KOMIA Talvijuoksusarja 3/5

lauantai 11. tammikuuta 2020 13.00 (GMT+2) - Viralliset tulokset

Kilpailu info
Laji: Juoksu - maantie
Sijainti: Helsinki, Suomi
Lähtötapa: Massa-lähtö
Kilpailijoita: 47
Ajanottolaite: LENOVO 2351AJ6
Ajanotto-ohjelma: Webscorer PRO 4.2
Päivitetty: lauantai 11. tammikuuta 2020 14.03 (GMT+2)
Järjestäjänä: KOMIA Flow
Kilpailun sivusto: https://www.komiaflow.fi

Ota yhteyttä järjestäjään

Käytä tätä lomaketta lähettääksesi sähköpostia järjestäjälle.

Sinun nimesi
Sähköpostiosoitteesi
Vahvista sähköpostiosoite
Viesti järjestäjälle
Lähetä

  • 2 - Kaikki kilpailijat
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Jäsenyyys Sarja Loppuaika
1105Helka Keski-SänttiYKV Tytöt 11 v 9:34--100%7,17%8,01%4:47
2106Venla Keski-SänttiYKV Tytöt 9 v 10:24+0:50+8,71%91,99%-0,92%0,00%5:12
3102Minttu PatanaKOMIA Flow Tytöt 9 v 10:57+1:23+14,46%87,37%-6,25%-5,29%5:29
  • 2 - Tytöt 11 v
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Jäsenyyys Sarja Loppuaika
1105Helka Keski-SänttiYKV Tytöt 11 v 9:34--100%0,00%0,00%4:47
  • 2 - Tytöt 9 v
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Jäsenyyys Sarja Loppuaika
1106Venla Keski-SänttiYKV Tytöt 9 v 10:24--100%2,58%2,58%5:12
2102Minttu PatanaKOMIA Flow Tytöt 9 v 10:57+0:33+5,29%94,98%-2,58%-2,58%5:29
  • 5 - Kaikki kilpailijat
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Jäsenyyys Sarja Loppuaika
170Antti Ranta-ahoVasa IS Miehet 17:06--100%23,27%20,22%3:25
255Jukka-Pekka KatajistoRasti-Kurikka Miehet 18:23+1:17+7,50%93,02%17,51%14,23%3:41
389Eero MarkkilaRasti-Kurikka Miehet 18:48+1:42+9,94%90,96%15,64%12,29%3:46
467Teemu RautiainenÄänekosken Urheilijat Miehet 18:54+1:48+10,53%90,48%15,19%11,82%3:47
586Juha HuhtanenKanSu Miehet 19:24+2:18+13,45%88,14%12,95%9,49%3:53
663Satu RautiainenÄänekosken Urheilijat Naiset 19:28+2:22+13,84%87,84%12,65%9,18%3:54
752Johanna KriikkulaRasti-Kurikka Naiset 19:45+2:39+15,50%86,58%11,38%7,85%3:57
882Ari PaalijärviSeinäjoki Miehet 19:52+2:46+16,18%86,07%10,86%7,31%3:58
987Ville PitkänenRasti-Jussit Miehet 19:54+2:48+16,37%85,93%10,71%7,15%3:59
1078Mikko PeltonenSSU-Triathlon Miehet 20:35+3:29+20,37%83,08%7,64%3,97%4:07
1159Matti ViljakainenSSU-Triathlon Miehet 20:41+3:35+20,96%82,68%7,19%3,50%4:08
1251Hannu NikkolaRasti-Jussit Miehet 20:46+3:40+21,44%82,34%6,82%3,11%4:09
1361Mikko PanulaHappyOrNot Oy Miehet 20:55+3:49+22,32%81,75%6,14%2,41%4:11
1465Teemu HaukilehtoSSU-Triathlon Miehet 21:18+4:12+24,56%80,28%4,42%0,62%4:16
1550Elina RinkinevaRasti-Jussit Naiset 21:21+4:15+24,85%80,09%4,20%0,39%4:16
1660Mauno LemettinenRasti-Jussit Miehet 21:23+4:17+25,05%79,97%4,05%0,23%4:17
1781Juha ViitaSSU-Triathlon Miehet 21:29+4:23+25,63%79,60%3,60%-0,23%4:18
1875Henna MatintupaAlajärvi Naiset 22:09+5:03+29,53%77,20%0,61%-3,34%4:26
1971Cecilia StorgårdVasa IS Naiset 22:12+5:06+29,82%77,03%0,39%-3,58%4:26
2088Laura Ruuska Naiset 22:21+5:15+30,70%76,51%-0,29%-4,28%4:28
2183Heini HemminkiRasti-Kurikka Naiset 22:45+5:39+33,04%75,16%-2,08%-6,14%4:33
2257Kristiina JoensuuLehtimäen Jyske Naiset 23:18+6:12+36,26%73,39%-4,55%-8,71%4:40
2374Tuure Väli-ToralaIlmajoen Kisailijat Miehet 23:54+6:48+39,77%71,55%-7,24%-11,51%4:47
2490Jukka VainionpääRasti-Jussit Miehet 23:57+6:51+40,06%71,40%-7,47%-11,74%4:47
2566Juhani TuomaalaKK-Team Pohjalainen Miehet 24:11+7:05+41,42%70,71%-8,51%-12,83%4:50
2668Tiina Rajaniemi Naiset 24:15+7:09+41,81%70,52%-8,81%-13,14%4:51
2785Jari LatvalaVaasa Miehet 24:54+7:48+45,61%68,67%-11,73%-16,17%4:59
2876Mervi TuunanenHäjyt Naiset 26:11+9:05+53,12%65,31%-17,49%-22,16%5:14
29217Sari HirveläYKV Naiset 26:40+9:34+55,95%64,13%-19,66%-24,42%5:20
3079Maarit MansikkamäkiSeinäjoki Naiset 28:09+11:03+64,62%60,75%-26,31%-31,34%5:38
3184Juhani KytömäkiVaasa Miehet 28:38+11:32+67,45%59,72%-28,48%-33,59%5:44
3253Jonna AnttilaSeinäjoki Naiset 29:33+12:27+72,81%57,87%-32,59%-37,87%5:55
  • 5 - Miehet
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Jäsenyyys Sarja Loppuaika
170Antti Ranta-ahoVasa IS Miehet 17:06--100%19,78%17,66%3:25
255Jukka-Pekka KatajistoRasti-Kurikka Miehet 18:23+1:17+7,50%93,02%13,76%11,48%3:41
389Eero MarkkilaRasti-Kurikka Miehet 18:48+1:42+9,94%90,96%11,81%9,47%3:46
467Teemu RautiainenÄänekosken Urheilijat Miehet 18:54+1:48+10,53%90,48%11,34%8,99%3:47
586Juha HuhtanenKanSu Miehet 19:24+2:18+13,45%88,14%9,00%6,58%3:53
682Ari PaalijärviSeinäjoki Miehet 19:52+2:46+16,18%86,07%6,81%4,33%3:58
787Ville PitkänenRasti-Jussit Miehet 19:54+2:48+16,37%85,93%6,65%4,17%3:59
878Mikko PeltonenSSU-Triathlon Miehet 20:35+3:29+20,37%83,08%3,44%0,88%4:07
959Matti ViljakainenSSU-Triathlon Miehet 20:41+3:35+20,96%82,68%2,98%0,40%4:08
1051Hannu NikkolaRasti-Jussit Miehet 20:46+3:40+21,44%82,34%2,58%0,00%4:09
1161Mikko PanulaHappyOrNot Oy Miehet 20:55+3:49+22,32%81,75%1,88%-0,72%4:11
1265Teemu HaukilehtoSSU-Triathlon Miehet 21:18+4:12+24,56%80,28%0,08%-2,57%4:16
1360Mauno LemettinenRasti-Jussit Miehet 21:23+4:17+25,05%79,97%-0,31%-2,97%4:17
1481Juha ViitaSSU-Triathlon Miehet 21:29+4:23+25,63%79,60%-0,78%-3,45%4:18
1574Tuure Väli-ToralaIlmajoen Kisailijat Miehet 23:54+6:48+39,77%71,55%-12,11%-15,09%4:47
1690Jukka VainionpääRasti-Jussit Miehet 23:57+6:51+40,06%71,40%-12,35%-15,33%4:47
1766Juhani TuomaalaKK-Team Pohjalainen Miehet 24:11+7:05+41,42%70,71%-13,44%-16,45%4:50
1885Jari LatvalaVaasa Miehet 24:54+7:48+45,61%68,67%-16,81%-19,90%4:59
1984Juhani KytömäkiVaasa Miehet 28:38+11:32+67,45%59,72%-34,32%-37,88%5:44
  • 5 - Naiset
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Jäsenyyys Sarja Loppuaika
163Satu RautiainenÄänekosken Urheilijat Naiset 19:28--100%17,87%14,43%3:54
252Johanna KriikkulaRasti-Kurikka Naiset 19:45+0:17+1,46%98,57%16,67%13,19%3:57
350Elina RinkinevaRasti-Jussit Naiset 21:21+1:53+9,67%91,18%9,92%6,15%4:16
475Henna MatintupaAlajärvi Naiset 22:09+2:41+13,78%87,89%6,55%2,64%4:26
571Cecilia StorgårdVasa IS Naiset 22:12+2:44+14,04%87,69%6,33%2,42%4:26
688Laura Ruuska Naiset 22:21+2:53+14,81%87,10%5,70%1,76%4:28
783Heini HemminkiRasti-Kurikka Naiset 22:45+3:17+16,87%85,57%4,01%0,00%4:33
857Kristiina JoensuuLehtimäen Jyske Naiset 23:18+3:50+19,69%83,55%1,69%-2,42%4:40
968Tiina Rajaniemi Naiset 24:15+4:47+24,57%80,27%-2,32%-6,59%4:51
1076Mervi TuunanenHäjyt Naiset 26:11+6:43+34,50%74,35%-10,47%-15,09%5:14
11217Sari HirveläYKV Naiset 26:40+7:12+36,99%73,00%-12,51%-17,22%5:20
1279Maarit MansikkamäkiSeinäjoki Naiset 28:09+8:41+44,61%69,15%-18,77%-23,74%5:38
1353Jonna AnttilaSeinäjoki Naiset 29:33+10:05+51,80%65,88%-24,68%-29,89%5:55
  • 10 - Kaikki kilpailijat
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Jäsenyyys Sarja Loppuaika
1213Jukka RahkonenPolvijärven Urheilijat Miehet 35:34--100%21,62%17,83%3:33
2224Hannu KellokoskiVetelin Urheilijat Miehet 38:11+2:37+7,36%93,15%15,85%11,78%3:49
3222Katja MustonenKoiviston Kipinä Naiset 40:10+4:36+12,93%88,55%11,48%7,20%4:01
4216Pekka SalomäkiLapua Miehet 42:44+7:10+20,15%83,23%5,83%1,27%4:16
5220Teemu TikkaojaIK-Maraton Miehet 43:13+7:39+21,51%82,30%4,76%0,15%4:19
680Kimmo NiskaLapua Miehet 43:16+7:42+21,65%82,20%4,65%0,04%4:20
7221Tuomo HämäläinenSeinäjoki Miehet 43:18+7:44+21,74%82,14%4,58%-0,04%4:20
8223Timo LauttamusKyrönmaan Power Club Miehet 44:23+8:49+24,79%80,14%2,19%-2,54%4:26
9219T Tuovila Naiset 49:34+14:00+39,36%71,76%-9,23%-14,52%4:57
10212Johanna SalomäkiLapua Naiset 50:28+14:54+41,89%70,48%-11,21%-16,60%5:03
11214Kirsi Korvola-MäkinenLaihian Luja Naiset 54:57+19:23+54,50%64,73%-21,09%-26,95%5:30
12215Laura LaitilaJalasjärven Jalas Naiset 58:44+23:10+65,14%60,56%-29,43%-35,70%5:52
  • 10 - Miehet
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Jäsenyyys Sarja Loppuaika
1213Jukka RahkonenPolvijärven Urheilijat Miehet 35:34--100%14,34%17,70%3:33
2224Hannu KellokoskiVetelin Urheilijat Miehet 38:11+2:37+7,36%93,15%8,04%11,65%3:49
3216Pekka SalomäkiLapua Miehet 42:44+7:10+20,15%83,23%-2,92%1,12%4:16
4220Teemu TikkaojaIK-Maraton Miehet 43:13+7:39+21,51%82,30%-4,08%0,00%4:19
580Kimmo NiskaLapua Miehet 43:16+7:42+21,65%82,20%-4,20%-0,12%4:20
6221Tuomo HämäläinenSeinäjoki Miehet 43:18+7:44+21,74%82,14%-4,28%-0,19%4:20
7223Timo LauttamusKyrönmaan Power Club Miehet 44:23+8:49+24,79%80,14%-6,89%-2,70%4:26
  • 10 - Naiset
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Jäsenyyys Sarja Loppuaika
1222Katja MustonenKoiviston Kipinä Naiset 40:10--100%20,90%20,41%4:01
2219T Tuovila Naiset 49:34+9:24+23,40%81,04%2,38%1,78%4:57
3212Johanna SalomäkiLapua Naiset 50:28+10:18+25,64%79,59%0,61%0,00%5:03
4214Kirsi Korvola-MäkinenLaihian Luja Naiset 54:57+14:47+36,80%73,10%-8,22%-8,88%5:30
5215Laura LaitilaJalasjärven Jalas Naiset 58:44+18:34+46,22%68,39%-15,67%-16,38%5:52