytöt 11 v 10:11--100%0,00%0,00%5:06
  • 2 - Tytöt 9 v
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Jäsenyyys Sarja Loppuaika
1102Venla Keski-SänttiYKV Tytöt 9 v 12:51--100%0,00%0,00%6:26
  • 5 - Kaikki kilpailijat
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Jäsenyyys Sarja Loppuaika
161Antti Ranta-ahoVasa IS Miehet 17:23--100%24,41%19,08%3:29
251Juha LuomaIkNV Miehet 18:07+0:44+4,22%95,95%21,22%15,67%3:37
370Juha HuhtanenKanSu Miehet 19:38+2:15+12,94%88,54%14,62%8,61%3:56
453Matti PeltonenRasti-Kurikka Miehet 19:42+2:19+13,33%88,24%14,33%8,30%3:56
567Mikko LähdesmäkiRasti-Jussit Miehet 20:13+2:50+16,30%85,99%12,08%5,90%4:03
671Matti ViljakainenSSU-Triathlon Miehet 21:13+3:50+22,05%81,93%7,74%1,24%4:15
760Pentti Yli-HallilaPielti Miehet 21:15+3:52+22,24%81,80%7,59%1,09%4:15
868Ville PitkänenRasti-Jussit Miehet 21:17+3:54+22,44%81,68%7,45%0,93%4:15
919Eija Keski-SänttiYKV Naiset 21:21+3:58+22,82%81,42%7,16%0,62%4:16
1065Juha ViitaSSU-Triathlon Miehet 21:29+4:06+23,59%80,92%6,58%0,00%4:18
1155Mikko PanulaHappyOrNot Oy Miehet 22:07+4:44+27,23%78,60%3,82%-2,95%4:25
1262Cecilia StorgårdVasa IS Naiset 22:27+5:04+29,15%77,43%2,37%-4,50%4:29
1366Juhani TuomaalaKK-Team Pohjalainen Miehet 23:54+6:31+37,49%72,73%-3,93%-11,25%4:47
1456Teemu HaukilehtoSSU-Triathlon Miehet 24:24+7:01+40,36%71,24%-6,11%-13,58%4:53
1557Tiina Rajaniemi Naiset 24:40+7:17+41,90%70,47%-7,27%-14,82%4:56
1663Niina OjalaIlmajoki Naiset 28:33+11:10+64,24%60,89%-24,15%-32,89%5:43
1774Päivi Takala Naiset 29:29+12:06+69,61%58,96%-28,21%-37,24%5:54
1775Annamari Kamppinen Naiset 29:29+12:06+69,61%58,96%-28,21%-37,24%5:54
1950Jonna AnttilaSeinäjoki Naiset 30:14+12:51+73,92%57,50%-31,47%-40,73%6:03
  • 5 - Miehet
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Jäsenyyys Sarja Loppuaika
161Antti Ranta-ahoVasa IS Miehet 17:23--100%16,79%18,13%3:29
251Juha LuomaIkNV Miehet 18:07+0:44+4,22%95,95%13,28%14,68%3:37
370Juha HuhtanenKanSu Miehet 19:38+2:15+12,94%88,54%6,02%7,54%3:56
453Matti PeltonenRasti-Kurikka Miehet 19:42+2:19+13,33%88,24%5,70%7,22%3:56
567Mikko LähdesmäkiRasti-Jussit Miehet 20:13+2:50+16,30%85,99%3,23%4,79%4:03
671Matti ViljakainenSSU-Triathlon Miehet 21:13+3:50+22,05%81,93%-1,56%0,08%4:15
760Pentti Yli-HallilaPielti Miehet 21:15+3:52+22,24%81,80%-1,72%-0,08%4:15
868Ville PitkänenRasti-Jussit Miehet 21:17+3:54+22,44%81,68%-1,87%-0,24%4:15
965Juha ViitaSSU-Triathlon Miehet 21:29+4:06+23,59%80,92%-2,83%-1,18%4:18
1055Mikko PanulaHappyOrNot Oy Miehet 22:07+4:44+27,23%78,60%-5,86%-4,16%4:25
1166Juhani TuomaalaKK-Team Pohjalainen Miehet 23:54+6:31+37,49%72,73%-14,40%-12,56%4:47
1256Teemu HaukilehtoSSU-Triathlon Miehet 24:24+7:01+40,36%71,24%-16,79%-14,91%4:53
  • 5 - Naiset
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Jäsenyyys Sarja Loppuaika
119Eija Keski-SänttiYKV Naiset 21:21--100%19,74%25,22%4:16
262Cecilia StorgårdVasa IS Naiset 22:27+1:06+5,15%95,10%15,61%21,37%4:29
357Tiina Rajaniemi Naiset 24:40+3:19+15,53%86,55%7,28%13,60%4:56
463Niina OjalaIlmajoki Naiset 28:33+7:12+33,72%74,78%-7,32%0,00%5:43
574Päivi Takala Naiset 29:29+8:08+38,10%72,41%-10,83%-3,27%5:54
575Annamari Kamppinen Naiset 29:29+8:08+38,10%72,41%-10,83%-3,27%5:54
750Jonna AnttilaSeinäjoki Naiset 30:14+8:53+41,61%70,62%-13,65%-5,90%6:03
  • 10 - Kaikki kilpailijat
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Jäsenyyys Sarja Loppuaika
1213Jukka RahkonenPolvijärven Urheilijat Miehet 37:21--100%16,43%13,51%3:44
2224Hannu KellokoskiVetelin Urheilijat Miehet 38:25+1:04+2,86%97,22%14,05%11,04%3:51
3228Timo TuuriFysio 2000 Miehet 40:09+2:48+7,50%93,03%10,17%7,02%4:01
4217Pekka SalomäkiLapua Miehet 42:56+5:35+14,95%87,00%3,94%0,58%4:18
5221Teemu TikkaojaIK-Maraton Miehet 43:08+5:47+15,48%86,59%3,49%0,12%4:19
6223Tuomo HämäläinenSeinäjoki Miehet 43:11+5:50+15,62%86,49%3,38%0,00%4:19
7226Kimmo Niska Miehet 43:19+5:58+15,98%86,23%3,08%-0,31%4:20
8227Mikko PeltonenSSU-Triathlon Miehet 45:18+7:57+21,29%82,45%-1,36%-4,90%4:32
9220T Tuovila Naiset 50:11+12:50+34,36%74,43%-12,28%-16,21%5:01
10212Johanna SalomäkiLapua Naiset 50:19+12:58+34,72%74,23%-12,58%-16,52%5:02
11215Laura LaitilaJalasjärven Jalas Naiset 57:21+20:00+53,55%65,13%-28,32%-32,81%5:44
-225Risto VähämäkiLapua Miehet DNF------
  • 10 - Miehet
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Jäsenyyys Sarja Loppuaika
1213Jukka RahkonenPolvijärven Urheilijat Miehet 37:21--100%10,48%13,21%3:44
2224Hannu KellokoskiVetelin Urheilijat Miehet 38:25+1:04+2,86%97,22%7,92%10,73%3:51
3228Timo TuuriFysio 2000 Miehet 40:09+2:48+7,50%93,03%3,77%6,70%4:01
4217Pekka SalomäkiLapua Miehet 42:56+5:35+14,95%87,00%-2,90%0,23%4:18
5221Teemu TikkaojaIK-Maraton Miehet 43:08+5:47+15,48%86,59%-3,38%-0,23%4:19
6223Tuomo HämäläinenSeinäjoki Miehet 43:11+5:50+15,62%86,49%-3,50%-0,35%4:19
7226Kimmo Niska Miehet 43:19+5:58+15,98%86,23%-3,82%-0,66%4:20
8227Mikko PeltonenSSU-Triathlon Miehet 45:18+7:57+21,29%82,45%-8,57%-5,27%4:32
-225Risto VähämäkiLapua Miehet DNF------
  • 10 - Naiset
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Jäsenyyys Sarja Loppuaika
1220T Tuovila Naiset 50:11--100%4,62%0,26%5:01
2212Johanna SalomäkiLapua Naiset 50:19+0:08+0,27%99,74%4,37%0,00%5:02
3215Laura LaitilaJalasjärven Jalas Naiset 57:21+7:10+14,28%87,50%-9,00%-13,98%5:44